Shadow Fight 2 Apk indir

2.25.0

Shadow Fight Apk indir seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri!
Apk indir
4.3/5 Oylar: 36
Boyut
173.33 MB
Sürüm
2.25.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Shadow Fight Apk indir 40 milyon kullanıcı ile Facebook dövüş oyunlarında son nokta!
Vektörün yaratıcılarından: Shadow Fight 2 parmak ısırtan bir klasik dövüş ve RPG karışımıdır. Bu oyun seçtiğiniz karakteri sayısız ölümcül silah ve nadir zırh setleri ile donatmanızı sağlar ve onlarca gerçeğe yakın Dövüş teknikleri! Bununla birlikte Düşmanlarınızı ez, iblis patronların aşağıla ve Gölgeler Kapısı kapatan sen ol. Zafere ulaşmak için tekme , yumruk ve her türlü darbeye hazır mısın? Bunu anlamanın sadece bir yolu var…

-Tamamen yeni bir animasyon sistemi tarafından şaşırtıcı gerçekçi ayrıntılar işlenen destansı mücadele dizileri içinde kaybolma zamanı.

-Shadow Fight 2 Apk indir Nefis, sezgisel kontroller ile dokunmatik ekranlar için özellikle tasarlanmış tamamen yeni bir mücadele arayüzü sayesinde düşmanlarınıza kazanma şansı bırakmayın.

– Yer Altına gir ve korkusuz bosslara karşı arkadaşlarla savaş!

– Etkileyici, sürükleyici, adrenalin yakıtlı hikayesi. Ayrıca Tehditkar şeytanların olduğu altı farklı dünyaya yolculuğa davet eden bir RPG dövüş oyunu. Shadow Fight 2 Apk indir.
Dövüşçünü destansı kılıçlar, nunçaku, zırh, Bununla birlikte sihirli güçler ve daha fazlasıyla kendi isteğine göre hazırla.

Shadow Fight 2 PARA HİLELİ APK,

dövüş, aksiyon ve kıyasıya mücadele oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm. Yapımcılığını NEKKI firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız gölge karakter ile bulunduğunuz arenada karşınıza çıkan rakibi alt etmek ve mücadeleyi kazanmaktır. Shadow Fight 2 Apk indir içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli. Sınırsız taş hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm eşyaları satın alabilir. İstediğiniz gibi geliştirip yenilmez olabilirsiniz. Onlarca silah – zırh, güçlü düşmanlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Shadow Fight 2 v2.11.1 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Yani Kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Shadow Fight 2 Play Store’da 14.060.000’den fazla indirilmiştir. Ayrıca TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Shadow Fight 2. Dövüş Başlasın!

indirse.com hızla gelişen teknoloji çağında siz değerli takipçilerine oyun ve uygulama ana başlığı altında. En kaliteli içeriği hızlı ve güvenli indirme seçenekleri ile kullanıma sunan dijital içerik platformudur. Ekip arkadaşlarımız ile güncel verileri durmaksızın takip ederek. Zamanında ve eksiksiz hazırlanmış dosya sistemi ile hizmetinize sunarız. 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir