Stunt Car Extreme Apk indir

1.000

Stunt Car Extreme Apk indir, hem eğlenceli hem de hayranlık uyandıran parkurlara sahip en üst düzey dublör ve deneme arabası oyunudur
Apk indir
3.8/5 Oylar: 27
Boyut
112.54MB
Sürüm
1.000
Gereksinimler
Android 5.0+

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Stunt Car Extreme Apk indir Sınırsız para

Tanım

Stunt Car Extreme Apk indir, hem eğlenceli hem de hayranlık uyandıran parkurlara sahip en üst düzey dublör ve deneme arabası oyunudur. Ana parkurlar gündelik oyun için tasarlanmıştır, ancak bonus parkurlar daha fazla zorluk sunar! Bonus parkurların yüksek riskleri var ama aynı zamanda yüksek ödülleri de var. Seviyeler, zorlu deneme seviyeleri, kolay hız seviyeleri ve rahat ve eğlenceli atlama seviyelerini içerir. Oyunda, gerçek oyuncuların sürücülerini kazanmaya çalıştığınız günlük bir meydan okuma modu vardır.

Kupa modunda, üç yarış pistinde üç sürücüye karşı yarışırsınız. roll. Yeni sonsuz macera modu, sizi sonsuz seviyede akrobatik görevlerle zorlar. Arabalar, harika boya işleri, motorlar. Lastikler ve daha fazlası ile tercihlerinize göre özelleştirilır. Araba seçimi, klasik ve modern güçlü araba türleri. Spor arabalar, arazi araçları ve diğer efsanevi araba modellerini içerir. Oyunda gizli bir özellik var, raylara gizlenen gizli araba anahtarları. Gizli anahtarları toplayarak canavar kamyon da dahil olmak üzere bazı arabaların kilidini açabilirsiniz. Stunt Car Extreme, Stunt Car Challenge araba oyunu serisinin devamıdır.

Dublör Araba Aşırı Giriş

Stunt Car Extreme Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir yarış oyunu olarak tüm dünyada yarış oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız İndirse en iyi seçiminiz. İndirse size sadece Stunt Car Extreme 1.000’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz. Aynı zamanda ücretsiz olarak Sınırsız para modunu sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. . İndirse, herhangi bir Stunt Car Extreme modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor ve %100 güvenli. Mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece indirse istemcisini indirin, Stunt Car Extreme 1.000’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İndirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Stunt Car Extreme Popüler bir yarış oyunu olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel yarış oyunlarının aksine, Stunt Car Extreme Apk indir ‘de sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlar ve klasik yarış oyunları Stunt Car Extreme 1.000’in getirdiği neşenin tadını çıkarırsiniz. Aynı zamanda İndirse, yarış oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Dünyadaki tüm yarış oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, İndirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla yarış oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel yarış oyunları gibi, Stunt Car Extreme’in de benzersiz bir sanat stili vardır. Yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri. Stunt Car Extreme Apk indir’in birçok yarış tutkununu çekmesini sağlar ve geleneksel yarış oyunlarıyla karşılaştırıldığında. Stunt Car Extreme 1.000 benimsemiştir. sanal motor güncellendi ve cesur yükseltmeler yapıldı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal yarış tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm yarış oyunu severlerin Stunt Car Extreme 1.000’in getirdiği mutluluğu tam olarak yaşayabilmesini sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel yarış oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. , ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli, İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Stunt Car Extreme 1.000’i tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz ve oynamanızı bekleyen daha birçok ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir