PPSSPP Apk indir

1.15.3

PPSSPP Apk indir. Android için orijinal ve en iyi PSP emülatörüdür. Pek çok oyunu çalıştırır, ancak cihazınızın gücüne bağlı olarak tümü tam hızda Çalışır
Apk indir
4.4/5 Oylar: 31
Boyut
18.83MB
Sürüm
1.15.3
Gereksinimler
Android 6.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

PPSSPP Apk indir PSP oyunlarını Android cihazınızda ekstra özelliklerle yüksek çözünürlükte oynayın!. PPSSPP, Android için orijinal ve en iyi PSP emülatörüdür. Pek çok oyunu çalıştırır, ancak cihazınızın gücüne bağlı olarak tümü tam hızda çalışmayan. Bu indirmeye hiçbir oyun dahil değildir. Kendi gerçek PSP oyunlarınızı kullanın ve bunları .ISO veya .CSO dosyalarına dönüştürün veya çevrimiçi olarak sunulan ücretsiz homebrew oyunlarını oynayın. Bunları SD kartınıza / USB depolama biriminize /PSP/GAME içine koyun. Bu ücretsiz sürümdür. Gelecekteki geliştirmeleri desteklemek istiyorsanız. Lütfen bunun yerine PPSSPP Gold’u indirin!.

PPSSPP’ye Giriş

PPSSPP Apk indir Son zamanlarda çok popüler bir aksiyon oyunu olarak. Tüm dünyada aksiyon oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız . İndirse size yalnızca PPSSPP 1.10-6’nın en son sürümünü ücretsiz olarak sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda Ücretsiz modu da ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtarmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanabilirsiniz. İNDİRSE, herhangi bir PPSSPP modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli. Kullanılan ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece İndirse istemcisini indirin, PPSSPP 1.10-6’yı tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, İndirse indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

PPSSPP Apk indir Popüler bir aksiyon oyunu olarak, benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel aksiyon oyunlarının aksine, PPSSPP’de yalnızca başlangıç ​​eğitimini tamamlamanız yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayan ve klasik aksiyon oyunları PPSSPP 1.10-6’nın getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda indirse, aksiyon oyunu severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu platform, dünyadaki tüm aksiyon oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır. Ne bekliyorsunuz, indirse katılın ve tüm küresel ortaklarla aksiyon oyununun tadını çıkarın. mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel aksiyon oyunları gibi. PPSSPP Apk indir de benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri PPSSPP’nin çok sayıda aksiyon hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel aksiyon oyunlarıyla karşılaştırıldığında. PPSSPP 1.10-6 güncellenmiş bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal eylem tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm aksiyon oyunu severlerin PPSSPP 1.10-6’nın getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel aksiyon oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir, ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir. Böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü PPSSPP 1.10-6’yı tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz. Ve oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var. Ne bekliyorsunuz? için, şimdi indirin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir