Rowdy Wrestling Apk indir

1.1.7

Rowdy Wrestling Apk indir 'in kaotik dünyasına hoş geldiniz! Rakibinizi sersemletmek için dropkicks, overhand şutlar, çelik sandalyeler ve daha fazlasını kullanın,
Apk indir
4.1/5 Oylar: 28
Boyut
15.36MB
Sürüm
1.1.7
Gereksinimler
Android 4.4+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Rowdy Wrestling Apk indir ‘in kaotik dünyasına hoş geldiniz! Rakibinizi sersemletmek için dropkicks, overhand şutlar, çelik sandalyeler ve daha fazlasını kullanın, ardından onu ringin dışına itin. Rumble modunda ayakta kalan son güreşçi olun, Solo kariyerinde şampiyonluk için savaşın veya Tag Team moduna çift olarak savaşın. 55 karakterden birini seçin ve kaosun başlamasına izin verin!

Güreş Giriş

Güreş Son zamanlarda çok popüler bir spor oyunu olarak tüm dünyada spor oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız . İndirse size yalnızca Rowdy Wrestling Apk indir 1.1.5’in en son sürümünü ücretsiz olarak sunmakla kalmaz, aynı zamanda Ücretsiz modu da ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur, böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. İndir herhangi bir Güreş modunun oyunculardan herhangi bir ücret almayacağını vaat ediyor ve %100 güvenli, mevcut ve kurulumu ücretsiz. Sadece indirse istemcisini indirin, Wrestling 1.1.5’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, indirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

Güreş Popüler bir spor oyunu olarak benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel spor oyunlarının aksine. Wrestling’de sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik spor oyunları Rowdy Wrestling Apk indir 1.1.5’in getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda indirse, spor oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur; bu, dünyadaki tüm spor oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, indirse katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla spor oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel spor oyunları gibi. Güreşin de benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri, Güreşin birçok spor hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel spor oyunlarına kıyasla. Rowdy Wrestling Apk indir Güreş 1.1.5 güncellenen bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildı. Sporun orijinal tarzını korurken. Maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm spor oyun severlerin Güreş 1.1.5’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Rowdy Wrestling Apk indir Geleneksel spor oyunu. Kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki. Bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir. Ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod versiyonu. Rowdy Wrestling Apk indir 1.1.5’i tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir