SciFi Survivor Apk indir (Ücretsiz Alışveriş)

1.0.14

SciFi Survivor Apk indir, toplumu gerçekten kurtarmak için odadaki canavarlarla savaşma ve yok etme hakkında bir kumarhane oyunudur.
Apk indir
3.9/5 Oylar: 13
Boyut
110.68 MB
Sürüm
1.0.14

Bu uygulamayı bildir

Tanım

SciFi Survivor Apk indir, toplumu gerçekten kurtarmak için odadaki canavarlarla savaşma ve yok etme hakkında bir kumarhane oyunudur. Son kurtulanlar arasında, son kurtulanları korurken kaçmak için çaba göstermelisiniz. Video oyunu, bir uzay canavarı ordusunun. Aslında her şeyi yok ettiği harap olmuş bir dünyada tanımlanıyor. Barışçıl bir dünyayı yeniden inşa etmek için ölümsüz canavarlarla savaşmalı ve onları yok etmelisiniz. Oyun aksiyon ve macera ile dolu ve dayanamak için becerilerini kullan iste. SciFi Survivor, bütün gece sizi eğlendirecek harika ve zor bir oyundur. Maceranıza bugün başlayın ve hayatta kalan son kişilerden biri olup olamayacağınızı görün.

SciFi Survivor Apk indir 20 civarında. Dünya çapında bir salgın, neredeyse tüm halkı ete aç canavarlara çevirdi. Son hayatta kalanlar arasında, güvenli bir sığınak bul ve ölümsüz ordularıyla savaşmalısınız. Kurtarma ekibi tek umudun olur ama hepsine ulaşmak kolay bir iş olmayacak. Dayan ve becerilerinizi kullan, çünkü ölümsüzler her yerde olma eğilimindeler. Belki de savaşmadan pes etmeyecekler. Her eylemde, karşılaştığınız zorluklar daha da bunaltıcıdır, ancak durmak bir alternatif değil, seçmeniz mümkündür. Tüm dünyayı korumak için elinizden geleni yapın.

SciFi Survivor Apk indir

Aktivite, hayatta kalma ve macera oyunları dahil olmak üzere birçok farklı stil çeşididir. SciFi Survivor’da dünyanın tek gerçek umudu sizsiniz. Onu korkunç bir kaderden korumak için biri tarafından belirlenir. , düşman yaratıklar her zaman sizi takip ettiği için sizi yine de kalamayacak hale getirecek bir oyundur. oyun’da o kadar çok farklı şey yapılıyor ki, bundan sonra ne olacağı kesin olarak söylenemez. SciFi Survivor, kaçırmak istemeyeceğiniz bir oyundur.

SciFi Survivor, sizi ölümsüz canavarlarla karşı karşıya getiren bir oyundur. Hedef, mümkün olduğu kadar uzun süre dayanmak ve hayatta kalan son kişiyi dönüştürmektir. Hayatta kalma sürenizi iyileştirmek için elinizdeki tüm araçları kullanmanız gerekecek. Ne kadar büyük seçerseniz, hayatta kalma şansınız o kadar yüksek olur. Her biri kendi özel beceri çiftiyle ilgili dört farklı kahraman türü bulabilirsiniz. Her kahraman türünün yeteneklerini ve zayıflıklarını dikkate alan esnek bir yöntem oluşturmanız gerekecek. SciFi Survivor, daha fazlasını elde etmek için geri dönmenizi sağlayacak zorlu ve bağımlılık yapan bir çevrimiçi oyundur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir