Real Boxing 2 Apk indir (MOD Sınırsız Para)

1.16.1

Real Boxing2 apk indir , oyuncuların farklı tarzlarda boks maçlarına dahil olacağı bir dövüş oyunudur. Bu oyuna katılan oyuncular, dünya şampiyonu boksörlerin yanı sıra son derece elit oyuncularla dövüş deneyimi yaşayacaklar.
Apk indir
4/5 Oylar: 21
Boyut
629 MB
Sürüm
1.16.1

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Real Boxing2 apk indir , oyuncuların farklı tarzlarda boks maçlarına dahil olacağı bir dövüş oyunudur. Bu oyuna katılan oyuncular, dünya şampiyonu boksörlerin yanı sıra son derece elit oyuncularla dövüş deneyimi yaşayacaklar. Gündüz veya gece, kaç kişi savaşırsa savaşsın, oyuncular heyecan verici etkinliklere katılir. Üstelik oyuncuların katılacağı savaşlar, gerçek hayattan hiçbir farkı olmayan, farklı ve son derece profesyonel içeriklere sahip olacak.

BİRÇOK HIZLI Boks Duruşu İÇERİR

Real Boxing2 apk indir , oyuncuları oldukça profesyonel bir boks sahasına taşıyacak. Çünkü oyuncular, oyunun fethedebileceği mükemmel oyuncularla savaşan için teknik hareketlerin yanı sıra jablar, çapraz kancalar, ters kancalar ve yan yumruklarla ustalaşacak. Aynı zamanda, oyuncuların oynarken konsantre olmaları gerekir ve rakibi yenmenin bir anda biteceğini hissedeceklerdir.

BOXING STİLLERİ SEÇER

Gerçek Boks 2, oyunculara daha hızlı kazanabilmeleri için birçok boks pozisyonu sağlamakla kalmaz, aynı zamanda oyuncular her bir farklı maç için uygun olan ayrı boks stilleri seçebilirler. Real Boxing2 apk indir Oyuncular beğendikleri karakteri seçecek ve gücü, hızı ve dayanıklılığı artırmak için daha fazla öğe donatacaklar. Oradan oyuncular, daha fazla oyuncuyla savaşan için kendi boks stillerini oluşturacaklar.

BİRÇOK ÜCRETSİZ ŞEY ALABİLİRSİNİZ

Oyuncu rakipleri kazanırsa, oyuncu terfi edecek ve birçok ücretsiz eşya alacaktır. Oyuncunun aldığı eşya, karakterinin güçlenmesine yardımcı olacak bir savaş aracı olacaktır. Daha spesifik olarak, oyuncular mevcut karakterleri seçmek yerine kendilerine istedikleri bir karakteri yaratabilecekler. Yüz, vücut ağırlığı, kas şekli, oyuncuların yarattıkları karakteri sevecek şekilde seçme hakkı vardır.

ARKADAŞLARINLA OYNA

Real Boxing2 apk indir , oyuncuların arkadaşlarıyla oynamasını da destekler. Arkadaşlarıyla birbirlerine yumruk atmak isteyen ancak incinmekten korkan oyuncular için gerçekten harika, bu yüzden arkadaşlarınızı rekabet etmeye davet edin ve korkmadan tüm gücünüzle boks yapmak için. Oyuncular, hadi savaşalım. Oyunun skor tablosunda en yüksek puanları elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapın. Birkaç maç kaybettiğinizde asla cesaretinizin kırılmadığını unutmayın çünkü bu, oyuncuların şampiyonluğu kazanmaları için birikmiş deneyimdir.

DÜZENLİ YENİ ÖZELLİKLER EKLENMEKTEDİR

Henüz bir şey biliyor musun? Oyun çok özel bir zamanda efsanevi Lord MayWinner etkinliğinde düzenlenip yakın zamanda canlı yayınlanan. Oyuncular oyunu indirmek için bile hızlı değiller, karakterlerini mücadeleye hazırlamak için. Tam olarak donatıyorlar ve değerli ödüller kazanma fırsatına sahipler. Ayrıca Los Angeles’tan yeni gelen Lando Phil de bu dramatik maça boks disiplininin yeni bir üyesi olarak katılir.

Real Boxing2 apk indir ’de çok sayıda boks sahnesi bulunduğundan. Oyun sadece 16 yaş ve üzeri oyunculara açıktır. Oyuncunun savaşının sorunsuz ilerlemesi için. Oyuncuların sabit bir İnternet bağlantısına sahip üst düzey cihazlarda oynamaları önerilir. Oyun ayrıca günlük piyangoda her gün çekici hediyelere sahiptir. Oyuncular şanslarını deneyebilir; belki de karakterlerini şarj edebilecek değerli eşyalar alacaklar.

Hakkında bir yorum "Real Boxing 2 Apk indir (MOD Sınırsız Para)"

  1. Anonim diyorki:

    İndirme esnasında sorun yaşayan lütfen yazsın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir