Stylish Text Apk indir

2.5.2-gms

Tamamen etkileyici ve Stylish Text Apk indir 'de her zaman kullanıma hazır olan çeşitli metin stillerini deneyimleyecekler .
Apk indir
4.2/5 Oylar: 36
Boyut
20.88MB
Sürüm
2.5.2-gms
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Stylish Text Apk indir Süslü yazı tiplerini kullanarak Şık Metinler yazın (Kilitsiz)

Tanım

Kullanıcılar, Tamamen etkileyici ve Stylish Text Apk indir ‘de her zaman kullanıma hazır olan çeşitli metin stillerini deneyimleyecekler . Bu uygulamayı kullanmakta çok zorlanmayacaklar ama heyecan verici özellikleri deneyimlemek için zaman ayıracaklar. Aynı zamanda, bu uygulamanın sahip olduğu kaynaklar oldukça zengin olacak. Uygulamanın yeni sürümlerini deneyimledikçe zaman içinde her zaman artacaktır.

ŞIK YAZI YAPICI

Telefonunuzda temel yazı tiplerini kullanmaktan sıkıldıysanız ve yeni bir deneyim istiyorsanız. Stylish Text Apk indir denemelisiniz. İşlevi tamamen, kullanıcıların kolay özelleştirme ile farklı stil. Yazı tipleriyle birçok cümle veya kelimeyi kendi başlarına oluşturmasına yardımcı olan adla ifade edilir. Dolayısıyla, kullanımı basit olduğu için herhangi bir kullanıcının seveceği bir özelliktir.

Uygulamanın yeni sürümüne yeni eklenen harika özelliklerden biri, çeşitli yeni yazı tipleri bulabilmenizdir. Spesifik olarak, Roman ve Devanagari yazı biçimleri, yeni eklenen yeni yazı biçimleridir. Gerçekten de, bu yeni metin türleri ile farklı amaçlar için denemeler yapmaktan vazgeçemeyeceksiniz. Bu nedenle, kullanıcıların birçok heyecan verici şeyi deneyimlemelerine. Meraklarını gidermelerine yardımcı olan heyecan verici uygulamalardan biridir. Stylish Text Apk indir Bu uygulamanın ara yüzüne tamamen erişilebilir. Kullanıcı birçok farklı yazı tipi bulabilir. Genellikle kullanıcının o harfi kullanırken gerçek sonuçları görebileceği uzun bir listedir. Aynı zamanda uygulama, uygulamayı kullanırken kolaylaştırmak. Uygun hissetmek için bu uygulamada kullandığınız işlevlerin rengini değiştirmenize de olanak tanır.

FONT’U İSTEDİĞİNİZ KADAR DEĞİŞTİRİN

Stylish Text Apk indir ‘de kullanıcılar. Çok etkileyici tipografi ile cümleleri daha benzersiz hale getiren yararlı özellikler bulacaklar. Kullanabileceğiniz iki ana özellik olacaktır. Doğrudan uygulama üzerinde kullanma özelliği veya özelliği uygulamayı açmadan kullanmak için baloncuk. Her özelliğin, kullanıcıların bu uygulamanın potansiyelinden yararlanmak için dikkat etmesi gereken benzersiz özellikleri ve güçlü yönleri vardır.

Uygulamanın özelliklerinin doğrudan kullanımı için, çeşitli yazı tipleri arasından seçim yapmak üzere uygulamaya kelimeler veya kısa cümleler girebilirsiniz. Kullanıcılar sevdikleri uygun yazı tipini bulup kaydedebildikleri için kullanışlıdır. Gölge kullanımına gelince, mesaj yazarken yazı tipini istediğiniz gibi değiştirmek istediğiniz durumlarda yardımcı olacaktır. Yani duruma göre uygun özellikleri kullanacaksınız.

SEÇİM İÇİN ÇEŞİTLİ TÜRLER

Birçok kullanıcıyı Stylish Text Apk indir ‘i sevdirecek unsurlardan biri de font çeşitliliğidir. Spesifik olarak, bu uygulama, mesajlaşma deneyiminizi veya diğer etkinliklerinizi değiştirmenize yardımcı olmak için farklı benzersiz özelliklere sahip 100’den fazla yazı tipine sahiptir. Bu yazı tiplerinin sayısı sabit olmayacak, zamanla artacaktır. Güncellemeler yeni yazı tiplerini getirecek veya doğru yazı tipini ve emojileri birleştirerek kendi yazı tipinizi oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir