Reface Apk indir , kilidi açıldı

3.28.0

Reface Apk indir herhangi bir videodaki karakterin yüzünü düzenlemenizi sağlar ,kullanımı ve paylaşmanı da tamamen basittir.
Apk indir
4.5/5 Oylar: 13
Boyut
55.24
Sürüm
3.28.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Benzerlerinden tamamen farklı bir kullanıma sahip bir video düzenleme uygulaması. Herhangi bir videodaki karakterin yüzünü düzenlemenizi sağlar, Reface Apk indir. Kullanıcılar, kullanımı tamamen basit olan. Ancak ürünleri benzersiz bir ilgiye sahip olduğunda daha az yaratıcı olmayan özelliklere erişecekler. Ek olarak, depolama ve paylaşma da tamamen basittir ve tek dokunuşla yapılır.

EĞLENCE YÜZ DEĞİŞTİRME FONKSİYONU

Herhangi bir kullanıcının eğlencesi nedeniyle seveceği bir özellik, barındırdığınız videolarda veya GIF’lerde karakterin yüzünü değiştirebilmeleridir. Oradan ürünleri görmenin mizahını bulur ve istediğiniz şekilde ve istediğiniz formatta saklayabilirsiniz. Aynı zamanda ilginç bir faktör de, her bir özellik tamamen anlaşılabilir. Olduğu için uygulamanın işlevlerini öğrenmek için çok fazla zaman harcamanıza gerek kalmayacak olmasıdır.

Reface Apk indir’in arayüzüne girdiğinizde Reface Apk indir hilelinin işlevsel sekmelerini ücretsiz olarak göreceksiniz ve her sekmenin farklı bir özelliği var. Ekranın sağ tarafında, videolara eklemek için kullanmak isteyeceğiniz yüzleri yüklemenize yardımcı olan bir işlev bulunur. Yan tarafta, kullanım sırasında kaydettiğiniz GIF’lerin bir listesi bulunur. Üçüncü sırada GIF bulucu olacak ve son olarak, uygulamanın sizin için önceden hazırladığı videoları bulabileceğiniz ana sayfa olacak.

FARKLI VİDEOLARDA YÜZLERİ DEĞİŞTİRİN

Reface Apk indir deneyimlediğinizde ilk adım, videolarda değiştirmek istediğiniz yüzü kendiniz seçmeniz gerekecek. Bu işlem basittir: sağ taraftaki ilgili işlev düğmesini seçecek ve herhangi bir resmi göndermeye başlayacaksınız. Aynı zamanda, çekilen fotoğraf sizin veya bir başkasınınki kadar netse, yapay zekanın onu tanıması oldukça basit olacaktır. Oradan, yeni bir yüz olarak görünen yüz seçeneklerinin bir listesini göreceksiniz. Listeyi güncelledikten sonra. Bir sonraki kullanımınızda kullanmak için üzerine tıklamanız gerekir. yukarıdaki basit adımlarla bu yüzlerin sayısını artırabilirsiniz. Yapmanız gereken bir sonraki faktör, yüzünüzü değiştirmek istediğiniz ürünü seçmek. Refaceda beğeninize komik videolar çekebileceğiniz iki kaynak bulacaksınız ve her kaynağın özellikleri farklı olacak.

İlk kaynak, bu Reface Apk indir size getirdiği videolardan yararlanacaksınız. Bazı filmlerin veya bazı MV’lerin videoları olabilirler ve onları deneyimlemek için zaman ayırabilmeniz için sayılarının oldukça büyük olduğundan emin olun. Aynı zamanda, kullanmak istediğiniz yüzü seçebilmeniz için her videoda bir artı işareti vardır. Ardından, uygulamanın yapay zekasının sizin için neler yaptığını görmek için zaman harcayacaksınız. Kendinizi etkileyici bir şekilde Iron Man’e dönüştürebilirsiniz. Başka bir kaynak, Galerinizde depolanan GIF’ten. Bu GIF’ler bazen videolara benzer bazı özelliklere sahip , ancak bunları oluşturmak için ilgili Reface mod apk’sını kullanmanız gerekecek. Belirli bir miktarda malzemeye sahip olduğunuzda, yüzü değiştirmeye başlayabilirsiniz ve yukarıda belirtilen işlev için adımlar aynı olacaktır. Ancak fark edebileceğiniz bir özellik, istediğiniz herhangi bir videoyu veya GIF’i kendi başınıza oluşturacağınızdır.

ÜRETİMİNİZİ KENDİ ŞEKİLİNİZDE SAKLAYIN

Reface Apk indir heyecan verici özellikleri deneyimledikten sonra, kolay erişilebilir özelliklere sahip etkileyici ürünler oluşturacağınızdan emin olabilirsiniz. Elbette bu ürünleri doğrudan ihraç etmeniz gerekecek. Özellikle, saklamayı veya paylaşmayı seçebilirsiniz. Aynı zamanda, depolama özelliğinde iki dosya türü seçeceksiniz: videolar veya Gifler. Her birinin dikkate almanız gereken benzersiz bir özelliği vardır.

Videolara gelince, istediğiniz platformlarda paylaşmak veya başka bir forma dönüştürmek üzere daha ilginç videolar oluşturmak için bunları kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca seçeceğiniz başka bir format da GIF; Arkadaşlarınızla değiş tokuş etme sürecinde kendiniz çeşitli komik ifadeler oluşturduğunuzda GIF’lerin özellikleri tamamen çeşitlidir ve bazıları eğlence dolu memler haline gelir. Yani bu, birçok şeyi yapmanıza yardımcı olacak Reface Apk indir güvenilir bir uygulama.

SOSYAL AĞ PLATFORMLARINDA PAYLAŞIN

Oluşturduğunuz eseri saklama işlevinin yanında, şüphesiz farklı platformlara yüklemeyi de düşüneceksiniz. Bunları Instagram gibi sosyal ağ sitelerine veya Messenger arkadaşlarınızla yaptığınız sohbete koyabilirsiniz. Böylece paylaşımlarınızı tek dokunuşla optimize edebileceksiniz. Elbette ürününüz sosyal ağlarda arkadaşlarınızı veya takipçilerinizi etkileyecek. Şimdi Reface hileli apk’yı ücretsiz indirelim!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir