Roblox Apk indir

2.541.422

MOD: Tanrı modu, Gece modu...
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
44.88
Sürüm
2.541.422

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

* Tanrı Modu * Gece Modu

Tanım

ROBLOX APK İNDİR

2006 yılında Roblox Corporation tarafından piyasaya sürülen Roblox Apk indir eğitici bir çok oyunculu oyundur. Oyun, oyuncular tarafından oluşturulan açık bir dünyaya sahipti. Bu oyun, bir oyun ile bir sosyal medya platformu arasında bir geçiştir çünkü Roblox’un oynaması kolaydır. happymod’da kontrol et! Mutlu mod, mutlu oyun!

HERKES İÇİN BİR OYUN

Roblox Apk indir herkesin oynaması için tasarlandı. Çıplaklık, şiddet, kaba kelimeler içermez. Oyun kullanıcı dostudur, böylece arkadaşlarınızla ve çocuklarınızla oynayabilirsiniz. Yaş sınırlaması yoktur. Roblox, çocuklar için güvenli bir oyun platformudur, böylece telefonunuzu çocuklarınıza verebilir ve içerik konusunda endişelenmeyin. Oyunu indirmek ve oynamak ücretsizdir, bu da onu erişilebilir ve popüler hale getirir. Oyunu indirdikten sonra hesabınızı oluşturmanız gerekiyor ve işte buradasınız. Oynamaya hazırsınız.

İSTEDİĞİNİZ KİŞİ OLUN

Oyundaki avatarınız, çocukken oynadığınız LEGO blok karakterlerine benziyor. Avatarınız kişiye özel. Yapınızı, yüz ifadenizi, saç stilinizi, aksesuarlarınızı, kıyafetlerinizi vb. değiştirebilirsiniz. Roblox Apk indir içinde kameraman, yayıncı, oyun veya başka biri gibi davranan farklı eşyaları da taşıyabilirsiniz. Ayrıca, kolayca bir araç alır ve şehirde dolaşabilirsiniz. Bununla birlikte çevrenizdeki insanlara benzersiz tarzınızı gösterin. Aynı anda aynı avatarlardan iki tane olamaz!

ARKADAŞLARLA OYNAMAK

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz her oyun daha iyidir. Roblox’ta asla yalnız değilsin. Oyundaki birçok haritadan birine katılın ve dünyanın her yerinden insanlarla duygularınızı, deneyimlerinizi ve fikirlerinizi paylaşın. Bu sosyallik ve arkadaş edinmek için mükemmel bir yol. Oyun 383 milyondan fazla kez indirildi. Bu onu ABD’deki en popüler oyun ve diğer ülkelerdeki en popüler oyunlardan biri haline getirdi. 

Oyunu arkadaşlarınız, aileniz, hemşerileriniz ve en uzak yerlerden gelen yabancılarla oynayabilirsiniz. Üstelik Roblox bir çapraz platform oyunudur. PC, Xbox One, Android, iOS kullanarak arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.

roblox apk indir

Roblox Apk indir Çok Mod’lu

Oyun, farklı geliştiriciler tarafından oluşturulan birçok oyun moduna sahiptir. Her hikayenin farklı bir türü ve sunucu boyutu vardır. Bu nedenle koleksiyoncu simülatörleri, macera ve hikaye, rol yapma, hayatta kalma, iş adamı, dövüş, simülatör, aksiyon, platform obby, mini oyunlar ve daha fazlasını oynayabilirsiniz. Bazı sunucular bir kasaba manzarasının tadını çıkarırken özgürce dolaşmanıza ve arkadaşlarınızla konuşmanıza izin verir, diğer modlarda arkadaşlarınızla takım kurmanız ve bir konakta hayatta kalmanız gerekir. Çok sayıda mod ve alt mod, yüzlerce saatlik eğlencenin kanıtıdır. 

ANDROID İÇİN ROBLOX APK İNDİR

Roblox’u şimdi indirin ve dünyanın her yerinden milyonlarca hayrana katılın. Buna ek olarak oyuncular ve geliştiriciler topluluğuna katılın. Farklı modları ve alt modları oynayın. Karakterlerinizi hayal edebileceğiniz şekilde özelleştirin. Farklı platformları kullanan kişilerle oynayın. Daha fazla zaman kaybetmeyin ve Roblox’taki topluluğa şimdi katılın! happymod’da kontrol et! Mutlu mod, mutlu oyun!

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir