Rising Super Chef Apk indir (Sınırsız Nakit)

6.4.0

Yemek pişirmeye karşı güçlü bir tutkunuz varsa, gerçekten de Rising Super Chef doğru seçimdir. Oyunlar oyuncular için her zaman heyecan yaratır ve bizi her zaman heyecanlandırır.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 13
Boyut
75 MB
Sürüm
6.4.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Yemek pişirmeye karşı güçlü bir tutkunuz varsa, gerçekten de Rising Super Chef Apk doğru seçimdir. Oyunlar oyuncular için her zaman heyecan yaratır ve bizi her zaman heyecanlandırır. Oyuncuların fast food için garip bir sevgisi var ve her zaman çekici tatlılar yaratmak istiyorlar. Kahve dükkanı, pasta şu anda her zaman mükemmel seçiminiz. Eşsiz bir mağaza zinciri oluşturun ve en iyi yemekleri kendiniz yapın.

YENİ TARİFLER KOLEKSİYONU

Rising Super Chef Apk ’de yeni tariflere sahip yetenekli bir kadın şefsiniz. Bu oyunda yapmanız gereken, dükkanınızı daha güçlü hale getirmek için yeni tarifler toplamak. Oyuncuların gerçek yeteneklerini çalışmalarıyla göstermeleri gerekiyor ve pratik sonuçlar elde etmek için her yemeğe ve içeceğe yüreğinizi koymalısınız.

Bu ürünü oluşturduktan sonra, ürün kullanıcılarının kavraması için menüye koymak için içerdiği göstergeleri analiz edin. Daha da ilginç olanı, yaptığınız her içecek ve pastanın çok yeni olması ve birçok insanı eğlenmesi için çekmesidir. Sıcak pizzalar, hatta etli bir hamburger bile eşsiz bir tada sahiptir. Öncelikle, yemek yiyenlerin lezzetini değiştirmek için menüyü sürekli yenilersiniz.

İŞİNİZİ YENİ BİR YOLLA SÜRDÜRÜN

Rising Super Chef Apk ’e daha fazla yeni iş yöntemi eklemelisiniz çünkü bu, dükkanınızı daha keyifli hale getirecektir. Yemek yiyenlerin aralarından seçim yapmaları için çeşitli hamur işleri, hamburgerler ve beraberindeki resimler sunabilirsiniz. Tezgahtan sipariş alabilir ve ardından akşam yemekleri kendi yiyeceklerini getirebilir. Bunu yapmak, yemek yiyenlerinizin daha memnun hissetmelerine yardımcı olacak ve yönetim de hafif ve anlaşılır hale gelecektir.

Ürün oluşturmak için gerekli malzemeler oyunun envanterinde tam olarak bulunmaktadır ve bunları istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Hammaddeler her zaman garantili, hijyenik ve beraberindeki makineler özenle sarılmaktadır. Zevk ihtiyaçlarını karşılamak için yeni malzemeler de eklemelisiniz. Ayrıca ürünleri bir araya getirerek hem göze hoş gelen hem de titiz yemek yiyenlerin damak zevkine hitap eden yeni lezzetler yaratmalısınız.

MAĞAZANIZI YÜKSELTİN

Menüyü ve mağazanın dekorasyonunu yenileyerek mağazanızı yükseltmeniz yardımcı olacaktır. Yeni Yıl, Noel, Sevgililer Günü vb. gibi her temada sürekli değişiklik yapmak, mağazanın daha da güçlenmesine yardımcı olacaktır. Kendi yaratıcılığınızı teşvik etmek için mağazadaki makine ve ekipmanların yükseltilmesine de yatırım yapmalısınız. Doğru seçenekleri sunmanın yanı sıra yönlendirmek için farklı şefler ekleyin.

Bu sayede Rising Super Chef, oyuncuların kalbindeki yerini teyit ediyor. Bu şahesere olan gizli ilgiyi görüyor gibisiniz. Üstelik her zaman kendiniz için yeni şeyler keşfetmek istersiniz. Dükkan her zaman kalabalık ve müşteriler buradaki hizmetten memnun, bu da kararınızın başarılı olduğunu kanıtlamak için yeterli. Mağazanızı büyütün ve mağaza menüsü için kendi fantastik öğelerinizi yapın.

ÖZELLİKLERİ

  • Lokantalara hizmet etmek için çekici içecekler ve pastalarla dolu bir dükkan geliştirin.
  • Mağazanın gelişmesine yardımcı olmak için menüye hızlı bir şekilde yeni öğeler eklemeniz gerekir.
  • Mağazayı ziyaret eden kişilerden her zaman olumlu yorumlar alın ve bu hataları düzeltin.
  • Çok sayıda okul ve şirkete hizmet verebilmek için daha modern makineler eklemeniz gerekiyor.
  • Ayrıca oyun tarafındaki tüm malzemeleri seçmeli ve özellikle oyundan yardım almalısınız.
  • \Daha karmaşık yemekleri deneyin ve şehirdeki en iyi pizzayı yapmak için tarifleri bulmaya başlayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir