Scary Mansion Apk indir (Tanrı Modu/Aptal Düşman)

1.087

Scary Mansion büyüleyici ve eğlenceli bir oyun. oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler sunuyor. Bir korku planı ve kasvetli bir ortam.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 18
Boyut
177 MB
Sürüm
1.087

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Scary Mansion büyüleyici ve eğlenceli bir oyun. Oyunculara yeni ve heyecan verici deneyimler sunar. Bir korku planı ve kasvetli bir ortam, oyunun dehşetini arttırır. Bununla birlikte, oyuncular bu korku dünyasında kaçmak ve hayatta kalmak için ölümcül atmosferin tadını çıkaracak ve zorlu bulmacaları çözecekler. Oyunun size sunduğu tüyler ürpertici görevleri tamamlamanız ve bu tehlikeli evden kaçmaya çalışmanız gerekecek.

Oyuncular şanssız bir postacı rolüne dönüşecek ve korkunç korkular yaşayacaklar. Tehlike ve şiddetle dolu bir odada, bununla birlikte, oyuncuların bu zorlukların üstesinden gelmek için akıllı ve çevik olmaları gerekir. Bu karanlık, perili yerden cehennem gibi çıkmak için koşar, saklanır. Tuzakları kırar veya bulmacaları çözebilirsiniz. Scary Mansion size zor görevler veriyor. Ek olarak işiniz onları tamamlamak ve bu korku evinden kaçmak için elinizden gelenin en iyisini yapmak.

KARANLIK, GEÇMİŞ ATMOSFER

Scary Mansion ’daki arka plan ve atmosfer ürkütücü. Şüpheli kaçış ve kovalama sahneleri ve bazen boğucu sessizlik ile oyun daha çekici ve heyecan verici. Oyuncuların ayrıca herhangi bir ses çıkarmadan nazikçe hareket etmeleri veya tespit edilip tutuklanmaları gerekir. Ölümle dolu bir atmosfer, uluma sesi veya hafif rüzgarla birlikte bu evi daha da ürkütücü hale getirdi.

ZOR SORULARA ÇÖZÜM

İğrenç psikopatların üstesinden gelmek için oyuncuların Scary Mansion ’ın ortaya çıkardığı bilmeceleri çözmesi gerekiyor. Tüm bu soruları çözecek zekası, duyarlılığı ile. Ayrıca, birçok aşırı korku bulmacası, onları duyduğunuzda sizi titretiyor. Korkunuzun üstesinden gelmek ve bu şiddet ve işkence evinden çıkmanıza yardımcı olacak. Buna ek olarak bulmacaları çözmek için güçlü olsaydınız yardımcı olur.

PERFORMANS KOMPLEKSİ GÖREVLERİ

Scary Mansion geldiğinizde, bir dizi zorlu görev alacaksınız. Kendinizi bu psikopattan ve korku dolu evden kurtarmak için hızlanmalısınız. Aynı zamanda, Belirlenen görevler de son derece ürkütücü. Oyuncular tuzağa düşmemek için dikkatli olmalı ve onlar tarafından koklanmamak için yumuşak bir şekilde konuşmalıdır. Bunun için oradan başarılı bir şekilde çıkabilmek için verilen görevleri başarıyla tamamlayın.

GİZEMLİ YERLERİ KEŞFEDİN

Bu barbar evde korkuları deneyimlemenin yanı sıra, oyuncular heyecan verici maceralara da katılabilirler. Oyuncular kasvetli evdeki odalarda korku dolu yeni şeylerin tadını çıkaracaklar. Scary Mansion tehlikeli tuzaklar getiriyor. Onlardan kaçınmanız gerekiyor. Ayrica keşfetmeye başlamak için tüm katların kilidini açın. Bunun için haydi bu barbar konaktaki korkutucu duyguyu keşfedelim ve tadını çıkaralım.

SON DERECE GÜZEL GRAFİKLER, KALİTELİ 3D GÖRÜNTÜLER

Scary Mansion katılırken gözlerinizi cezbeden çarpıcı 3D görüntülerle göz kamaştıracaksınız. Harika bir alan yaratmak için grafiklere özenle yatırım yapılmıştır. Görüntüler de son derece yüksek kalitededir. Ev, göz alıcı ama aynı derecede hayalet ve ürkütücü olacak şekilde tasarlandı. Oyuncuları daha da heyecanlandıran benzersiz bir sahne yaratmak için çevreleyen bağlam ve evdeki nesnelerin düzenlenmesi ile birleştirildi.

ANA ÖZELLİKLER

– Şanssız postacı hikayesiyle yeni hisler yaşayın.
– Saklan, korku dolu o psikopattan saklan ve kasvetli konaktan kaçmaya çalış.
– Oyun, oyunculara korku hissi veren soğuk ve barbar bir atmosfer yaratır.
– Zorlu bulmacaları çözmek, ayna zamanda odalardan geçmek ve bu karanlık ve kısır yerden kaçabilmek için verilen görevleri tamamlamak için zekanızı kullanın.
– Güzel görüntüler herkesin dikkatini çeker ve oyunun çekiciliğini artırır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir