Stealth Master Apk indir (Sınırsız Para)

1.12.4

Çevrimiçi oyun Stealth Master APK‘yi indirin (Tümünün Kilidini Açın) ve sizi yüksek güvenlikli binalardan soyan baskının keyfini çıkarın. varyasyonuna baktığınızda, tüm gövdeyi ücretsiz olarak açabilirsiniz.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 15
Boyut
136.81
Sürüm
1.12.4

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Çevrimiçi oyun Stealth Master Apk indir ‘yi indirin (Tümünün Kilidini Açın) ve sizi yüksek güvenlikli binalardan soyan baskının keyfini çıkarın. varyasyonuna baktığınızda, tüm gövdeyi ücretsiz olarak açabilirsiniz.

Gizlilik Ustası MOD APK

Burada insanlara Stealth Master formunu sağlamak istiyorsunuz. Tüm kişilik sistemleri (Kahramanlar) ücretsiz olarak açar. Gizlilik eylemine katılma için herhangi bir kişiliği kullanmana gerekir.

Oyunun logosuna baktığınızda hiç şüphesiz yazarının kim olduğunu tahmin etmişsinizdir. Evet, tanıdık çizimlere sahip SayGames’in çevrimiçi oyun Johnny Trigger ile aslında benzerlikler taşıdığı doğrudur. Ancak şimdi ihtiyaçlarınız için sunduğumuz oyun Stealth Master Apk olarak biliniyor. Bu, ustalık ve derin taktikler gerektiren büyüleyici bir simülasyon oyunu olur. Basitçe başlatıldı, Bing Enjoy’dan 1 milyondan fazla yükleme sunuyor. Deneyimlemeden önce oynanış ve görseller hakkında bilgi verelim!

Oynanış

Stealth Master Apk indir başlangıçta, gözleri bağlı, yuvarlak başlı, tehlikeli bir hayduta dönüşeceksiniz. Birilerinin onu görüp görmediğini görmek için sürekli ileri geri görünür ve sıkı güvenlik sistemleri olan binalara gizlice girerek onlarınkini çalar. Belki bu pek iç açıcı bir aktivite değil ama aksiyon oyununa baktığınızda öyle.

Stealth Master Apk indir ın kontrol cihazı çok basittir, kişiliğinizi yönetmek için parmağınızı ekranda kaydırmanız yeterlidir. Binada güvenlik sistemi oldukça sıkıdır. Birçok güvenlik kamerası var ve bu yüzden birçok kişi gardiyanlar tarafından korunuyor. Sadece olağandışı etkinliğiniz tutuklanacak. Ancak karakteriniz, evinize zorla girmek ve soymak amacıyla, güvenlik sistemi ve korumalara karşı maskeli ve donanımlıdır. Binanın tüm karını ortadan kaldırın ve belirli seviyeyi geçin. 10 adet oyunu bitirdikten sonra işverenle yüzleşmeniz gerekecek. Bu kişi oldukça zorlayıcıdır, dikkatli olmazsa burada yok olması mümkündür. Her mücadeleyi tamamladıktan sonra, bununla korkunç bir ücret ödeyeceksiniz.

Kilidini aç

çevrimiçi oyuna katılın, ek çeşitli Kahramanların kilidini açma fırsatınız olur. Ninja, Snowy, Lee, Man-spide, Man-bat olarak anılsın… Her kahraman farklı kostümler ve araçlarla gelir. Gardiyanlarla baş etme şeklinize bağlı olarak, doğru araçları kullanan kahramanları seçin.

Grafik

Grafikler pek dikkat ettiğimiz bir şey değil. Çünkü, hafif aktiviteli bir çevrimiçi oyunla, grafiklere yoğun bir şekilde harcamak, gelişmiş bir bilgi sağlamayacaktır. Bu nedenle Stealth Master, keskin olmayan, ancak çeşitli renklerde son derece çekici olan bir 3D mizanpaj arka planına sahiptir. Bu oyunun hem oynanış hem de grafik olarak Wobble Man’e çok benzediği söylenir.

Stealth Master APK yükle

  1. Cihazın seçeneklerini açın, Güvenlik/Gizlilik’i ziyaret edin ve Bilinmeyen Kaynaklara izin verin.
  2. Makalenin altındaki Stealth Master Apk dosyasını indirin.
  3. Ünitenize kurun. (“Bu kaynağın kullanılmasına izin ver” bekleniyorsa)
  4. Çevrimiçi oyunu açın ve keyfini çıkarın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir