Niffelheim Vikings Survival Apk indir

1.5.54

Niffelheim Vikings Survival Apk indir oyununun ücretsiz bir sürümüdür. Oyun, reklamlar ve uygulama içi satın almalar içerir.
Apk indir
4/5 Oylar: 61
Boyut
531.29 MB
Sürüm
1.5.54
Gereksinimler
Android 8.1+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Niffelheim Vikings Hayatta Kalma MOD APK, Menü Aptal düşman Premium.

Tanım

Niffelheim Vikings Survival Apk indir oyununun ücretsiz bir sürümüdür. Oyun, reklamlar ve uygulama içi satın almalar içerir. Reklamları devre dışı bırakan bir reklam veya oyundaki tüm öğelerin ve içeriğin ve reklamları devre dışı bırakma dahil tüm sandıkların kilidini açan premium bir hesap satın alabilirsiniz. Ancak satın almadan oynayabilirsiniz. Avatarınız savaşta düşmüş cesur bir savaşçıdır. Ancak Asgard’da hak ettiği barış yerine, ruhu Niffelheim’ın acımasız dünyasında hapsolmuştur. Bu düşmanca dünyada hayatta kalın, komşu toprakları yağmalayın, tehlikeli zindanları keşfedin ve Valhalla’ya giden yolu bulun.

Zanaat Daha güçlü olmak için mantarlardan ve katledilen canavarlardan iksirler yapın. Tüm arkadaşlarınızı beslemek için en iyi yemekleri pişirin. Niffelheim Vikings Survival Apk indir en güçlü trolü öldürecek zehiri hazırlayın. Eski mağaraları keşfedin Son savaşı kazanmanıza yardımcı olacak güçlü eserler bulmaya için dünyanın tam kalbine ulaşın. Karanlıkta neyin saklı olduğunu keşfedin. Bir çıkış yolu bulun Asgard’a giden portalın tüm parçalarını toplayın. Ancak dikkatli olun – güçlü devler, ölümcül örümcekler ve ölümsüz orduları tarafından şiddetle korunuyorlar. Unutulmayın Topraklarınıza saldırmaya cesaret eden herkesi ezin.

 Düşen her düşman sizi Asgard’a yaklaştırıyor!. Kemikler, dişler, kürk topladığınız her şeyi silah ve zırh yapmak için kullanın. Sizi düşmanlardan koruyacak ve saldırganları yok etmenize yardımcı olacak bir kale inşa edin. Niffelheim Vikings Survival Apk indir ölüm Rahipleri ültimatom verecek. Onların iradesine boyun eğecek misin yoksa emirlerini reddedip ölü kölelerine karşı savaşı kabul edecek misin?. Savaşçılar öldükten sonra bile savaşçı olarak kalırlar. Son meydan okumaya giden yola çıkın ve kendinizi Tanrılara kanıtlayın. Hayatta soğuktan, karanlıktan ve ölümden asla korkmadınız ve şimdi de korkmayacaksınız.

Niffelheim Vikings Survival Giriş

Niffelheim Vikings Survival Apk indir. Son zamanlarda oldukça popüler bir rpg oyunu olarak tüm dünyada rpg oyunlarını seven birçok hayran kazandı. Dünyanın en büyük mod apk ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız. İNDİRSE size yalnızca Niffelheim Vikings Survival 1.5.51’in en son sürümünü ücretsiz olarak sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda ücretsiz olarak Menu/Dumb düşman/Premium modunu da sağlayarak oyundaki tekrar eden mekanik görevlerden kurtulmanıza yardımcı olur. Böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanabilirsiniz. oyunun kendisinin getirdiği neşe. İNDİRSE, herhangi bir Niffelheim Vikings Survival modunun oyunculardan herhangi bir ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli. Kullanılan ve kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece İNDİRSE istemcisini indirin, Niffelheim Vikings Survival 1.5.51’i tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Ne için bekliyorsun,

Eşsiz Oynanış

Niffelheim Vikings Survival Popüler bir RPG oyunu olarak benzersiz oynanışı. Dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel rpg oyunlarının aksine. Niffelheim Vikings Survival’da sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlayabilir ve klasik rpg oyunları Niffelheim Vikings Survival Apk indir 1.5.51’in getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda İNDİRSE, rpg oyun severler için özel olarak bir platform oluşturmuştur. Bu da dünyadaki tüm rpg oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz. İNDİRSE katılın ve gelen tüm küresel ortaklarla rpg oyununun tadını çıkarın mutlu

Güzel Ekran

Niffelheim Vikings Survival, geleneksel rpg oyunları gibi benzersiz bir sanat stiline sahiptir ve yüksek kaliteli grafikleri. Haritaları ve karakterleri, Niffelheim Vikings Survival’ın birçok rpg hayranının ilgisini çekmesini sağlar. Geleneksel rpg oyunlarına kıyasla Niffelheim Vikings Survival Apk indir 1.5.51, güncellenmiş bir sanal motoru benimsedi. Ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal rpg stilini korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır. Bu da tüm rpg oyun severlerin Niffelheim Vikings Survival 1.5.51’in getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel rpg oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamalarını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. Ancak Niffelheim Vikings Survival Apk indir şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Şimdi İndirin

İndirse APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İndirse kurulum paketindeki ücretsiz mod sürümü Niffelheim Vikings Survival Apk indir 1.5.51’i tek bir tıklama ile doğrudan indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, bunlar neler bekliyorsun, hemen indir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir