Pubg 2.5 Sekmeme Config indir

2.4.2

Pubg 2.4 sekmeme config dosyası indirse.com kaliteli ve güveni ile sizlerle.
Apk indir
4.9/5 Oylar: 783
Güncellendi
14.02.2023
Boyut
6,2 Mb
Sürüm
2.4.2
Gereksinimler
Android 5.1.1+

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

Dosyayı işlemek için Z-ARCHİVER programına ihtiyacınız olduğunu unutmayın. İndirmek için tıklayın.

Tanım

Pubg 2.4 Sekmeme Config indir, dünyanın en sevilen oyunlarından biridir. Şu anda neredeyse tüm diğer oyun öğelerini eziyor ve aksiyon oyunlarının kralı oluyor. Aslında, bu serinin tutkulu bir hayranıysanız, o zaman genel olarak PUBG’yi ve özellikle PUBG MOBILE’ı asla kaçırmayacağım. Bu eylem hakkında yorum yapmak için, yalnızca yayıncıları için iltifatları yayınladıklarında çok iyi. Trendi fark etti ve oyuncuya hızla yanıt verdi. Diğer oyun ürünlerinin bir sonraki yönü belirlemek için uzun bir zamana ihtiyacı olduğunda, Tencent, PUBG’nin potansiyelini çabucak fark etti ve ona anında mobil bir versiyon verdi.

Şu anda, her iki sürüm de etkileşimli sonuçlar olmadan birbirinden bağımsız olarak çalışır. Bununla birlikte, oynanış neredeyse aynı. Bu yüzden aynı tutkuyu paylaşan iki oyuncu türünü ayırt ediyor. İyi yatırım yapılmış bir ekipman sistemi ile birlikte yüksek oyun becerisie sahip profesyonel bir topluluk hedefliyorsan, PUBG PC’e derhal katılman gerekli. PUBG MOBILE, sıradan oyuncular söz konusu olduğunda farklı bir yöne sahiptir, sadece basit eğlence saatleri yaşamak ister, ancak bu oyun türüne tutkuludur ve aynı zamanda dünyanın trendini de yakalamak ister. Genel olarak, iki farklı oyun versiyonuna sahip iki farklı nesne, ancak yayıncıya olumlu etkiler getiriyor. Çok büyük satışlar aldılar ve şimdiye kadar büyümeye devam ediyor.

Pubg Mobile Sekmeme Hilesi Apk

Yukarıda bahsedildiği gibi Pubg 2.4 Sekmeme Config indir, PUBG’nin akıllı telefonu için bir oyun versiyonudur. Öncelikle çok fazla profesyonel ihtiyacı olmayan sıradan oyunculara yönelik bir oyundur. Ancak, zayıflıklarından hiçbirini bulamazsınız, bu da oyunun bu sürümünü PC’nizdeki kardeşinizden daha zayıf hale getirir. Birincisi, grafikler açısından oynadığınızda oyunun çok iyi bir şekilde terfi ettiğini göreceksiniz.

Aynı türdeki ve hala aktif olan oyunlarla karşılaştırıldığında, hemen hemen her üründen her zaman daha üstündür. Üst düzey oyunlar pratik olarak bu seviyeye mümkün olduğunca yakındır. Ancak trendleri takip etmek ve biraz şöhret kullanmak olan üretme hedefi olan oyunlara gelince, asla mümkün olmaz. Oyundaki karakterler, karakterlerin gücünü göstermek için her zaman keskin bir şekilde olur. Karakterlerinize verdiğiniz ekipmanlarla birlikte son derece göz alıcı efektler oluşturmuşsunuz. Genel olarak görseller açısından oyuncular bu oyunun mobil versiyonundan memnun kalacaklar.

Yedi Deniz Hazineleri

Bu oyunu oyuncunun gözünde her zaman çekici kılan bir diğer özelliği var. Her sezon çok dikkatli ve hızlı güncel olur. Bu oyunu kısa süre bırakan ve geri döndüklerinde değişiklik şaşıranlar var. Pubg 2.4 Sekmeme Hilesi Android indir pazardaki rakipleri, o yayıncı için etkileşimli bir hayran kitlesi çeker. Bunun için popüler özelliklerini kopyalamanın yollarını bulduğunda, bu tamamen mantıklıdır.

Rekabet etmenin en sağlıklı yolu, düzenli olarak yeni özellikler sunmasıdır. Bu rakipleri zihinlerini dönüşüm için kullanmaya zorlamalarıdır. Böylece işler büyüdükçe ve çeşitli bir ortam yaratırken ürünleri de çekici olur. Oyuncular seçebileceklerini, ilgi alanlarına uygun olanı sever. Farklı oyun modları her zaman hızlı ve güncel . Her sürümün yayıncı tarafından daha önce tanıtılan farklı bir odak noktası vardır. Üstelik, böylesine büyük bir yayıncının topluluk oluşturma tarzıyla, son derece çeşitli kanallar, oyunculara oyuna katılmaları için en iyi bilgiyi hızlı bir şekilde sunar. Böylece harika zamanları yakalar.

PUBG ÇEŞİTLİLİĞİ

Savaş alanı oyunu, 99 oyuncuyla yüzleşmeniz ve kazanmak istiyorsanız hayatta kalan son kişi olmanız gerektiği şu anda oyunculara gerçekten tanıdık geliyor. Bu, önceki oyunların tüm sınırlamalarını kırdığında yeni bir çağ aksiyon oyununun yaratılmasıdır. Bu arada sadece limitli rakiplerle uğraşmak zorunda kalacaksınız.

Örneğin, PvE maçlarında, rakip genellikle yavaş yavaş artan bir güç seviyesine sahip olacak. PvP maçları için yaklaşık on kişi ile sınırlı olacak, maksimumdur. Büyük bir haritada 100 kişilik bir oyun. Dünyanın dört bir yanındaki oyuncuları hemen çeken gerçekten yeni bir şey. Şu anda oyunun karakter sistemi Tencent tarafından dikkat çekici bir şekilde geliştirildi. Her güncellemede farklı bir yeni karakter olacak. Aynı zamanda stil gösteren kendi cazibelerini yaratmak için görünüşlerini değiştiren dış görünümleri de var.

100 oyuncu modunun yanı sıra, hızlı tempolu 4v4 ​​takım ölüm maçı. Zombi modlarına katılmanıza izin verildiğinde. Bu iki mod, oyuncuları tüm zamanların oyun pazarındaki en sevilen deneyimlerle buluşturacak. Takım arkadaşlarınızla eşleştirebileceğiniz maçlar kesinlikle daha eğlenceli deneyimler getirecektir. Ama dahası, bu arkadaşlar sizinle birlikte çalışabilirse, kazanmak çok daha kolay olacaktır. Ve son olarak Zombi modu Muhtemelen herkes çekiciliğini hissediyor.

Rakibiniz artık insana benzeyen ama hiçbir duyguya sahip olmayan canavarlar. Önceden insandılar ama şimdi üstün ölüm makineleri haline geldiler. Geçmiş zamandaki Zombi tanımına kıyasla bu canavar çok daha zeki, çevik ve acımasız hale geldi. Pubg 2.4 Sekmeme Hilesi Yeni Güncelleme da Zombi saldırılarının mümkün olduğunca çekici. Yanı sıra stresli hale gelmesi için varyasyonlara sahip olacak.

DEV SAVAŞ HARİTALARI

Oyundaki benzersiz bir şey, oyuncunun oyundaki her şeyi kapsayacak şekilde karakterin bakış açısını değiştirebilmesidir. Bir sonraki saldırınızı planlamak için uzaktaki şeyleri gözlemlemeniz gerektiğinde, TPS’yi kullanın. Her şey savaş alanına girmeye başladığında, odaklanın ve en muhteşem olayları yaratabilmek için FPS’yi kullanın. Ya da sadece takımınız için kazanmaya çalışmak sorun değil.

Her gün farklıdır; oyuncuların çeşitli ödüller alabilmesi için zorluklarla farklı etkinlikler olacak. Ancak bu tür bonuslar sabit değildir, ancak çok istikrarlıdır. Böylece kendinizi hızlı bir şekilde üretken hale getirebilir. Bununla beraber gelecekteki maçlara katılmak için yeterli öncül oluşturabilirsiniz. Ayrıca, oyun yapımcıları her zaman topluluklarının en sağlıklı şekilde büyümesine izin vermenin yollarını ararlar. Böylece hileyi önlemek için araçları hızla güncelleyecekler. Araçları hızlı ve kolay sonuçlar elde etmek için kullanmayı düşünüyorsanız, dikkatli olun.

Hakkında bir yorum "Pubg 2.5 Sekmeme Config indir"

  1. Umut diyorki:

    Mükemmel

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir