PDF Reader Apk indir (Premium Kilitsiz)

2.6.4

Kullanıcıların uygulama formuna daha kolay erişmesine yardımcı olmak için profesyonel  PDF Reader Apk indir uygulama ekranı tasarlamiş
Apk indir
3.9/5 Oylar: 14
Boyut
27.92 MB
Sürüm
2.6.4

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kullanıcıların uygulama formuna daha kolay erişmesine yardımcı olmak için. Profesyonel  PDF Reader Apk indir uygulama ekranı tasarlayın. İnsanlar, önemli okuma belgeleri oluşturarak tamamen kendi pdf kitaplıklarını oluştururlar. Uygulama, verileri yeniden adlandırma. Anında verileri silme ve çok sayıda haber ağı aracılığıyla veri paylaşma amacını sağlar. İnternet bağlantısı olmadan telefonunuza yakın pdf belgelerine göz atın ve görüntüleyin.

PDF Reader Apk indir DOSYALARI

Günümüzde kullanıcılar belgeleri yalnızca pdf verileri olarak görüntüleyemez ve inceleyemez. Aynı zamanda ek olarak tümünü dosya üzerinde düzenleyebilir. Uygulama, kullanıcıların belge notları oluştururken daha hızlı yararlanmaları için vurgulama. Çekici özellikler eklemeye yardımcı olur. Değiştirme işlevini kullanmak için. Kişilerin uygulamayla ilgili telefon ekranıyla ilişkili doğru yerde kalem simgesini bulmaları yeterlidir. Basit düzenlemeleri kolayca düzenleyin ve kaydedin.

ÖZGÜRCE DÜZENLEYEN BELGE

PDF Reader Apk indir Kullanıcılar, belgeleri bulmayı gerçekten çok daha kolay hale getirmek için pdf okuma belgelerinden oluşan kitaplıklarını düzenler. Uzun basın ve okumak için dosyayı seçtiğiniz konuma sürükleyin. Ayrıca, insanlar standart bir iş öğesinde dosya alışverişi yapmak isterse. Başvuru formu, insanların verilere daha kolay gitmesi. Daha yetkin bir şekilde kontrol etmesi ve yönetmesi için bölünmüş dosyalar üretme işlevini destekleyecektir. .

UZAKLAŞTIRIN VEYA BASİT ÖĞRENME BİLGİLERİNE YAKINLAŞTIRIN

Müşteriler yalnızca iki elini kullanarak belge boyutunu kolayca ayarlar, yakınlaştırır veya uzaklaştırır. Bununla beraber kişiler, bu okuma belgesindeki her şeyi büyütür. Okunan belgenin tamamı için maksimum görünüm için en küçük boyutlara yakınlaştır. Ayrıca, PDF Reader Apk indir uygulamanın belge parlaklığı ve koyuluğu modu. İnsanların pdf belgelerini izlerken okumasını gerçekten kolaylaştıracak şekilde ayarlanır.

ANA ÖZELLİKLER:

  • Yönetimi kolay, profesyonel bir ekranla pdf dosyalarını tamamen ücretsiz olarak inceleyin ve görüntüleyin.
  • Pek çok farklı malzeme düzenleme özelliğini doğrudan gerçekleştirin, kolay pdf dosya biçiminden tasarruf edin.
  • Wifi bağlantısı olmadan pdf verilerini tamamen inceleyin ve görüntüleyin.
  • Belgeyi kolayca yakınlaştırın veya uzaklaştırın.
  • Doğrudan akıllı telefonunuzdan pdf belgelerini yazdırın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir