Property Brothers Home Design Apk indir

3.0.1 g

Property Brothers Home Design Apk indir bakın . Bu, konutla ilgili güzel içeriğe sahip heyecan verici bir oyundur.
Apk indir
4.2/5 Oylar: 66
Boyut
151.96MB
Sürüm
3.0.1 g
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Konut ve gayrimenkul konularında danışman olmak istiyorsanız, Property Brothers Home Design Apk indir bakın . Bu, konutla ilgili güzel içeriğe sahip heyecan verici bir oyundur. Oyuncular bu oyuna katıldıktan sonra hem eğlenen hem de eğlenme ve rahatlama fırsatı bulacaklar.

ESKİ EVLERİ ESNEK EVLERE DÖNÜŞTÜRÜYORUZ

Property Brothers Home Design Apk indir katılırken. Oyuncular yaratıcı olma ve eski evleri en güzel alanlara tasarlama ve düzenleme hakkına sahip olacaklar. Üst düzey daireleri, eski evleri düşük fiyatlarla geri alacaksınız. Ardından, her şeyi düzgün ve harika bir şekilde düzenleyerek yeniden tasarladınız ve düzenlediniz. Orijinal kirli siyah evden lüks ve görkemli bir daire haline geldi. Müşterilere memnun oldukları bir ürün sunmaya için onları en benzersiz ve çekici renklerle tamamlayın.

RAHATLAYIN VE ÇOKLU SORULARI DENEYİN

Yaratma ve tasarımda oyun, oyunculara heyecan verici bulmacalar ve benzersiz içerik sağladı. Burada birçok farklı seviye olacak; Yeteneğinize ve seviyenize göre oynamak için yönetilebilir bir seviye seçebilirsiniz. Zekanız ve birikmiş deneyiminizle bulmacaları basit bir şekilde düşünebilir ve çözebilirsiniz. Bu yapbozlar sayesinde, evinizi tasarlama ve dekore etme sürecinde rahatlama ve eğlenme, daha fazla eğlenmenize yardımcı olma, stresi azaltma fırsatına sahip olacaksınız.

CANLI VE GERÇEK ARAYÜZ

Bu oyundaki Property Brothers Home Design Apk indir. Tüm tasarım çizimleri, her ayrıntıda net bir şekilde tasarlanmış ve gösterilmiştir; görüntüler, gerçeğe benzer şekilde oldukça gerçekçi bir şekilde çizilmiştir. Belki de burada yarattıkları stillerden bazılarını gelecekteki hayalinizdeki ev tasarımına uygulayabilirsiniz. İç mekanı dekore edin ve düzenleyin, aynı zamanda tüm oyuncular için yaratıcı ve güzel tasarlanmış, çekici ve çekici. Sadece bu da değil, tasarımlar yapan ve görkemli evler yaratan iki ana karakter Drew ve Jonathan Scott. Yapımcı da onları olgun ve cesurca, parlak yüzlerle ve zeka dolu olarak anlatıyor.

POPÜLER SESLENDİRME KARAKTERLERİNİN EĞLENCELİ SESLENDİRME PARÇALARI

Diğer oyunlardan farklı olarak filmdeki gibi karakterleri birbirleriyle oynayacağınız. Evi yaratma ve tasarlama konusunda özgürce ve özgürce hikayeler anlatırlar veya fikir ve düşüncelerini ifade ederler. Profesyonel seslendirme sanatçılarının güzel sesleri ile oyuncularda güçlü bir izlenim bırakmışlardır. Onların çabalarına ve işteki kararlılıklarına bakmak size daha fazla motivasyon sağladı. Bu güç, sizi dünyanın önde gelen mimari tasarım alanlarında başarılı olmak için her gün denemeye teşvik ediyor.

ÇEVRİMDIŞI MODDA OYNAYABİLİRSİNİZ

Diğer birçok oyun için, oynamak için interneti veya wifi ağını kullanmanız gerekir. Ancak bu oyun için çevrimdışı modda da kullanabilirsiniz. Property Brothers Home Design Apk indir. Bu oldukça uygundur, istediğiniz zaman rahatça kullanmanıza yardımcı olur. Lütfen bu büyüleyici oyunu tavsiye edin ve arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle paylaşın. Böylece mimarlık ve binalar hakkında biraz bilgi katabilirler. Bu aynı zamanda herkes için ücretsiz bir oyundur. Görkemli ve lüks daireleri deneyimlemeye ve keyfini çıkarmaya ihtiyacınız olduğu sürece, bu oyuna gelin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir