Soul Knight Apk indir

5.0.4

Soul Knight Apk indir roguelike ve zindan paletli oyunudur, ancak oyunu daha da etkileyici kılan hoş ve ilgi çekici 2D grafiklere sahiptir. 
Apk indir
4/5 Oylar: 31
Boyut
426.16MB
Sürüm
5.0.4
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Soul Knight (MOD APK, Ücretsiz Alışveriş/Premium), oyuncuların karakterlerini ve yeteneklerini fethetmeleri ve geliştirmeleri için sonsuz ve eğlenceli oynanışa sahip bir zindan paletli oyundur.

Tanım

Soul Knight Apk indir. Roguelike veya dungeon crawler söz konusu olduğunda. Oyuncuların aklına hemen kişisel beceriyi vurgulayan ve sonsuz tekrarlanan oynanışa sahip oyunlar gelir. Bununla birlikte, sonraki denemelerde oyunculara sürekli olarak yeni şeyler getirdikleri için bu. Oyuncuları sürekli olarak bu oyunlardan zevk almaya motive eder. Aynı şey, oyunculara sonsuz eğlenceyi deneyimlemek ve tadını çıkarmak için ellerinden gelenin en iyisini yapmaları için sürekli olarak yeni şeyler verdiği Soul Knights için de geçerli. Aynı zamanda bir roguelike ve zindan paletli oyunudur. Ancak oyunu daha da etkileyici kılan hoş ve ilgi çekici 2D grafiklere sahiptir. Oyun ayrıca her hafta oyuncuları eğlendirmek için silahlar. Karakterler, beceriler ve yeni patronlar gibi yeni unsurları güncelleyecektir.

EN İYİ DUNGEON CRAWLER OYUNUNUN KEYFİNİ OYNAYIN

Soul Knight Apk indir, dungeon crawler oynanış yapısına sahip bir oyun bu yüzden oyuncuları eğlendirmek için pek çok yeniliği beraberinde getirecek. Sadece bu da değil, oyun internete ihtiyaç duymadan her zaman, her yerde oynanabilir. Hatta oyuncunun ilerlemesi gerçek zamanlı olarak kaydedilebilir. Oyunun herhangi bir hikayesi yok, her karakterin hikayesi bile. Bunun yerine oyuncunun görevi, yolun sonundaki sihirli taşları geri getirmek için tüm zorlukların üstesinden gelme görevidir.

Oyun, yüzlerce farklı düşmanla birlikte rastgele farklı üç biyomla birlikte bir denemede toplam 15 maksimum seviyeye sahip olacak. Ayrıca, her biyomun sonunda bekleyen düzinelerce patronla her seviyenin zorluğu aşikardır. Soul Knight Apk indir Daha da ilginç olan şey. Oyunun modern, ortaçağ ve fütüristik gibi tüm dönemleri. Yüzlerce farklı varyasyonla gelen devasa bir silah sistemi tarafından temsil edildiğinden birleştirmesidir.

FARKLI BECERİLERE VE GÜÇLERE SAHİP ÇEŞİTLİ KARAKTERLER

Şimdiye kadar oyunda, oyuncuların kilidini açıp keyfini çıkarabilecekleri pek çok farklı özelliğe sahip ondan fazla oynanabilir karakter bulunuyor. Varsayılan karakter, kısa bir süre için çift silah kullanabilen Şövalyeler olacaktır. Oyuncular, her denemeden toplanan mücevherlerle yeni karakterlerin kilidini açabilir. Karakterler, savaş alanındaki dövüş istatistikleri dahil olmak üzere birçok farklı şekil ve güce sahiptir. Her karakter altı adede kadar yükseltmeye sahip olacak ve hepsi. Soul Knight Apk indir doğasını açıkça gösteren farklı bir silah kullanıyor. Her yükseltmeden sonra karakter daha güçlü, daha hızlı hale gelecek ve beceriler daha hızlı soğuyacak. Elbette karakterler arasında esprili bir etkileşim sistemine de sahip olacaklar. Bu da oyunu daha ilgi çekici kılıyor.

BÜYÜK ÖDÜLLER İÇİN SİHİRLİ TAŞI ALIN

Oyuncunun görevi, 3-6. Seviyede bulunan sihirli taşı ve ayrıca yolculuğun sonunu geri getirmektir. Soul Knight Apk indir. Oyuncuya meydan okumak için her biyomda beş seviyenin her biri ile üç rastgele biyom tanıtacak. Dahası, zorlukları sürekli artacak ve oyuncunun kaçma becerilerini zorlamak için yeni birimlerde düşmanlar yavaş yavaş ortaya çıkacak. Biyoma bağlı olarak, patron aynı özelliklere sahip olacak. Savaş boyunca oyuncu üzerinde birçok olumsuz etki yaratacaktır. Oyuncular patronu yenerse, nadir silahları düşürmeyi ve oyuncuya buff vermeyi garanti ederler.

SAVAŞ GÜCÜNÜZÜ TAKVİYELERLE GELİŞTİRİN

Takviyeler, oyuncuları daha güçlü ve daha esnek yapan şeylerdir. Bir denemede her üç seviyeden sonra ortaya çıkarlar. Ancak, rastgele en fazla üç buff görünür ve oyuncular üçünden yalnızca birini seçer. Takviyeler yalnızca seviye tamamlamadan gelmez. Aynı zamanda tüccarlar veya satış makinelerinden de alınır. Buff’ların yanı sıra, oyuncu heykellere dua ettikten sonra alınan kutsamalar da vardır. Heykeller bir karaktere gösterilIr ve oyuncuyu aynı yetenekle kutsar. Ancak yalnızca oyuncu beceriyi her kullandığında etkinleştirilır.

TOPLANACAK VE BİRLEŞTİRİLECEK YÜZLERCE SİLAH

Soul Knight Apk indir sahip olduğu silah sayısıyla da tanınır. Hatta her güncellemeden sonra artar. Silahlar, yakın dövüş silahlarından uzun menzilli silahlara kadar birçok farklı nadirlik seviyesi ile birlikte iki ana türe ayrılır. Yakın dövüş silahları ortaçağ, fantezi ve bilim kurgu gibi tarzlarda tasarlanmıştır. Bu arada, uzun menzilli silahların yayları, topları, roketatarları ve daha pek çok garip şeyi vardır. Bir koşma denemesinde, silahlar rastgele görünen ve oyuncular en fazla iki silah taşıyan. Bununla birlikte, silahlar mana tüketen, cephane olarak değerlendirilen ve her karakterin sınırlı miktarda manası olacak, bu nedenle oyuncuların her silah için mükemmel bir strateji geliştirmesi gerekiyor.

DAHA FAZLA GELİŞİM İÇİN KALEMİNİZİ YÜKSELTİN

Oyuncunun kalesinde karakter seçimi için bir yer ve ayrıca dungeon crawler dışında diğer oyun modlarına erişim için bir yer var. Ayrıca bir kale, oyuncuların üretim atölyelerinde veya alışverişte bile tüm karakterler için genel istatistikleri yükselttiği bir yerdir. Atölye, oyuncu onları sekiz defadan fazla alırsa yeni şeyler ortaya çıkaracaktır. Plan makinesi, oyuncuların nadir veya rastgele silahlar yaratabilecekleri yer olacak. Önemli bir silah yapım sistemi, teçhizatı ve eşyaları tanıttıklarından, oyuncuların kalede yapacakları tonlarca şey var. Sadece bu da değil, aynı zamanda oyuncuların bonus rastgele bonuslar verecek tohumlar ektiği bir meyve bahçesi sunuyor.

Soul Knights, oyuncuların keşfetmesi ve deneyimlemesi için tonlarca şeye sahiptir, oyuncular bile Normal modu bir kez tamamladıktan sonra Badass moduyla devam edilır. Badass modu, oyuncuların ilerleme umudunun olmadığı bir cehennem olacak, bu yüzden bir sürü çekici ödül almak için mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışacaklar. Sonsuz oynanışa sahip, sürekli güncellenen ve hatta daha fazlasını deneyimlemek için bir oyun arıyorsanız, “Soul Knights”a gelin. Ayrıca arkadaşlarınızı davet edin ve en şiddetli savaşlarda onları birlikte eğlendirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir