Poppy Playtime Apk indir Chapter 1 şık

1.0.7

Poppy Playtime apk adlı bebek için bir reklamı ve fabrika turlarını gösteren bir VHS kaseti içeren paket alır, aniden bir kayıp personelden olan bir mektup bulur.
Apk indir
4.9/5 Oylar: 213
Boyut
616.58 MB
Sürüm
1.0.7

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Poppy Playtime apk adlı bebek için bir reklamı ve fabrika turlarını gösteren bir VHS kaseti içeren paket alır, aniden bir kayıp personelden olan bir mektup bulur. Mektupta personellerin 10 yıl önce kaybolduğu ve Poppy’yi bulmasını söyleyen “Çiçeği bul” yazıyordur. Daha sonra personele ne olduğunu anlamak için terk edilen oyuncak fabrikasını ziyaret et. Güvenlik kapısındaki kodu çözdükten sonra, kendilerini GrabPack ile tanıştıran bir VHS kaseti izler.

POPPY OYUN OYNA

Poppy Playtime Apk Lobinin kapısını açtıktan sonra, odanın ortasında olan Huggy Wuggy ile tanışır. Lobide bir kapının kilidini açmaya çalışırken, elektrik aniden kesilerek onu elektrik odasındaki elektriği açmaya zorlar. Lobiye geri döndükten sonra, Huggy’nin kaybolduğunu görür. Kahraman daha sonra bir gezer vinci kontrol etmek için bir kontrol paneline giden gücü yükler ve GrabPack’in sağ elini alır. Daha sonra kilidi açılan fabrikanın “Arkadaş Yap” bölümüne girer, burada makinelere güç sağlar ve bir oyuncak üretir. Daha sonra oyuncağı bir tarayıcıya yerleştirirler ve bir koridora açılan kapı açarlar. Koridora girdikten sonra,

Huggy aniden ortaya çıkar ve oyuncuyu havalandırma deliklerinden kovalar. Bir çıkmaza ulaştıktan sonra, oyuncu yukarda bulunan bir kutuyu aşağı çeker ve konveyör bandının bir kısmını kırarak Huggy’nin fabrikanın dibine düşmesine neden olur. Daha sonra yukarıda bahsedilen Poppy’nin odasına gider. Ve bir koridora açılan bir kapı açarak Poppy Playtime Apk bir kasada bulduğu odaya götürülür. Oyuncu daha sonra kasayı açar ve Poppy’yi serbest bırakır.

Geçmiş ve şimdiki zamanın tek bir varlığa birleştiği karanlık odaya girin.

Poppy Playtime oyunun sanal dünyasını ve oyuncular için sahip olduğu sürprizleri ortaya koyuyor. Ayrıca, ilk kez izleyiciler bu oyunda yer alan görüntüler ve fikirlerden etkileniyor. Oyuncak şirketinde çalınan oyuncakları oyunda bulmaya isteyen önemli bir figürsiniz. Onları terk edilen bir evde sakladığınızda, kötü adamlar sizi kızdırır ve onları aramaya zorlar. Çabalarınız yeni bir fiyat veriyor. Ancak, terk edilen bir ev hakkında söylentiler dolaştığında bir çöpçü avı başladı. İnsanlar karanlık odaları keşfetmekten korkuyor; Kimse içlerinde ne olabileceğini bilmiyor. Ancak, bunu yapma ve güven yapma isteği ile insanlar bu odalara girer ve yarattıkları şeyleri bulurlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir