On the Q.T. Apk indir (Sınırsız Tüm Kaynaklar)

1.0.2

On the Q.T, farklı bağlamlardaki karakterlerin etrafında döner. Dans stüdyosu sahnesinden, öğretmenler ve diğer kursiyerlerle yapılan sohbetlerden parlak sahne sahnesine kadar birbiriyle yakından bağlantılı birçok hikaye var.
Apk indir
3.8/5 Oylar: 19
Boyut
44 MB
Sürüm
1.0.2

Bu uygulamayı bildir

Tanım

On the Q.T, farklı bağlamlardaki karakterlerin etrafında döner. Dans stüdyosu sahnesinden, öğretmenler ve diğer kursiyerlerle yapılan sohbetlerden parlak sahne sahnesine kadar birbiriyle yakından bağlantılı birçok hikaye var. İdol olma yolunda kariyer yapmak isteyen ünlüler prova yaparak ilk albümlerini çıkardılar. Oyuncular her durum için bir çözüm seçe ve seçimlerine bağlı olarak sonuçları olacak. Ayrıca hikayede belirli bir karakterin peşinde koşmak da çekici bir unsurdur. Hikayenin ayrıntılarını keşfet ve her bir karakterin nasıl işlendiğini görürsun.

BÖLÜMDEKİ YETENEKLİ İdoller

On the Q.T. ’de, Keima takımdaki en yetenekli konuşmacıdır. Çok kibar ve her zaman insanlara yardım ediyor. Ayrica, Kadın karakterleri çok yapan iyi bir görünüme ve stile sahip. Birçok hayran onu takip ediyor ve gerçek hayatta bir prens gibi görünüyor.

Hibiki Amagawa sadece 19 yaşında olmasına rağmen, bu adam olgun bir kişiliğe sahip. Olağanüstü ve güçlü bir sesi var. Grupta en iyi şarkı söyler.
Minoru Koyano, takımdaki en yenilikçi ve en uzun karakterdir ayrica 21 yaşında ama birçok ödül kazandı. Sadece bu da değil, çok yetenekli ve iyi şarkı söylüyor ve iyi dans ediyor.

ÜNLÜ ÇOCUKLARIN PERFORMANSININ KEYFİNİ ÇIKARIN

Karakteriniz ve Nana, karakterlerin On the Q.T. ’deki performansının tadını çıkaracaklar, sahnede şarkı söyleyip dans edecekler ve parlayacaklar. Herkes yeteneklerine şaşıracak. Burada durumla etkileşime gireceksiniz. Yukarıdaki idollerden en çok hangisinden etkilendiniz? Bu karakter iyi hisler ve ilk izlenim verir.

PARSELLERLE İLGİLİ ÖZEL KARAKTERLER

Akira Itonaga sadece 20 yaşında ama çok iyi dans ediyor. Kişiliği sessizdir ve nadiren kimseyle konuşur. Bu yüzden biraz korkutucu ve ulaşılmaz görünüyor.
Un, grupta yeni ama kişiliği sevimli. Nana sevimli, kısa saçlı bir kızdır; tüm karakterleri araştırıyor ve size tanıtıyor.

KLOCK AÇMAK VE PARA ALMAK İÇİN VİDEOYU İZLE

Oyuncular, On the Q.T. ’de altın anahtarları ve bonusları almak için videoyu izleyebilirler. Bir sonraki heyecan verici bölümleri görür için çok sayıda anahtar toplamanız gerekiyor. İzlemeden önce sesi daha canlı hissedecek şekilde ayarlayabilirsiniz. Mümkünse, oyuncular sonraki bölümleri olur çabuk okumak için anahtar satın alır.

On the Q.T. ’de oyuncunun aklını kullanan yeni bir eğlence biçimi var. Bununla birlikte, çizimler oldukça karmaşıktır ve içeriğin ayrıntılarını anlamak ve resmin istenen çözünürlüğünü bulmak için okumaya odaklanmalarını gerektirir. Güzel şekillendirilmiş karakterler ve canlı seslendirmeler, oyuncular için ilham ve çekicilik sağlar. Karakterin geleceği ve diğer karakterlerle olan ilişkileri sizin tarafınızdan seçilecektir. Karaktere karşı hisleri var ve o kişiyi fethetme arzusu var. Bu hikayedeki karakter, dünya çapında bir idol olmayı ve bu hayali gerçekleştirmek için sıkı bir şekilde çalışmaya başlamayı hedefliyor.

BU OYUNUN ANA ÖZELLİKLERİ

– Oyun görsel roman türüne aittir, özellikle Japon karakter stilini sevenler için
– Görüntü ve ses son derece canlı karakterler için seslendirilmiştir
– Kendi oyun tarzlarını seçtikleri için oyunculara derinlik ve etkileşim sağlar
– Pek çok oyun var İngilizce, Japonca gibi oyuncuların seçebileceği diller
– Psikoloji, duygular, problem çözme gibi çeşitli hikayeler ve oyunun sonucu, onu nasıl ele aldığınıza bağlıdır

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir