Spike Apk indir

2.6.70

Spike Apk indir - Volleyball Story, sporun gücünü ve hassasiyetini kavrama yeteneğini test etmek için tasarlanmış bir voleybol deneyimidir. Bu oyun, basit ve kolay oyun kontrolleri ile sevimli çizgi tasarımlı bir voleybol oyunudur.
Apk indir
4/5 Oylar: 43
Boyut
164.26MB
Sürüm
2.6.70
Gereksinimler
Android 7.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Spike - Voleybol Hikayesi (MOD, Sınırsız Para), oyuncuların içindeki çeşitli heyecan verici ve yaratıcı oyun modlarıyla iç açıcı ve dokunaklı bir voleybol hikayesi yaşamalarını sağlar.

Tanım

Belki de voleybol birçok ülkede popüler bir spordur. Spike Apk indir – Volleyball Story, sporun gücünü ve hassasiyetini kavrama yeteneğini test etmeye için tasarlanan bir voleybol deneyimidir. Bu oyun, basit ve kolay oyun kontrolleri ile sevimli çizgi tasarımlı bir voleybol oyunudur. Topu bir oyuncudan diğerine aktaracaksınız ve topa vurmak için kontrolleri kullanmak için geçen süreyi hesaplamanız gerekiyor. Bu, Android işletim sistemi altındaki cihazlar için tamamen ücretsiz bir oyundur ve oyunculara keyifli bir deneyim yaşatacaktır.

  1. Voleybol simülasyonu: The Spike, gerçekçi bir voleybol simülasyonu sunarak oyuncuların sporu sanal bir ortamda deneyimlemelerini sağlar.
  2. Kariyer modu: Oyun, oyuncuların bir voleybolcu yaratıp profesyonel olmak için çalıştıkları bir kariyer modu içerir.
  3. Çok Oyunculu: Spike, oyuncuların çevrimiçi çok oyunculu maçlarda birbirleriyle rekabet etmelerini sağlar.
  4. Özelleştirilen karakterler: Oyun, karakter özelleştirme seçenekleri sunarak oyuncuların benzersiz bir voleybolcu yaratmasına olanak tanır.
  5. Eğitim modu: Spike, oyuncuların pratik yapıp becerilerini geliştirebilecekleri bir eğitim modu içerir.
  6. Gerçekçi fizik: Oyunun fizik motoru, bir voleybol maçında topun nasıl hareket ettiği ve davrandığına dair gerçekçi bir simülasyon sağlar. 

OYUNUN HİZMETLERİ, STRATEJİSİ VE İSTATİSTİKLERİ

Spike Apk indir güçlü servis. Değişken servis ve statik servis dahil olmak üzere üç tür servise sahiptir. Oyuncu, yukarıdaki servis türlerinden herhangi birinin doğru zamanlamasını seçer ve uygun savunma alanlarını hedeflerse. Rakibinizi zor duruma sokan ve puanınızı yükselten. Örneğin, güçlü bir servis rakibe doğru daha hızlı uçan. Onun bowling oynamasını imkansız hale getirelen. Sağlam bir hisle servis yaptığınızda, güçlü servis ile diğer server türleri arasındaki farkı yaşayabileceksiniz. Çeşitli oyun içi dizilişler, takımınıza savaşta stratejik bir avantaj sağlama için oyuncu rotasyonuyla birleştirir. Pasörünüzü gizlemek ve dövüş tekniklerinde daha etkili bir smaç düzeni oluşturmak için kendi stratejilerinizi kullanabilirsiniz. Şeylerin oyun istatistikleri açısından,

OYUN MODU ÇEŞİTLERİ

Spike Apk indir, ilgi çekici ve dramatik bir oynanış yaratmak için rakipler arasındaki standart. Dostça bir maçı tamamlayan birden fazla mod sağlayarak harika bir iş çıkardı. Oyun bir takım sezonu modu, çeşitli lig seçenekleri ve kadronuzu savaş stratejinize uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlayan bir kariyer modu içerir. Ek olarak, takımınızı benzersiz kılmak ve kendi takım renklerinizi getirmek için gömlek türleri. Renkler, logolar ve daha fazlasını seçebileceğiniz için takımınızı beğeninize göre özelleştirebilirsiniz. Ayrıca  Oyunun zamanlama ve strateji yönlerini öğrenirken, oyun modları zorlu bir deneyim sunabilir. AI’nın zorluk derecesini yüksek seviyeye çıkardıkça, onunla savaşacaksınız. Formasyon daha güçlüdür ve zorluğu arttırır. Alternatif olarak,

NASIL OYNANIR VE KONTROL DÜĞMELERİ

Spike Apk indir, tüm oyuncular için basit ve kolay bir oynama yöntemine sahiptir. Oyuncular, oyun alanında topu oyuncudan oyuncuya geçirir ve topun yere düşmemesini sağlar. Aynı zamanda Bu oyun Slide, Short Spike, Receive, Long Spike olmak üzere dört farklı kontrole sahiptir. Kaydırma düğmesi, top çok uzaktayken topu yakalamak üzere oyuncuyu geriye doğru hareket ettirmek için kullanılır. Al düğmesi topu almak için kullanılır; top oyuncunun üzerine düşmek üzereyken. Topu almak için zıplamak için bu düğmeye basmanız gerekir. Topu aldıktan sonra kısa mesafeden topa vurmak istiyorsanız Kısa Direk. Daha uzun mesafelerle topa vurmak istiyorsanız Uzun Direk’i seçebilirsiniz. Düğmeyi ne kadar iyi zamanlayabilirseniz. İlk top transferi o kadar iyi olur ve kurulum o kadar kolay olur.

HARİKA GRAFİKLER

Spike Apk indir görsel olarak oldukça iyi çünkü topun pasları veya vuruşları çok gerçekçi. Maçın stadyumu muhteşem ve sahaya yansıyan ışıklar çok canlı bir şekilde bir araya gelerek eğlenceli ve destansı bir arena yaratıyor. Oyuncuların her şeyi taze görmelerine yardımcı olacak, savaşacak çok yer var. Oyundaki oyuncular da oldukça gerçekçi skeçler, oyuncuya oyunun içine girmiş gibi hissettiriyor. Ayrıca seyircilerin ıslıkları ve çığlıkları gerçek maçlar gibi zonkluyordu. Yukarıdaki faktörler, oyunculara heyecan verici bir deneyim yaşatan son derece dramatik ve harika maçlar yarattı. 

Bu oyun, güç sporlarının dışında yeni bir türdür ve hızlı servis atmanın gücünü ve kesinliğini yakalar. Her oyuncuyu analiz etmek için sayısız istatistik kategorisi var’ Oyuncuların her maçta her pozisyonda yeteneklerini kolayca takip edebilmesi için. Oyun ayrıca, daha güçlü dizilişlere karşı avantaj sağlamak için çeşitli taktik dizilişler içerir. Belki de öyledir, oyun servisten sonra sürekli olarak çöken oynanışla iyi performans göstermiyor. Yine de, diğer büyük oyunların dışında bir spor oyun deneyimi arıyorsanız, bu denemeye değer bir oyundur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir