Room Planner Apk indir (Kilitsiz)

1061

Room Planner APK eksiksiz bir mobilya yelpazesine sahip bir oda tasarlamanıza ve gerçekte uyumu sağlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır
Apk indir
3.9/5 Oylar: 20
Boyut
535 MB
Sürüm
1061

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Room Planner APK indir eksiksiz bir mobilya yelpazesine sahip bir oda tasarlamanıza ve gerçekte uyumu sağlamanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Dilediğiniz gibi kullanabileceğiniz etkileyici sayıda ürün bulabilirsiniz. Aynı zamanda her kullanıcı, başka fikirlere referans vererek uygulamanın özelliklerinden faydalanabilir. Oradan ürünlerini kolayca ihraç edebilirler.

FULL MOBİLYALI ODALAR YARATIN

Room Planner APK indir ile odanızı farklı mobilyalarla dekore etmek istiyorsan, Room Planner göz ardı edemeyeceğiniz harika bir araçtır. Spesifik olarak, 2D veya 3D perspektiflerde yüksek hassasiyetle çeşitli odaları kendiniz tasarlayabileceksiniz. Ayrıca odayı dekore etmek için çeşitli mobilyalar buluyor ve bunları gerçekte satın almayı düşünebilirsiniz. Yani isterseniz odayı tamamen yenileyebileceksiniz.

ODAYI 2D VEYA 3D OLARAK TASARIM

Room Planner deneyimini başlattığınızda, ilk sekmeye sahip bir arayüz göreceksiniz: My Rooms, özgürce yenileyebileceğiniz farklı oda türlerini içerecek. Dilediğiniz odayı seçip düzenlemeler yapmaya ve yenilerini eklemeye başlayacaksınız. Özellikle bu odaların şeklini ve boyutunu ayarlayabilecek ve istediğiniz pozisyonda yeni ürünler ekleyebileceksiniz. Daha sonra odanın uyumunu görmek için onları 3 boyutlu olarak inceleyebilirsiniz.

HER ODA İÇİN FARKLI ÜRÜNLER EKLE

İlginç olan nokta, Room Planner’ın sunduğu birçok farklı mobilyanın bir listesini bulacaksınız. Kategorilere göre sıralanacaklar ve her kategoride yararlanabileceğiniz çeşitli seçenekler bulacaksınız. Bu nedenle, bu seçim çalışması, Room Planner APK farklı türdeki ürünleri birleştirmek için genellikle çok zaman ve fikir alacaktır. Elbette yaratıcı biri değilseniz odanızı da oluşturabilirsiniz.

BAŞKALARINDAN FİKİR ALIN

My Rooms’tan ayarlamak istediğiniz odayı seçtiğinizde; Room Planner size iki seçenek sunacaktır: beyaz bir oda ile başlayın ve bir fikre başvurun. İlk tercih için, 2B görünümde bir oda görüyor ve ardından düzenlemenizi yapıyorsunuz. İkinci seçenek sizi uygulamanın önerdiği birçok fikre götürecek ve istediğinizi seçeceksiniz. Bu, odanı düzenlemenin temeli olur.

ÜRÜNLERİ YÜKSEK KALİTELİ GÖRÜNTÜLERE İHRACAT

Bir süre sonra odanıza mobilya ekleyip tekrar tekrar gözden geçirdikten sonra dilerseniz başkalarıyla da paylaşabileceksiniz. Özellikle uygulama, fikirlerinizi herkesin kolayca görebileceği HD kalitesinde görüntülere aktarmanıza olanak tanır. Ürününüzü, sizin için o odayı inşa edecek kişilere de getir. Böylece onlar da anlar ve işlerini yapar. Şüphesiz çalışma sırasında kolaylık sağlar.

SINIRSIZ KAYNAK KULLANIMI

Room planer Apk indir kullandığınızda etkileyici olan bir nokta da sınırsız kaynakları özgürce kullanabilirsin. 5000 parça mobilyaya erişiminiz var veya gözünüze çarpan herhangi bir fikre danışabilirsiniz. Aynı zamanda, çevrimiçi veya çevrimdışı modda iyi çalışabileceğinden, uygulamayı kullanmak için ağ bağlantısı hakkında endişelenmenize gerek yoktur. Böylece odanızı istediğiniz yerde oluşturabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir