State of Survival Apk indir (Sınırsız yetenek, Yüksek Hasar) 

1.18.30

State of Survival Apk oyuncuların insanlığın son umudunu geri kazanmak için etkili karakollar inşa ettiği bir hayatta kalma oyunudur.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 15
Boyut
247.46 MB
Sürüm
1.18.30

Bu uygulamayı bildir

Tanım

State of Survival Apk indir Strateji türünün günümüzdeki güçlü büyümesi. İnsanlara tüm platformlarda zengin ve etkileyici içerik ve gelişmiş görseller ve mekanikler getirdi. Neyse ki, bu makale, oyuncuların insanlığın son temellerini inşa ettiği. En kötüsünden kurtulduğu bir hayatta kalma strateji oyunu olan State of Survival’ı tanıtacak. Ayrıca, oyun şu anda etkileyici ve ilgi çekici bir etkinliğe sahip. Oyuncuların ikonik içeriği keşfetmesi. Veya toplaması için The Walking Dead serisi ile işbirliklerini onurlandırıyor.

HAYATTA KALIN VE UMUTSIZ DÜNYADA HAYATTA KALIN

State of Survival Apk indir, oyunculara mobil platformlar için en etkileyici hayatta kalma oyununu sunar ve bir hayatta kalma ekibinin lideri olur. Gerçek bir deneyim yaşamak için taktik unsurlarla birleştirecek. Oyuncunun ilk görevi, güvenli bir üs inşa etmek. Hayatta kalanları toplamak, tıbbi kontrolleri yaptırmak. Ve nihayetinde daha iyi bir yaşam kalitesi için her şeyi geliştirmektir. Bu arada, üssü herhangi bir zarardan korumak için savaşmaları, keşfetmeleri, keşif yapmaları. Devriye gezmeleri ve çeşitli faaliyetlerde bulunmaları gerekir. Koruma ve büyümenin yanı sıra, oyuncular diğer hayatta kalanlarla bağ kurar. Daha büyük mallar için kaynak ve ihtiyaç alışverişi yapmak için küçük topluluklar oluşturur.

SAVAŞ, GÜÇLENDİR VE KIYMETLİ YÜKLERİ KORU

State of Survival Apk indir Oyunun savaş sistemi, oyuncuların tüm zombileri yok etmek için savaş birimlerini ideal pozisyonlara kontrol ettiği saf gerçek zamanlı strateji tarzıdır. Ayrıca oyun, “çevre” öğesini ekleyerek ve her oyuncunun yolculuğunu daha heyecanlı ve etkileyici hale getirerek işleri. Daha karmaşık hale getirecek. Ortama bağlı olarak, oyuncunun eylemleri dikkatli olmalı ve tüm kaynakların toplanmasıyla koordine edilmelidir. Her görev için tamamlama hedefi farklı olacak. Oyuncu güvenli bir şekilde geri dönmek için birçok durumda her zaman daha esnek hale gelmelidir.

İSTİKRARLI BİR TEDARİK HATTI İNŞA ET VE YARAT

State of Survival Apk indir Üs, bir oyuncunun umutsuzluk dünyasında bir gün daha hayatta kalabilmesi için en önemli yerdir. Oyuncu, daha iyi performans için kamptaki tüm binaları inşa eder, geniştirer, temizler ve yükselterir. Her bina tipinin mühimmat, yiyecek, içecek ve diğer birçok kıt kaynak sağlamak gibi kendine özgü kullanımları vardır. Elbette oyuncular, bir sonraki seyahate hazırlanmak için. Savaş birimlerinin şarj olması için daha fazla tıbbi istasyon. Cephanelik, eğitim bölgesi ve daha birçok yer inşa eder. Oyuncular yükseltme yaptıklarında. Karargahın gerekli seviyeye sahip olmasını ve üs için keşfetmek ve inşa etmek için. Sürekli olarak yeni içerik açmasını ve herkes için güçlü bir topluluk oluşturmasını gerektirecektir.

DİĞER KAMPLARLA İTTİFAK YARATIN

State of Survival Apk Oyuncu daha güçlü olmak istiyorsa, diğer hayatta kalma kamplarıyla bağ kurması ve böylece hayatta kalma ittifakları oluşturması gerekecek. Bu sayede oyuncular kaynakları makul fiyatlarla takas eder ve silah taşar veya ortak görevlere katıl. Oyun, oyunculara güçlü bir ittifaka katılarak daha fazla keşif sağlayan ittifaklar geliştirmeye odaklanır. Her hafta oyun, oyuncuların hedefleri kolayca tamamlamak için birlikte çalışmasını gerektiren daha özel etkinlikler veya heyecan verici etkinlikler sunar. İttifak’ın yaratılmasının amacı da budur, oyuncular için işleri kolaylaştırmak.

KAYIP DÜNYADAN YENİ TEKNOLOJİ ARAŞTIRMA

Dünya harap olsa bile, kaçınılmaz olarak nesiller boyu gelişmek için saklanan önemli bilgiler olur. State of Survival Apk. Herkese her görevde performansı artırmak için, yeni teknolojiler veya ekipman geliştirmelerine izin verir. Çok çeşitli yükseltmeler sunar. Ayrıca, bu sistem oyuncuların savunma veya üretim hatları için inşa etmeleri için. Yeni işlevler açtığı için üs inşasını etkileyecek. Ekipman için oyuncu, üretimde daha fazla kaynak tasarrufu yapacak. Potansiyel hedeflerle savaşmak için gelişmiş ekipmanların kilidini açacaktır. Ancak, her araştırma sürecinin tamamlanması uzun zaman alır. Oyuncuların içeriği araştırmaya başlamak için çeşitli koşulları karşılaması gerekir.

DİĞER FRANCHISE İLE BÜYÜK İŞBİRLİĞİ

State of Survival Apk şimdi The Walking Dead serisiyle olan işbirliğini kutluyor ve heyecan verici karakterler ve içerikler sergiliyor. İçinde Daryl Dixon gibi tanıdık ve iyi bilinen unsurlar. Her görevin ve etkinlikler tamamlandığında çeşitli ödüllerin odak noktası haline gelir. Oyun ayrıca oyunculara daha cömert ödüller verecek. Elerlemeleri ne olursa olsun herkesi en hareketli ve en komik partilere davet edecek. State of Survival şu anda dünya çapında milyonlarca kez indirildi. En etkileyici strateji hayatta kalma oyunlarından biri olarak birçok inceleme aldı. Oyuncu her zaman arkadaşlarıyla güçlü bir temel oluşturmak veya birçok özel etkinliğe katılmak istiyorsa, bu oyun deneyime değer olacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir