Mindfulness with Petit BamBou Apk indir (Kilitsiz Abone Ol) 

5.4.2 gms

Petit BamBou ile Farkındalık, birçok izleyici için meditasyon seanslarına farklı yaklaşmanıza yardımcı olan bir uygulamadır.
Apk indir
4/5 Oylar: 26
Boyut
35 MB
Sürüm
5.4.2 gms

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Petit BamBou ile Farkındalık, birçok izleyici için meditasyon seanslarına farklı yaklaşmanıza yardımcı olan bir uygulamadır. Aynı zamanda, ilgi alanlarınıza ve karşılaştığınız konulara bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli temalar da bulabilirsiniz. Alternatif olarak, meditasyon seanslarınızı kendinize göre ayarlayabilir ve sizin için uygun olan diğer eğlenceleri deneyimleyebilirsiniz.

YAKLAŞIM MEDİTASYONU

Petit BamBou ile Farkındalık’ta kullanıcılar, meditasyonla ilgili birçok ders bulacaklar. Böylece kullanıcılar favori konularını kolayca bulup seçebilecekler. Ayrıca, seçimlerini yaptıktan sonra her bir ders içindeki yönergeleri dinlemeye başlayacaklardır. İşiniz, ilk meditasyon adımlarınıza odaklanmak ve başlamak için size verilen talimatları nazikçe dinlemek ve takip etmektir. Bu nedenle, bu yararlı bilgileri göz ardı edemezsiniz.

SEÇİM İÇİN UYGUN ARAYÜZ

Petit BamBou ile Mindfulness’a eriştiğinizde. Kullanıcılar uygulama ile ilgili özelliklere erişim konusunda çok fazla zorluk çekmeyecektir. Aralarından özgürce seçebileceğiniz konular bulacaksınız ve bunlar farklı sekmeler halinde düzenlenmiştir. Her sekme, deneyerek zaman geçireceğiniz bir liste olacaktır. Aynı zamanda, her konu uyku, stres atma ve diğer birçok faktör gibi hayatınızın belirli bir yönü ile ilgilidir.

SİZİN İÇİN DOĞRU KURSU SEÇİN

Meditasyona erişmek için Petit BamBou ile Farkındalığı kullandığınızda, zaman içindeki ilerlemenizi seçmek size kalmış. Spesifik olarak, uygun olduğunu düşündüğünüz meditasyon zamanını seçebileceksiniz çünkü her kişinin farklı bir erişim ve uygunluk düzeyi olacaktır. 3 dakika ile 20 dakika arasında değişen bir zaman aralığı seçebileceksiniz. Kendinizi zinde hissettiğinizde meditasyon sürenizi artıracak ve yavaş yavaş kendinizde olumlu bir değişiklik hissedeceksiniz.

BİRÇOK FARKLI DİL İÇİN DESTEK VE DİKKATLİ TALİMATLAR

Petit BamBou deneyimledikçe, meditasyon zamanınızdan en iyi şekilde yararlanmanız için size iletilen önemli bilgileri alacaksınız. Aynı zamanda uygulama, İngilizce, Fransızca, İspanyolca ve diğerleri gibi farklı diller aracılığıyla her dersteki kritik bilgileri anlamanıza da yardımcı olur. Meditasyon derslerine erişmeyi zor buluyorsanız, sertifikalı eğitmenlerden de talimat alabilirsiniz.

MEDİTASYON YAPTIĞINIZDA ÇOK FAYDALARI

Petit BamBou ile Farkındalığı kullandığınızda, meditasyon seanslarının size getirebileceği bazı faydaları kesinlikle fark edeceksiniz. Spesifik olarak, nefesinizi kontrol ettiğinizde ve vücudunuzun unsurlarına odaklandığınızda kendinizi daha derinden anlayabilirsiniz. Sizinle neler olup bittiğine dair daha iyi bir deneyime sahip olursunuz. Ayrıca odaklanma seviyenizi de artırabilirsiniz. Zamanla, başka birçok fayda da bulacaksınız.

KENDİNİZİ YOLUNU AÇIN

Meditasyon için uygun olmayan bir pozisyonda veya durumdaysanız endişelenmenize gerek yok çünkü Petit BamBou aynı zamanda dinlemeniz için birçok şarkı ve sesi de destekliyor. Bunlar heyecan verici sesler değil, dinleyiciyi rahatlatıyor. Böylece kullanıcılar meditasyon seanslarını yapana kadar tamamen rahatlayabilirler. Bu, kaçırmayı göze alamayacağınız bir uygulama.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir