Stickman Backflip Killer 5 Apk indir (Sınırsız Para)

0.6

Stickman Backflip Killer Apk indir sayısız düşmanla savaşmanın ve çoğu seviyedeki tüm rakipleri öldürmenin ilginç deneyimini sağlayacak.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 21
Boyut
40.98 MB
Sürüm
0.6

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Dövüş becerilerinizi gerçekten incelemeniz için birçok ilginç oyun var ve Stickman Backflip Killer 5 Apk indir, denemeniz gereken harika eğlence oyunları arasında yer alıyor. Bu oyun size, parkur becerilerinizin yanı sıra sayısız düşmanla savaşmanın ve çoğu seviyedeki tüm rakipleri öldürmenin ilginç deneyimini sağlayacak. Miktar kazandıkça şapkalar, paltolar, ayakkabılar, eldivenler ve diğer çeşitli etkili silahlar gibi çeşitli ürünlerin kilidini açmak mümkündür.

EĞLENCELİ ÇÖP ADAM OYUNU

Dövüş oyunlarının hayranı olmanız gerekiyorsa, Stickman Backflip Killer 5 Apk indir, gerçekten bilgiye sahip olmanız için dövüşün farklı yönlerini test etmenize yardımcı olacaktır. Genel oyun, iyi eğlence anları geçirmeniz için ragdoll fiziği ve çekici oyundan yararlanır. Stickman Backflip Killer 5 Karakterinizi tam olarak kontrol edemediğiniz için, rakibinizin yakınında güvenlik sağlamanız ve savaşmak için aletlerden ve diğer şeylerden faydalanmanız gerekecek.

ÇÖP ADAM’I YENMEK İÇİN PARKOUR YETENEKLERİNİ KULLAN

Stickman Backflip Killer 5 Apk indir, çok sayıda takım elbise ile sayısız derecelerde eğlence sunar. Göreviniz, büyük ikramiyeler için parkur yeteneklerinizle çöp adamı yenmeli. Ek olarak, ayrıca yepyeni seviyelere ve dolayısıyla daha zorlu seviyelere geçin. Oyun sistemi, sizin de katılmanız için yepyeni miktarları artırmaya başlayacak, ayrıca seviyelerin zorluğu yavaş yavaş artacak ve çöp adam sayısı çok daha fazla olur. Stickman Backflip Killer 5 son sürüm.

Ancak bu, ihtiyaçlarınız için bir zorluk değildir; ayrıca karmaşık arazilerde savaşmanız gerekiyor, bu da işinizi zorlaştırıyor. Çöp Adamlar karmaşık rollerde düzenlendiğinden, doğru becerileri uygulamak için harika gözlem ve aktivite becerilerine sahip olmalısınız.

KOMPLEKS OYNANIŞ VE ARAZİ

Stickman Backflip Killer 5 Apk indir klasik maçlarla parkur tarzında geçiyor. Düz arazilerde koşan bir çöp adamı kontrol eder. Ardından çöp adama saldırmak için donanımlı parkur yetenekleri sergiler. Karmaşık yüzeyde, çöp adamlar birkaç yerde görünür. Bu da verimli saldırı yetenekleri yapmak için yerlerini gözlemlemeniz gerektiği anlamına gelir. Ayrıca, takımların içindeki manzaralar sürekli olarak değişecektir. Böylece en yeni deneyimleri yaşayar ve bilgi edinebilirsiniz, bu da saldırı becerilerinizi artırmanıza yardımcı olur.

FARKLI SİLAHLARIN VE EŞYALARIN KİLİDİNİ AÇ

Parkur yeteneklerinin yanı sıra, tüfekler, pompalı tüfekler. Hafif makineli tüfekler, keskin nişancı tüfekleri, tabancalar aK silahları. Diğer birçok benzersiz ateşli silah gibi çeşitli silah sistemleriyle saldırmak için silah kullanmanız gerek. Ayrıca kozmetik makyaj ürünleri, eldiven, kostüm ve ayakkabı gibi diğer şeyleri donatarak. Pürüzsüzlüğün özel görünümünü keyfi olarak kişiselleştirebilirsiniz. Her öğe, kişilik için kullanmanız için birçok seçeneğe sahip olur. Örneğin, pek çok şapka türü vardır, örneğin yılbaşı şapkaları, asker şapkaları ve miğferler. Ancak silahlardan teçhizata kadar her şey para ile satın alınmalıdır.

HEYECAN VERİCİ OYUN MODU

Stickman Backflip Killer Apk indir, parkur modu ve Katil modu dahil olmak üzere iki çevrimiçi oyun moduna sahiptir. Her çevrimiçi oyun modunun kendi oyunu, gereksinimleri ve izlemeniz gereken nitelikleri vardır. Parkour modunda bayrağı kazanma için parkour yeteneklerini uygulamak için karakteri kontrol edersiniz. Katil modunda hedefiniz, parkur yetenekleriyle birlikte ateşli silahları kullanarak tüm çöp adamları yok etmek olacaktır. Görevleri gerçekleştirir ve miktarı geçme için, çöp adamı yenmesi için sorumlu esnek bir şekilde saldırmalısınız. Maçın bitiminden sonra, becerilerinizi geliştirmek için kesinlikle birçok teşvik alacaksınız.

ANAHTAR ÖZELLİKLER:

  • Keşfetmeniz için çeşitli ve zengin miktar sistemi. Her miktarın benzersiz bir zorluğu olur ve oyuncuların fethetmesi ve çok sayıda bonus kazanması için zorluk olur.
  • Özel kostüm sistemi: Çekici bir kişilik yazılımı oluşturur için silahlı kuvvetler. Donanma kostümleri gibi daha fazla giysi veya şapka, ayakkabı, eldiven gibi öğeler kullanacaksınız.
  • Farklı oyun ayarları: parkur modu ve Katil modu. Hedefi tamamlamak için parkur modunda bayrağa ulaşmalısınız. Katil modunda, savaş yetenekleriniz ve silahlarınızla birlikte tüm çöp adamları yok etmeniz gerekiyor.
  • Eşsiz ragdoll araç sistemi ve gerçekçi çalışan ragdoll fiziği, insanlara ilginç yepyeni deneyimler. İnanılmaz savaşlar sunarak, kendinize birçok başarı getirmenize yardımcı olur.
  • Yüzey zordur ve çöp adamlar, verimli bir şekilde saldırir için. Doğru parkur becerilerine sahip olmanızı gerektiren pek çok zor rolde organize olma eğilimindedir. Manzaralar, önemli ölçüde daha fazla deneyime sahip olur için sürekli olarak değiştirilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir