Ninja Turtles Legends Apk indir

1.22.2

 Ninja Turtles Legends APK indir ,Android işletim sistemi için en yeni alın ve yoğun savaş ağalarına karşı savaşlara katılın
Apk indir
4.1/5 Oylar: 21
Boyut
100.56 MB
Sürüm
1.22.2

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Ninja Turtles Legends APK indir Android işletim sistemi için en yeni ‘sını alın ve yoğun savaş ağalarına karşı savaşlara katılın. MOD varyasyonunda çok paranız olacak. Karakterlerin kilidini açmak ve bazı kişisel istatistikleri yükseltmek için parayı kullanın.

Ninja Turtles Legends APK

Çevrimiçi oyun Ninja Turtles Legends apk indir ‘ne katılın, insanlar seri halinde kötü adamla savaşmak için kahramanları işe alma etkisine sahipler. İnsanlar büyük savaşlara katılacak ve başka sebeplerin arkasına gizlenmiş hikayeleri ortaya çıkaracaklar. Oyuncular kesinlikle Ninja Turtles Legends oyunuyla ilginç bir deneyim yaşıyor. Kraang’dan kötü rakiplerle bir dizi destansı savaşa katılın. Ünlü işverenlerle yüzleşmek için 70’in üzerinde seviye ile çevrimiçi oyunla ilgili 7 bölümün tümünü savaşın ve kilidini açın.

Oynanış Ninja Turtles Legends APK

Ninja Turtles Legends apk indir, DNA’larını çıkarmak için Kaplumbağa Ninja gibi mutantları acımasızca kaçıran kötü şöhretli bir grup adı olan benzer rakibi Kraang ile kahramanları işe almakla görevlendirildi. Kendi toplumunuzu kurtarmak için yola çıkmak üzere arkadaşlarına dönmek için Leonardo ile yolculuğunuza başlayacaksınız. Nihai etkili mutant listenizi oluşturmaya başlamak için diğer çeşitli kahramanların ve kötü adamların kaçmasına yardım edin. Hepsini tek rakip olan Kraang’a karşı toplu olarak savaşa sokmak. Video oyunu, sıra tabanlı bir savaş cihazına sahiptir. Bu, hamlelerde eşitlik yaratır, güçlü olan taraf kazanır.

Bir maç, insanların savaşmak için beş karaktere kadar getirmesini sağlar. Oyuncular maça katılmadan önce taktiklerini hesaplamalıdır. Rakibin birincil zarar kaynağına saldırmaya dikkat etmelisiniz, bu en iyi iç kadrodur. Oyun içindeki her karakter yeni bir enerji taşıyacak. Oyuncular, oyun bilgisine katılarak bu güçlerin kilidini açmak ve keşfetmek isterler.

Bu video oyunu, insanlar için birçok zor seviyeye sahiptir. Miktarları basitten zora doğru geçireceksiniz. Sadece bu değil, aynı zamanda tehlikeli patronlarla yüzleşmeniz gerekecek. Önemli teşvikler getirerek patronu yok etmek için tüm müttefik takımları oluşturun. Ana ödül, insanların yepyeni karakterlerin kilidini açmasına veya sahip oldukları kahramanların etkinliğini artırmasına yardımcı olan paralardır.

Ninja Turtles Legends APK

  1. Ünitenizin seçeneklerini açın, Güvenlik/Gizlilik ve Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir seçeneğine gidin.
  2. Makalenin altındaki Ninja Turtles Legends APK indir dosyasını indirin.
  3. Ürüne kurun. (“Bu kaynağa izin ver” bekleniyorsa)
  4. Çevrimiçi oyunu açın ve keyfini çıkarın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir