Payback 2 Apk indir (Sınırsız Para)

2.105.3

Payback 2, yasadışı çeteler arasında her gece ateşli silahlı çatışmaların olduğu kaotik bir şehri yeniden yarattı.
Apk indir
3.5/5 Oylar: 14
Boyut
116.94 MB
Sürüm
2.105.3

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

ayback 2, yasadışı çeteler arasında her gece ateşli silahlı çatışmaların olduğu kaotik bir şehri yeniden yarattı. Gerçek hayatta trafik, arabalar, yüksek binalar, oyunun gelişmiş hedefini içeren bir noktadır. Payback 2’de oyun, GTA şovundan etkilenir. Bir suçlunun parçası olarak eğlenecek ve hırsızlık görevlerinde yer alacak ve yeraltı dünyasında savaşacaksınız

Tanım

Payback 2 Apk indir, çarpıcı görüntüleri ile oyuncuların ilgisini çeken Android’de güzel görünümlü bir çevrimiçi aktivite oyunudur. Şu anda oyunun tamamı Android ve iOS uygulama mağazalarından %100 ücretsiz olarak sunuluyor. Ayrıca, oyunun tamamı, reklamları tamamen kaldırmak için uygulama içi satın alma seçeneklerini kullanan kişilere de sağlar. Bu yazıda, ücretsiz uygulama içi satın almalar sağlamanın yanı sıra reklamları çekmenize olanak tanıyan modern Payback 2 MOD‘u getiriyoruz.

Oynanış

Payback 2 apk indir, yasadışı çeteler arasında her gece ateşli silahlı çatışmaların olduğu kaotik bir şehri yeniden yarattı. Gerçek hayatta trafik, arabalar, yüksek binalar, oyunun gelişmiş hedefini içeren bir noktadır. Payback 2’de oyun, GTA şovundan etkilenir. Bir suçlunun parçası olarak eğlenecek ve hırsızlık görevlerinde yer alacak ve yeraltı dünyasında savaşacaksınız. Görevler her derecede değişir. Daha büyük başarılar ve ödüller için hepsini kolayca tekrar oynatabilirsiniz.

Bununla birlikte, bazı görevler, insanların kilidini açmak için önceki görevde 3 film yıldızı elde etmesini gerektirir. Daha önce GTA 5 veya GTA San Andreas oynadıysanız Payback 2 ile aralarında pek çok benzerlik göreceksiniz.

Çeşitli Çevrimiçi Oyun Ayarları

Payback 2’de oyuncuları etkileyen ilk şey, çeşitli görev sistemidir. Sonuç olarak insanların işleri bitirmesi gerekecek. Ek olarak, her görev yeni bir puanlama ve yürütme tekniği içerir. Payback 2’nin bir seviyesini yeni tamamladıysanız, muhtemelen başka bir seviyenin nasıl olacağını görmek için başka bir miktar oynamak isteyeceksiniz. Heyecan verici bir savaş veya kanlı bir silahlı çatışma olabilir. Burada Payback 2 apk indir çevrimiçi oyun ayarlarını bulacaksınız:

  • Brawl: Bir Brawl maçında, rakibinizi öldürmek, öldürülmeniz durumunda ek olarak puan kaybedebileceğiniz şeyler kazandıracaktır. Sıralamanız ekranın sağ üst köşesinde gösterilecektir.
  • Çete Savaşı: Bu modda, 2 çete her ikisiyle de savaşma eğilimindedir. 2 takımın reytingleri sağ üst kısımda gösterilebilir. Müttefikleriniz üstte mavi bir sembolle işaretlenmiştir. Düşmanlar, yok etmeniz gereken hedef iken kırmızı bir sembole sahip.
  • Swag’ı Ele Geçir: Bu video oyunu modunu kazanmak için oyuncunun rakibin Swag’ını ele geçirmesi ve mavi halka ile işaretlenmiş bir müttefik üssüne geri göndermesi gerekir.
  • Kingpin: Ok nedeniyle önerilen konumu yakalayın. O bölgede kaldığınız sürece çift puan kazanırsınız. Zirvenin rengini görmeyi veya izlemeyi unutmayın. Yeşil ise, işler sizin için daha kolaydır. Bu işaret, alanın boş olduğunu gösterir, o zaman muhtemelen gitmeniz gerekir. Alan sarımsı ise, konum nedeniyle çok sayıda rakip bulacaksınız, mor da yalnızca bir rakip olduğunu gösterir.
  • Fetih: Fetih kıyafetlerinde oyuncu, ekibiyle birlikte rakiplerle mücadele etmelidir. Takımınız, rakip gruba karşı daha fazla alanda kontrol sahibi olmalı ve reytinginizi artırmanıza yardımcı olmak için mümkün olduğu kadar çok rakibi yok etmelidir. İki takımla ilgili sonuçları sağ üst kısımda görebilirsiniz. Ayrıca takım içindeki konumunuz da elde ettiğiniz başarılara bağlıdır. Düşmanları öldürmek için 1 puan dahil olmak üzere bir konum almak için 5 puan alacaksınız.
  • Yarış ve Sprint: Bu oyunlar, yarış tutkunlarına tanıdık gelebilir. Bu modda, oyuncu bir yarışa dahil olacaktır. İlk etapta bitirdiğinizde kesinlikle kazanacaksınız. İlerlerken oklara bakmayı unutmayın. Yola baktığınızda kesinlikle virajları öğrenmenize yardımcı olur. Oyuncunun görüşünün kısıtlanabilmesi için bazı miktarlar gece gerçekleşir.
  • Rampage: Bir Rampage savaşında rakip yoktur. Top oyuncusu, seviyeyi tamamlamak için belirli bir birkaç noktayı zamanında tamamlamalıdır.

Karakteri Özelleştir

Online oyun içerisinde karakterinizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Kesinlikle şaşıracaksınız çünkü Payback 2, oyuncuların çek boyutları, boyun boyutu, taban boyutları veya kulakların yeri ve ölçüleri gibi en küçük ayrıntıları bile kişiselleştirmesine izin veriyor. İnsanların seçebileceği pek çok değiştirme alternatifi var. Üstelik tamamen yepyeni bir görünüme sahip bir karakter üretebiliyorsunuz. Çoğu seçenek kaydırıcıyı sürükleyerek ayarlanır.

Ayrıca, araçlar dışında tüm özelleştirmeler ücretsizdir. Madeni para ile satın alarak aletlerin ve cephanenin rengini değiştirebilirsiniz. Top oyuncusu, bu araçla birlikte değiştirmek için 75 jeton ödemelidir. Cephanenin rengi çeşitli fiyatlara sahip . Bunlar arasında en maliyetli olanı Rainbow (495 dolar).

Süper Araba

Çevrimiçi oyunda, araba kullanmak, oyuncuların konumlara daha hızlı gitmesini ve düşmanlarla savaşırken daha fazla fayda sağlamasını sağlar.

Örnek olarak, standart bir araba, patlamaların zarar görmesini önlemenize yardımcı olur. Ayrıca, bir tankın içindeyken güvende olacaksınız. O zaman kesinlikle saldırıya uğramaktan endişe etmeden düşmanları alt edebilirsiniz. Ayrıca, konteynerin kontrol sistemi otomobil kullanırkenki ile benzerdir. Sol ve sağ taraflarda ileri ve geri butonlarını bulabilirsiniz. Bazı özel otomobiller silahlarla donatılmıştır, genellikle göstergeyle ilgili doğru yerde bir ateşleme düğmesi bulunur.

Yetkililerden Kaçmak

Yetkililer, metropoliten alanlarda satın almayı sürdürmenin temel bir unsuru olma eğilimindedir. GTA oyunlarında kaçış sahnesi her zaman insanlara ilginç deneyimler yaşatır. Birini ortadan kaldırır veya yaralarsanız, büyük olasılıkla kolluk kuvvetleri size gelecektir. Sürekli olarak sizi ele geçiriyorlar ve sizi ortadan kaldırmak için çaba harcıyorlar.

Durum içerisinde, polisin ilgisini çekmemek için bir süreliğine kaçin. Ancak ek olarak onları öldürelek daha fazla kazanırsın. Özellikle son seçeneği kullanırken dikkatli olmalısınız çünkü yetkililer daha fazla asker çağır ve gerçekten başınız belaya girer.

Harita

Kalan en üst sıradaki tablo, düşmanlarınızın ve müttefiklerinizin hangisinde olduğunu bilmenize yardımcı olacaktır. Rakipler yakında mor noktalarla gösterilecek, mavi noktalar ise müttefiklerini olacak. Bulunduğunuz yer yakında beyaz bir nokta ile gösterilecektir.

Payback 2‘de sınırlı süreli çok sayıda oyun var. Kasaba oldukça büyük olsa da, bulunduğunuz yerin ne olduğunu bilmeden gitmemelisiniz. Çizelgeden yararlanmak, hedefi hızlı bir şekilde keşfetmeni ve riskleri tanımanı yardım eder.

Grafik

Payback 2, etkileyici grafiklere sahiptir ve insanlara gerçekçi deneyimler sunar. Tüm iş geceleri gerçekleşir. Aydınlatma ve yangın etkileri canlıdır. Ayrıca, arka plan gürültüsü normalde bu çevrimiçi oyunda bir avantaj noktasıdır. Sokağın kaosunu yansıtıyor ve oyuncuya bir şekilde korku hissi veriyor.

Analiz

Payback 2, oyuncuları suç çetelerinin savaşına götürür. Kasaba her zaman geceleri silahlı çatışmalarla doludur. Payback 2, muhteşem çizimler ve mükemmel ses üretimi sayesinde insanlara harika anlar yaşattı. GTA online oyununu akıllı telefonunuzda hissetmek istiyorsanız Payback 2’yi hemen alın. Google Play ve App Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Ayrıca son Payback 2 MOD APK‘nın APK dosyasını da getiriyoruz, lütfen bu video oyununu indirmek ve çalıştırmak için aşağıdaki yükleme seçeneğine tıklayın. Zevk almak!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir