Open World Racing Apk indir (Sınırsız Para, Kilitsiz)

1.019

Open World Racing APK, ultra gerçekçi bir araba sürme ve drift yapma bilgisi sunan gerçek bir yarış simülatörüdür. Video oyunu.
Apk indir
3.6/5 Oylar: 16
Boyut
464.55 MB
Sürüm
1.019

Bu uygulamayı bildir

Tanım

OWRC: Open World Racing APK. Ultra gerçekçi bir araba sürme ve drift yapma bilgisi sunan gerçek bir yarış simülatörüdür. Video oyunu, örneğin ormanlık alanlar dağlar. Çöller ve şehir yolları gibi keşfeder çeşitli alanların bulunduğu büyük bir açık dünya haritasına sahip. OWRC: Open World Racing ayrıca, her biri kendi benzersiz yönetim fakültelerine sahip. Aralarından seçim yapabileceğiniz çok çeşitli araçlara sahiptir. İster sıradan bir yarışçı olun ister zorlu bir simülasyon meraklısı olun. OWRC: Open World Racing herkesin erişebileceği bir şey sunar. Bu nedenle, bir düşünün ve sürüş becerilerinizi bir sonraki seviyeye taşıyın!

OWRC OYUNU

OWRC: Open World Racing, nihai sokak yarışı oyunudur. En güçlü arabaların yanı sıra birçok deneyimli sürücünün sayısız yarışta yarıştığı Hawaii bölgesinde geçiyor. Otomobilin direksiyonuna geçtiğinizde devasa açık küre canlanıyor. Pratik yarış simülatörü, adrenalin patlaması yaşamanıza, sürüklenen bir aracın sıcak lastiklerinin kokusunu almanıza. En yüksek devirde çalışan bir motorun tiz sesini duymanıza neden olur. Bunlar, OWRC: Open World’ü en iyi yol yarışı çevrimiçi oyunu yapan temel özelliklerden sadece birkaçı. Bu nedenle, zorlu ve ilginç bir çevrimiçi yarış oyunu arıyorsanız, OWRC: Open World indir bir göz atın.

Open World Racing, keşfedilmeyi bekleyen 100 kilometrekarelik kullanılır bir dünya sunan aşırı bir PC miktarı yarış oyun. Trafik arabalarına sahip, ustalaşması basit ve sürüşü keyifli mekaniklere sahip gerçekçi bir yarış simülatörüdür. Oyun aslında ilginç drift mekaniğine ve bir dizi otomobile sahip. Oyun ayrıca kullanmak isteyenler için gamepad desteğine sahiptir. OWRC: Open World ultra gerçekçi bir araba sürme ve drift yapma bilgisi sunan gerçek bir yarış simülatörüdür. Video oyunu, örneğin ormanlık alanlar,, heyecan verici ve zorlu bir spor deneyimi arayanlar için harika bir çevrimiçi oyundur.

OWRC: Open World Racing‘de drift yapmaya nasıl başlayacağınızla ilgili hızlı kılavuz bu kadar. Harika sürüş yeteneklerinizi görebilmemiz için #OWRC etiketini kullandığınızdan emin olun! Ve unutmayın, çevrimiçi oyunda başka şeylerle ilgili yardıma ihtiyacınız olursa, çeşitli diğer kılavuzlarımızı keşfettiğinizden emin olun veya topluluktan daha birçok yönerge için tartışma panolarına bakın. Mutlu yarış deliriz!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir