Perfect Me Apk indir (Premium)

7.7

Perfect Me, hatasız güzel bir fotoğrafa sahip olmanıza yardımcı olacak birçok düzenleme özelliği bulabileceğiniz bir uygulamadır.
Boyut
60 Mb.
Sürüm
7.7

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Perfect Me Apk indir, hatasız güzel bir fotoğrafa sahip olmanıza yardımcı olacak birçok düzenleme özelliği bulabileceğiniz bir uygulamadır. Sivilcesiz ve güzel bir yüz ile hayalinizdeki orantılara kavuşmanıza yardımcı olacak özellikleri bulabilirsiniz. Aynı zamanda farklı özelliklerle fotoğrafın rengini de kolayca değiştirebilirsiniz; arka planlar ve çıkartmalar deneyimlemenizi bekliyor.

BİRÇOK RESİM VE VİDEOLARINIZDA SİZİ DAHA GÜZEL YAPIN

Kitaplığınızdaki birçok resim ve videoda sizi daha güzel kılmak için Perfect Me’de birçok etkileyici düzenleme özelliği bulabilirsiniz. Düzenleme işlevlerinden tam olarak yararlanırsanız bu tamamen mümkün. Bunlar görüntünün içindeki karakterin birçok bölümüne müdahale edecektir. Böylece kişiye standart vücut ve yüz orantılarını getirmek için vakit ayırmış olursunuz.

ŞEKİLİNİZİ BASİT BİR ŞEKİLDE DÜZENLEYİN

Perfect Me Apk indir de bulacağınız ilk unsur, vücut düzenlemesidir. Bu özellik, uygulamanın fiziğinizi tanımlamasına izin verdiğinizde yapmak kolaydır. Bir kez tanımlandıktan sonra, bazı kaydırıcılar görünecektir. Etkilenen parçaların oranlarını tamamen makul bir şekilde ayarlamanız gerekir. Ayrıca bu özelliği video üzerinde de yapabilirsiniz. Ancak bu düzenleme işlemini kullandığınızda videodaki değişiklikleri de gözlemlemeniz gerekiyor.

YÜZ KUSURLARININ İYİLEŞTİRİLMESİ

Bir süper model figürüne sahip olduktan sonra Perfect Me’nin yüz kusurlarını düzeltme özelliğine geçersiniz. İsterseniz daha ince yapmak için oranı ayarlayabilirsiniz. Aynı zamanda sivilce gibi yüzün kusurlu kısımlarını özgürce düzenle. Bununla birlikte kurtarabileceğiniz diğer kısımları da etkiler. Böylece Perfect Me Apk indir ile kendinizin mükemmel versiyonunu görebileceksiniz.

BACAKLARINIZI UZATIN VE DİĞER BAZI PARÇALARINI ÇEKİN

Perfect Me’yi deneyimlediğinizde ilginç bir nokta, fiziğinizi geliştirmenin ve yüzünüzü daha güzel hale getirmenin yanı sıra bacaklarınızı da kolayca uzatabilirsiniz. Birkaç santimetre daha uzattığınız sürece farkı da göreceksiniz. Ayrıca uygulama, ten renginiz gibi bazı faktörleri ayarlamanıza veya dilerseniz dövme eklemenize de destek oluyor. Aynı zamanda abs de ekleyebilirsiniz ve bu özellik erkek kullanıcıların seksi bir vücuda sahip olması için uygundur.

VİDEOLARINIZ VE GÖRÜNTÜLERİNİZİN RENK DÜZELTMELERİ

Karakterin ayrıntılı düzenlemesini yaptıktan sonra, resimlerin ve videoların diğer öğelerindeki düzenlemeleriniz üzerinde çalışmaya devam edebilirsiniz. Tam olarak, fotoğraf ve videoların oranını düzenleyebilirsiniz çünkü bunları farklı platformlarda yayınlayabilir ve yine de kaliteyi koruyabilirsiniz. Ayrıca, ürününüze çarpıcı bir renk vermek için seçebileceğiniz ve ince ayar yapabileceğiniz birçok filtre bulacaksınız.

DAHA İLGİNÇ ELEMANLAR

Kullanıcılar, bir görüntü ve video düzenleme uygulamasının temel özelliklerini bulabilir. Aynı zamanda, arka plan ve çıkartmalar gibi yeni öğeler ekleyebileceğiniz gibi belirli ilginç noktalara da sahiptir. Çıkartmalar, yalnızca tanıdık emojiler değil, çeşitliliğe sahiptir ve uygulamanın karakteri tanımasına izin verdikten sonra tatmin edici bir arka planı da değiştirebilirsiniz. Arka plan değişikliği özelliği, kullanıcının sağlaması gereken tanımlama doğruluğu gerektirir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir