Pixel Studio Apk indir

4.60

Pixel Studio Apk indir Bir pikselin birçok farklı boyutu olan bir kare olduğunu. Tek bir rengi temsil ettiğini ve mükemmel bir görüntü oluşturmak için birlikte yeniden düzenlediklerini anlayabiliriz
Apk indir
4.6/5 Oylar: 19
Boyut
108.23MB
Sürüm
4.60
Gereksinimler
Android 5.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Tüm görüntüler veya çözünürlükler, ölçü birimi olarak her zaman pikselleri kullanır. Peki piksel nedir ve fotoğraf sanatında ne işe yarar?. Pixel Studio Apk indir Bir pikselin birçok farklı boyutu olan bir kare olduğunu. Tek bir rengi temsil ettiğini ve mükemmel bir görüntü oluşturmak için birlikte yeniden düzenlediklerini anlayabiliriz. Bir görüntüde ne kadar çok piksel varsa, görüntünün gerçekçiliği ve canlılığı o kadar verimli bir şekilde ifade edilecektir. Bununla birlikte, pikseller güzel görüntüler tasarlamak veya klasik rol yapma oyunlarının grafikleri olarak da kullanılır. Pikseller hakkında daha fazlasını keşfetmek ve piksellerle bir resim boyamak istiyorsanız, eğlence için yaratıcılığınızı serbest bırakacağınız Pixel Studio’yu deneyin.

YENİLİKÇİ VE DOSTU BİR KULLANICI ARAYÜZÜ

Pixel Studio Apk indir Diğer dijital boyama uygulamaları. Karmaşık bir arayüze sahip olacak ve temel özelliklere erişmek için birçok işlem gerektirecektir. Ancak, kullanıcıların en iyi kullanıcı deneyimine sahip olması için arayüzü olabildiğince basit olduğu için bu uygulama ile aynı değildir. Çizim başlamadan önce, uygulamanın arayüzü. Kullanıcının tüm çalışmalarını organize bir şekilde ve eserlerin adını ve tarihini görüntüleyecektir. Ancak çizim farklı olsa da, merkez kullanıcının çizeceği yer olurken, ekranın üstü ve altı sırasıyla renk paleti ve araç seti olacaktır. Aynen bunun gibi, kullanıcıların en iyi piksel görüntülerini oluşturmak için yalnızca mevcut olanı kullanması gerekir.

PİKSELLİ FIRÇA İLE HER ŞEYİ ÇİZİN

Pixel Studio, yaratıcılığı seven ve çizim becerilerini zorlamak isteyenler için bir çizim uygulamasıdır. Ancak, kullanıcının konturu pikselleştirilir ve kullanıcının istediği stile göre yeniden boyutlandırılabilir. Piksel fırça kullanırken daha heyecan verici olan şey. Oyuncuların yalnızca basit çizgiler çizmesi ve boşluğu doldurmak için çeşitli renkler kullanması gerektiğidir. Uygulama, diğer normal çizim uygulamalarıyla aynı hareket mekanizmasına sahiptir. Ancak asıl farkı, destek özellikleridir ve kullanıcının her zaman piksel stilinde görüntüler oluşturmasına yardımcı olur. Her şey yalnızca renkleri ve basit fırça darbelerini kullanmaya ihtiyaç duyduğunda. Pixel Studio Apk indir kullanıcının yaratıcılığı da güçlü bir şekilde teşvik edilecektir.

GELİŞMİŞ ÖZELLİKLERE SAHİP BASİT ÇİZİM ARAÇLARI

Diğer tüm çizim uygulamaları, kullanıcılara her zaman sayısız farklı fırça getirecektir. Her fırçanın, resimde bir fark yaratmanın yanı sıra nesneleri veya olguları temsil etme özellikleri vardır. Ancak, Pixel Studio Apk indir ile durum farklıdır. Çünkü kullanıcıların yalnızca bir tür fırça kullanmasına izin verir ve piksel boyutunu özelleştirmelerine izin verir. Diğer boyama uygulamalarına benzer şekilde, kullanıcılar daha ayrıntılı hale gelmek için renk düzeltmeyle bile çeşitli renkleri kullanabilirler. Kullanıcılar, çizimdeki bir boşluğu seçilen renkle hızlı bir şekilde doldurmak için araç çubuğundaki kova simgesini de kullanabilir. Piksel fırçası ile her şeyin daha basit hale geleceği, piksel stilini net bir şekilde göstereceği. Ve izleyiciye çok fazla duygu katacağı söylenebilir.

BÜYÜTME ARAÇLARI

Görüntüleyenlere pek çok farklı duygu yaşatmak için piksel fotoğrafların olabildiğince ayrıntılı olması gerekir. Bu nedenle, Pixel Studio Apk indir yakınlaştırma özelliği. Kullanıcıların belirli bir boyutta daha ayrıntılı ve canlı vuruşlar çizmesine olanak sağladığı için önemlidir. Uygulama ayrıca kullanıcıların, tüm görüntü üzerinde önemli bir etki yaratmadan küçük ayrıntılar eklemelerine yardımcı olan. Kullanışlı bir özellik olan nokta özelliğini kullanmalarına da olanak tanır.

GIF ANİMASYONU, YAŞAYAN EN İYİ PİKSEL GIF’İ OLUŞTURUN

Pixel Studio Apk indir çizimlerin bu kadar popüler olmasının tek nedeni. Animasyonlar için mükemmel bir malzeme olmalarıdır. Evet, kullanıcılar farklı bir çerçeve oluşturmak için bir resimdeki küçük detayları yeniden çizerek kolayca animasyonlu resimler oluşturabilirler. Gerekli tüm fotoğraflara sahip olduktan sonra. Kullanıcılar animasyon özelliğinden yararlanabilir ve malzeme fotoğraflarıyla en iyi GIF’i oluşturabilir. Daha da ilginç olanı, kullanıcıların geçiş hızını ayarlayabilmeleri ve fotoğrafı daha canlı hale getirmek ve izleyiciye bir canlılık duygusu getirmek için sayısız farklı malzeme fotoğrafı ekleyebilmesidir.

Pixel Studio Apk indir. Bir kullanıcının piyasada bulabileceği en kolay ve çok yönlü çizim uygulamalarından biridir. Ayrıca basit bir arayüze, kullanımı kolay özelliklere ve hepsinden önemlisi basit bir GIF oluşturma sürecine sahiptir. Sadece sevimli ve canlı çizimlerle, kullanıcılar canlı 8 bit, 16 bit ve retro görüntüler oluşturabilir. Gelecekte uygulama, kullanıcıların şaheserler yaratması için daha uygun, seçkin ve en kullanışlı özellikleri de güncelleyecektir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir