Sift Heads Reborn Apk indir (Kilidi Açıldı)

1.2.62

Sift Heads Reborn Apk indir gerçekten seven bir oyuncuyu aşık etmeye yetecek kadar. 2D düzenler, tanıdık oyun ile çöp adam tasarımı.
Apk indir
4/5 Oylar: 21
Boyut
87.11 MB
Sürüm
1.2.62

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Sift Heads Reborn Apk indir ‘yi yükleyin ve tanıdık çöp adam türünde gizemli gangster dünyasına girin. Hazır mısın?

Plus Modunun Kilidi Açıldı Yazar Pyrozen’den Sift Heads Reborn, “popüler” olmasa da, FPS kategorisini gerçekten seven bir oyuncuyu aşık etmeye yetecek kadar. 2D düzenler, tanıdık oyun ile çöp adam tasarımı. Ancak bu oyun yine de yaşanırken benzersiz doğasıyla insanları kendine çekiyor. Burada listelenen bu mükemmel oyun hakkında sizinle paylaşmak istediğim bazı bilgiler var.

Yeniden Doğmuş Elek Kafalarını Sunuyoruz

Sift Heads Reborn apk indir ‘un babası yazar Pyrozen olabilir. Piyasada çok sayıda etkileyici ürün bulunmamasına rağmen, Sift Heads ile Pyrozen büyük bir başarı elde etti. Bu oyun, basit bir hikaye ile atış kategorisinden biridir. Deneyimlerime göre, belki de fotoğraflar mevcut birçok oyun kadar “sanal” değildir.

Sift Heads Reborn, gangsterler ve ödül avcıları arasındaki savaşı anlatıyor. Çevrimiçi oyuna baktığınızda, nişancılık, düşünme ve taktiksel yeteneklerden oluşan “oyunculuk alanına” sahip olacaksınız. Sadece birkaç indirme ve yükleme önlemi ile, bu video oyunu “yuvarlanmalarını” doğrudan telefonunuzda deneyimlemek mümkündür.

Hikaye Sift Heads Reborn Apk indir

2D görsel atıcı ile hikayenin benzersiz yanı nedir? Kendim için, Sift Heads Reborn‘da hiçbir umut hakkında bilgi edinmeden ve bilgi edinmeden önce. Ama Sift Heads Reborn’un harika dünyasında “savaşa girdiğinizde” düşünce değişti. Çevrimiçi oyunla ilgili arazinin oldukça derin olduğu, önemli noktaların yakından bağlantılı olduğu söylenmelidir.

Ödül avcısı Vinnie söz konusu olduğunda, tüm çevrimiçi oyun heyecan verici ve zorlu bir yolculuktur. Bu cesur adam, rezil gangsterlerle yüzleşmek için oldukça ağır bir iş çıkarıyor. Özellikle tehlikeli patron – Alonzo. Video oyunu, birincil karakterin paralı asker olduğu bir tartışma sahnesiyle başlar. Orifis sahnesi, Vinnie’nin “aletleri” temizlemeye “hazırladığı”, “kılıç muhafazasını yıkamaya” zorladığı gerçeği olacaktır.

Ancak Alonzo’nun büyüdüğü ve Chicago’yu ilhak etmek istediği haber manşetlerini aldıktan sonra, savaş resmen ifşa oldu. Patron, Vinnie tarafından zihninden vurulup mucizevi bir şekilde hayatta kalıp hapishaneden çıkarıldıktan sonra bir savaş başladı. Kahraman, Alonzo’nun hayatından kurtulmak için İtalya’yı kontrol etmeyi seçer. Yolculuk için endişeler, ilgi çekici bir görev sistemi aracılığıyla yanıtlanır.

Oynanış Sift Heads Reborn Apk indir

Sift Heads Reborn‘un güzelliği sadece hikayeye baktığınızda değil, aynı zamanda yepyeni oynanış, benzersiz özelliklerden kaynaklanıyor. Resmi olarak “patron avı” yolculuğuna başlamadan önce, kendinize uygun bir avcı seçebilirsiniz. Her avcının kendi formu, karakteri ve “vatanı” vardır. Aynı ülkede olmasalar da hepsi birbirini tanıyor.

Sift Heads Reborn‘a alışmanız çok uzun sürmeyecek. Kişilik seçiminden dövüş stiline kadar klasik nefes kesici. Pürüzsüz hareket ettiğiniz için, beyninizi hareket ettirerek ateşli silahı özgürce yönetmeniz mümkündür. Tam olarak aynı anda, hedef vurulur vurulmaz basit dokunma seçeneğiyle “patlama” düğmesine basın. En önemli şey çeviklikle birlikte standart bir atış olmaya devam ediyor.

Top oyuncusuna meydan okumak düşmanlarla çevrilidir. Görünüşe göre rakibi ortadan kaldırmak oldukça basit. Eğer başarırsanız, söylemeye gerek yok, kazanan siz olacaksınız, ama sadece vuruştan itibaren, çok sayıda başka ateşli silahın “hedefi” olacaksınız.

Her hedefte, her aşamada, oyunun tamamı hakkında pek çok harika şey keşfedeceksiniz. Olay örgüsünü oluşturmak sadece bir meydan okuma değildir ve merak uyandırmaz. Ayrıca Sift Heads Reborn‘daki silah sistemi normalde iyi. Belki monoton değil, alternatif olarak DE, AK74 gibi bazı orijinal oyuncaklar…

Çevrimiçi oyun için görseller

Yukarıda bahsedildiği gibi, Sift Heads Reborn kesinlikle 3D görüntülerin kullanıldığı bir oyun değildir. Yalnızca basit bir 2D resim tasarımıyla, ancak bu “hızlı” özellikler oyunun cazibesine sahip olmasına yardımcı oldu. Klasik çöp adam tasarımındaki kilit kişilik, sadece gözleri kapatır. Manzaralar ve silahlar gibi ek ayrıntılar da “basit” değil, tamamen dekore edilmiş olabilir.

Pek çok kişi popüler oyunun renklerinden hoşlanmaz, ancak kişisel olarak bunun Sift Heads Reborn‘un oldukça iyi bir noktası olduğunu düşünür. Her şey siyah renkli, mor, beyaz gibi koyu renklerin etrafında dönüyor… Ve doğal olarak bir atıcı, güçlü aktivite, my Blood ile bu gölge gamı mükemmel uyuyor.

Özet

Genel olarak, Sift Heads Reborn APK indir, biraz zamana değer harika, bağımlılık yapan bir oyundur. Hikaye, oyuncuları 1 şoktan diğerine götürür. Sıkıcı olmasa da oynaması kolay bir görev. “Yeterli” 2D grafikler, pratik ses, çevrimiçi oyun için hesaplamalı senaryoyu güçlendirir. Bu nedenle, Sift Heads Reborn‘u indirip deneyimlemeniz gerektiğine inanıyorum. Bu çevrimiçi oyunu kullanarak kutlayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir