Remini Apk indir

3.7.142

Remini Apk indir adıyla, günümüzün fotoğraf ekipmanına karşılık gelen kalitede 30 milyondan fazla hatıra fotoğrafını başarıyla kurtardı. 
Apk indir
3.9/5 Oylar: 41
Boyut
368,72 MB
Sürüm
3.7.142
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Remini (MOD,Premium kilitsiz), olumsuz etkileri düzelterek görüntülerinizin ve videolarınızın kalitesini artıran bir uygulamadır.

Tanım

Remini Apk indir adıyla, günümüzün fotoğraf ekipmanına karşılık gelen kalitede 30 milyondan fazla hatıra fotoğrafını başarıyla kurtardı. Bu uygulama, insanların ailelerinden veya kişisel anılarından kurtulmaları gereken bir şey olacak. İster siyah beyaz ister bulanık olsun, yüksek kaliteye geri yüklenebilir, fotoğraf kurtarmaya ihtiyacınız varsa, bu uygulama sizin için mükemmel bir seçim olacaktır.Fotoğraf hayatımızın vazgeçilmez bir parçası haline geldi. Özellikle 1990’lardan itibaren, düşük kaliteli ve yalnızca tek bir siyah beyaz olan fotoğraflar nadir hale geldi. Günümüzün yüksek kaliteli ve renkli görselleriyle kıyaslandığında çok büyük bir fark yaratıyorlar. Ancak bu fotoğraflar genellikle aile hatıraları için çok uygundur. Bu fotoğrafları, günümüzün görüntü kalitesi gibi kurtarmak zordur, ancak eski görüntüleri kurtarabilen bir akıllı telefon uygulaması vardır.

Bir ürün amacı ile bilinir

Remini Apk indir, eski fotoğrafları kurtarabilmenin yanı sıra, fotoğrafların kalitesini yüklemek, bulanık görünenleri düzeltmek ve ihtiyacınız olan diğer birçok araç için size çeşitli araçlar sunan bir uygulama olmasıyla karakterize edilir. Geçen yıl kullanıma sunulan bu uygulama, dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılar arasında büyük başarı elde etti ve size fotoğraf düzenleme açısından en iyi deneyimi sunmak için sürekli iyileştirmeler ve güncellemeler sundu. Bu sayede, Remini ile cihazınızda ücretsiz olarak dilediğiniz gibi düzenleme yapmak için IA teknolojisinin keyfini çıkaracaksınız. Bir kez girdikten sonra, fotoğraflarınız ve videolarınız için eksiksiz bir işlem paneline sahip olabilirsiniz.

Bir fotoğraf veya video seçin ve sihrin başlamasına izin verin

Bu uygulamayı indirip girdikten sonra, fotoğraflarınızı veya videolarınızı düzenlemeye başlamak için ekranda bir seçenekler paneli bulacaksınız. Bunları boyamak, düzenlemek, onarmak vb. için bir düzenleyici arasından seçim yapabilirsiniz. Dosyanız ile yapmak istediğiniz seçeneği seçtiğinizde, cihazınızın hafızasından seçerek onu başlatabilirsiniz. Ne yapmayı seçerseniz seçin, ekranda iyi bir sonuç için ihtiyacınız olan araçları her zaman bulacaksınız. Remini Apk indir Fotoğrafları düzenledikten sonra, Remini sonuçları güvenli ve hızlı bir şekilde kaydetmenize olanak tanır ve tüm arkadaşlarınızın bu harika uygulamayı tanıması için en sevdiğiniz sosyal ağlarda paylaşmayı seçebilirsiniz.

Basit bir arayüz ile çok faydalıdır

Remini mod, fotoğraflarınız ve videolarınız için çeşitli araçlara sahip olmanın yanı sıra. İhtiyaç duyduğunuzda hızlı bir şekilde kullanmanıza izin veren basit. Basit bir arayüz ile karakterize edilen bir uygulamadır. Bu grafikler sayesinde, uygulamadan beklediğiniz her şey bir bakışta. Herhangi bir ek ödeme veya abonelik gerektirmeden. Sunduğu her şeyin keyfini çıkarmak için harika bir seçimdir. Çeşitli fotoğraf uygulamaları olmasına rağmen. Remini Apk indir ‘yi kullanmaya başladığınızda sunduğu her şeyden memnun kalacağınızı. Deneyiminizi iyileştirecek güncellemelere güvenebileceğinizi garanti ediyoruz.

Herkes için tercih edilen fotoğraf uygulaması

Remini moduyla, fotoğraflarınız için güçlü bir seçeneğe sahip olacaksınız. Yaratıcılar genellikle tüm kullanıcıların tavsiyelerine ve görüşlerine göre iyileştirmeler ve güncellemeler ekliyor. Böylece fotoğraflarınız için kaliteye sahip olacaksınız. Bu aracı dijital platformlarda kolayca ve ücretsiz olarak bulacaksınız, böylece fotoğraflarınızı. Videolarınızı kolayca düzenleyir ve geliştirir ve daha sonra herkesle paylaşabilirsiniz.

Fotoğrafları çevrimiçi olarak geri yükleme

Remini Apk indir, çevrimiçi gerçek zamanlı bir fotoğraf geliştirme uygulamasıdır. Çalıştırmak ve insanlara görüntüleri kurtarmalarında yardımcı olmak için en gelişmiş AI sistemini kullanacaktır. Kullanıcı eski fotoğrafları yüklemeye çalıştığı sürece, fotoğrafı isteğinize göre düzenleyebilmesi için AI’ya eşlik edin. Bu basit bir özelliktir ve tamamlanması çok fazla zaman almaz. Fotoğraf ne kadar eski olursa olsun, yapay zeka, zarar görmüş fotoğrafları bile tamamen geri yükler ve bazı lekeler. Uygulamanın yapay zeka yeteneklerini durdurmaz. Kurtarma özelliği, siyah beyaz fotoğraflar için renklerin geri yüklenmesine de yardımcı olacaktır. Tabii ki, kullanıcı müdahalesi olmadan otomatik olarak kurtarılacaktır. AI, otomatik olarak renkli bir fotoğraf oluşturacak ve ayrıntılı düzenleme, kullanıcının işlemesi için olacaktır.

Fotoğrafları geliştirin

Kullanıcıların evden eski fotoğrafları kullanması gerekmez; ucuz kamera belleğindeki eski fotoğraflarla çalışmak için bu uygulamayı kullanabilirler. Bu fotoğrafların çözünürlüğünü değiştiren modern fotoğraflar kadar keskin ve çekici hale getiren. Bir anı seviyorsanız ve bir ömür boyu sürmesini istiyorsanız, bu uygulamayı kullanmak ve onları geri yüklemek bir zorunluluktur. Remini Apk indir uygulama, çok bulanık ve tanınması zor durumdaki fotoğrafları bile kurtarır. Güvenlik kameralarından alınan görüntüler için kullanışlı bir özelliktir.

videolar

Remini Apk indir, eski kayıt cihazları tarafından kaydedilen düşük kaliteli videolarla da çalışir. Video kurtarma çok zaman alacaktır, ancak kalitesi her zaman garanti edilır. Ayrıca, onlarca yıl önceki video kalitesini geri yüklemek için yararlı bir özelliktir. Yüksek çözünürlüklü ve renkli olarak geri yüklenmesini istediğiniz herhangi bir videonuz varsa, bu uygulama uygun olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir