Peak Brain Games & Training Apk indir

4.19.0

Peak Brain Games & Training Apk indir. Amacı oyuncunun çeşitli özellikler, unsurlarla hafıza ve beyin işleme yeteneğini geliştirmesine yardım
Apk indir
3.9/5 Oylar: 19
Boyut
325 MB
Sürüm
4.19.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Peak Brain Games & Training Apk indir. Zirve – Zeka Oyunları ve Eğitimi, amacı oyuncunun çeşitli özellikler veya unsurlarla hafıza veya beyin işleme yeteneğini geliştirmesine yardımcı olmak olan bir mini oyunlar koleksiyonudur. İçeriği aynı zamanda rahatlatıcı ve eğlence dolu. Ayrıca oyuncuların beyinlerinin hafıza yeteneklerini sürekli olarak geliştirmeleri için lokmalık seviyeler. Buna ek olarak, insanların daha günlük veya karmaşık şeyler üzerinde pratik yapmaları veya sınırlarını genişletmeleri için birçok ek işlevi vardır.

BEYNİNİZİ EĞİTMEK İÇİN RAHATLATICI OYUNLAR

Peak şu anda benzersiz tasarımlara sahip 45’ten fazla mini oyuna sahip. Çoğunlukla oyuncuların sürekli olarak adapte olması için rastgele tekrarlanan yapılara sahip basit bulmacalar. Bu oyunların tümü, her sorunun ölçeği veya karmaşıklığı gibi, Peak Brain Games & Training Apk indir . Oyuncu performansını artırmak için birden fazla düzeyde gelişir. Ayrıca, insanların kelime dağarcığını geliştirmek veya heyecan verici. Bir noktada bulmacaları çözmek için eğitici bir uygulama olur.

BİR DEKODER İLE DİKKAT UZUNLUĞUNUZU TEST EDİN

Çoğu oyuncunun dikkati ile ilgili sorunları vardır ve birkaç dakika önce görmüş olsalar bile çoğu zaman bir şeyi çabucak unuturlar. Bu nedenle ilk içerik, profesyonel ama nazik yöntemlerle insanların dikkatini ve hafızasını geliştiren oyunlar olacak. Heyecan verici olan şey, mevcut birçok yönteme kıyasla en iyi verimlilikle belleği geliştirmeye zorlamak yerine hepsinin doğal olarak tasarlan olmasıdır.

HIZLI DERS İLE YENİ KELİME ÖĞRENİN

Peak Brain Games & Training Apk indir. Kullanıcıların kendileri için daha hızlı yeni kelime öğrenmeleri için oyunlarda daha fazla alıştırma sunacak. Sistemin yerleşik sözlüğü birçok uluslararası dili destekleyecek ve kelimelerin tümü oyuncuya hız veya etkinlik açısından değişiklik gösterecek farklı şekillerde gelecektir. Zamanla, yeni alanlara ilişkin daha fazla kelime dağarcığının kilidini açacak. Ve insanlara yeni bilgi türlerine daha fazla erişim sağlayacaktır.

HEDEFLERİNİZİ ÇEŞİTLİ BEKLENTİLERLE BELİRLEYİN

Bu Peak Brain Games & Training Apk indir, oyuna katılan herkes. Çabalamak için birçok hedef belirler ve her ilerlemede sürekli pratik yapar. Uygun olan şey, sistemin. Ayrılan zamanda uygun dersleri vermek için oyuncuların hedeflerine güvenmesi ve böylece yeteneklerini her gün eğitmesidir. Derslerin temposu ve hızı, herkesin bilgilerini geliştirme konusundaki seçeneklerini genişletmek için özgürce özelleştirir.

BEYİN EĞİTİMİ İÇİN EĞLENCELİ BULMACALAR

Peak’teki özel bulmacalar, öğreticilerden farklıdır. Çünkü her birinin beyin jimnastiği ve gevşeme üzerinde farklı bir etkisi vardır. Oyuncuyu sürekli hareket halinde tutarken ve ayrılan zamanda her şeyi tamamlarken, tüm içerik rastgele yeni yapılarla otomatik olarak yenilenir. Bulmacaların zorluğu ve ölçeği, oyuncuların onlardan tüm özün ve rahatlamanın tadını çıkarması için zamanla genişletilecektir.

ÇEŞİTLİ HEDEFLERLE OYUN LİSTELERİNİZİ KİŞİSELLEŞTİRİN

Oyuncuların her bir amacına bağlı olarak, her oyunu türüne göre özgürce özelleştirir ve kişiselleştirebilirler. Bu kişiselleştirme çeşitliliği sayesinde, zayıf oldukları alanlara odaklanabiliyorlar, böylece kısa süreli derslerle hızla gelişiyor ve yeni deneyimler yaşıyorlar. Hepsinden iyisi, kullanıcılar hafızalarını veya beyinlerini her zaman, her yerde eğitmek için her sınavı veya dersi çevrimdışı yapılir.

Peak Brain Games & Training Apk indir, herkesin beyninin yeteneğini kullanması için geliştirilmiş performansa ve benzersiz özelliklere sahip yeni içerikle düzenli olarak güncellenir. Ayrıca tüm içerik için kapsamlı özelleştirmeye sahiptir, böylece kullanıcılar en zayıf oldukları ayrıntıları kişiselleştirmekten veya önceliklendirmekten çekinmezler.

– Beyin kapasitesini ve üretkenliğini geliştirmek için 45’ten fazla oyun ve stil.
– Her şeyle dikkati artırmak için kolay ve basit bulmacalar.
– Çeşitli alanlarda kişisel sınırlamaları aşmak için hedefler belirleyin.
– Komik oyunlar aracılığıyla yeni kelimeler öğrenin.
– Beyni her zaman, her yerde küçük dersler veya yöntemlerle eğitin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir