Pocket City Apk indir

1.1.355

Pocket City Apk indir sizi inşaat halindeki bir rüya şehrin belediye başkanına götürür ve buradaki hayatı iyileştirir
Apk indir
4/5 Oylar: 54
Boyut
30.11 MB
Sürüm
1.1.355

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Pocket City Apk indir İnşaat işini seviyorsunuz çünkü size zihninizi, bilginizi açıyor. Daha iyi, daha medeni bir yaşam için kendi kaliteli evinizi herkes için güvenli hale getirmek istiyorsunuz. Ancak gerçek şu ki. Çok paraya ve gelecekteki projeler için çok çalışmaya sahip olmak kolay değil. Pocket City size inşaat sektöründeki en son deneyimi getirecek.

En iyi simülasyon oyunu SimCity BuildIt’i takip ediyor

Oyunda olmayacaksınız, ancak yine de Pocket City Apk indir ‘de eylemler gerçekleştirmek için simgelere tıklayarak yönetim alanındaki tüm önemli olayları kontrol edebileceksiniz . Küçük şehrinizi büyütmek için iş adamları ve potansiyel müşterilerle çalışın. Oyunculara sağlam evler inşa etmek için gerekli arazi ve eşyalar sağlanır. Terfi edildikten sonra kilitli öğeler açılacak ve bu, bölgenin bir sonraki gelişiminin temelidir. Müşteriler teklif verdiğinde arazi satın almayı tartışın. Onları geliştirmek, turist çekmek ve istikrarlı bir ekonomi için şehrin avantajlarını öğrenin. Yeni müşteriler için daha fazla arazi satın alın. Alan için genişlik ve derinlik açısından altyapı oluşturun.

Karikatür tarzı grafikler

Tüm yollar, satın aldığınız bitkiler ve onları yaratın. Ayrıca, tüm kullanıcı bileşenlerine maruz kaldığında oyunun öne çıkan bir özelliğidir. Yeşil bir şehir, daha yeşil bir yaşam inşa etmek. Pocket City Apk indir hiçbir duman kirliliği hayatlarını daha iyi hale getiremez. Ayrıca çevremizi koruma şeklimizi de değiştirir. Oyuncu, yangın ve patlama gibi acil durumlar için gerekli eşyaları satın alma için itfaiye kuvvetlerini harekete geçirmeli. Su püskürten bir helikopter kullanmalı veya bozuk yolları tamir etmelidir. Önemli bilgileri bölge sakinlerine bildirin. Çevrenin korunmasını artırın ve temiz ve güzel bir yaşam alanı yaratın.

Özetle

Gelişmiş ülkelerin tipik doğa ile iç içe geçmiş kulübeleri. Yemyeşil bahçeleri, Pocket City Apk indir ‘ye katılan oyuncular üzerinde en iyi ve en güzel izlenim olacak . Şehirdeki küçük arabalardan şehrin içinden kulağa eğlenceli geliyor. Hepsi sizin kontrolünüz altında küçük bir kentsel model oluşturuyor. Böyle samimi, kentsel bir alan yaratacağımızı hissediyorum. Oynamanın kolay yolu, her yaştan kullanıcı için kolaylaştırır. Öğrenmek için saatler harcamanıza gerek kalmaz, sadece indirin ve oynayın. SimCity BuildIt’e bir alternatif arıyorsanız, bu sizin için en iyi seçimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir