NeuroNation Apk indir

3.72.1

NeuroNation Apk indir beyin eğitimi için Hafıza, Dikkat, Hız ve Akıl Yürütme olmak üzere dört alana öncelik verecektir
Apk indir
4.5/5 Oylar: 32
Boyut
93.81MB
Sürüm
3.72.1
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • NeuroNation, kullanıcının beyninin gücünü günde 15 dakika gibi kısa bir süre için özel egzersizlerle eğiterek artırır

Tanım

İnsan vücudunda beyin en önemlisidir ve herkesin düşünme biçimi tamamen farklıdır; hatta birkaç beyin düşüncede veya daha birçok şeyde birbirinin aynısı. Bu nedenle, piyasada insan beynini çeşitli şekillerde geliştirmeye yardımcı olan birçok faydalı uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalardan biri de entelektüel eğitim ve öğretim için geliştirilen NeuroNation Apk indir. Ayrıca uygulama, beyin eğitimi için Hafıza, Dikkat, Hız ve Akıl Yürütme olmak üzere dört alana öncelik verecektir. Her alanın birçok farklı kullanımı vardır ve uygulama, insanların beyinlerini her zamankinden daha dikkat çekici olacak şekilde eğitmelerine yardımcı olur.

YILIN EN İYİ UYGULAMASI SEÇİLDİ

NeuroNation Apk indir, insan beyni araştırmalarında uzmanların takibi ile geliştirildi ve kullanıcı muhakemesi sayesinde yeteneğini kanıtladı. Ayrıca uygulama, herkese kattığı güzellikler sayesinde beyin için en etkili ve faydalı uygulamalardan biri olduğu için birçok onur ödülü aldı. Aynı zamanda uygulama, kullanıcıların zekalarını eğitmeleri için daha birçok gelişmiş özellik ve işlevin yanı sıra yeni içeriklerle sürekli olarak güncellenmektedir. Kullanıcılar bu uygulamaya geldiklerinde, sayısız ilginç şeyle karşılaşacaklar ve zihinlerinde eksik olanı her zaman, her yerde eğitmekten zevk alacaklar.

GENİŞ BİR ÖZELLEŞTİRME İLE GÜZEL ARAYÜZ

NeuroNation Apk indir ‘ın içeriği neredeyse sonsuzdur ve düzenli olarak güncellenir, bu nedenle her şeyi organize etmek için kullanıcı dostu tasarıma sahip bir arayüz kullanır. Kullanıcılar ayrıca arayüzü stillerine göre kişiselleştirebilir ve basit işlemlerle tüm işlevlere kolayca erişebilir. Daha da iyisi, uygulamanın her zaman arayüzde görünen ipuçlarına ve tavsiyelere sahip olması ve onlara günlük yaşamda yararlı bilgiler sağlamasıdır. Bu kadar basit ve kullanıcı dostu bir arayüzle, kullanıcılar beyni eğitirken her zaman en tazeleyici hissedecek ve kapsamlı bir keşif yapacaklar.

KENDİNİZE VE SINIRLARINIZA MEYDAN OKUMAYA HAZIR MISINIZ?

NeuroNation Apk indir herkes için bir uygulamadır. Onlara zihinlerini eğitmek için her zaman yararlı içerik ve egzersizler sağlar. Ayrıca, alana ve antrenman yapan kullanıcıya bağlı olarak stili önemli ölçüde değişerek. Kullanıcıya işlevlere daha fazla erişim ve egzersizlere göz atma zevki verir. Uygulama, kullanıcıların odaklanmalarına. Dikkat etmelerine ve daha uzun süre hatırlamalarına yardımcı olan sınavlar veya basit egzersizler gibi. Kullanıcıların kendilerini zorlamaları için 30’dan fazla farklı egzersize sahip olacak. Ayrıca, kullanıcılara zorluklardaki ilerlemelerini takip etmeleri için kişisel bir derecelendirme sistemi sağlayacaktır. Ayrıca, uygulama bazen testlere katılarak en iyi performansı elde etmek için kullanıcıya etkili yöntemler önerir.

GÜÇLÜ VE ZAYIF YÖNLERİNİZİ TANIYIN

Birçok kullanıcının neyi kaçırdıkları hakkında hiçbir fikri yoktur. Bu nedenle NeuroNation Apk indir ilerlemelerini ve özelliklerini takip edecek şekilde programlanmıştır. Bu sistem aracılığıyla, kullanıcılar güçlü ve zayıf yanlarını bilir. Ardından her şeyi mükemmel bir şekilde uygulamak için uygulama ile koordine edebilirler. Uygulamanın testlerinin neredeyse tamamı basittir. Ancak rastgele oluşturulan ve sonsuzdur, bu da kullanıcıya alanlar için birçok yararlı eğitim yöntemi sunar. Zamanla, kullanıcılar yavaş yavaş gerçek yeteneklerinin farkına varacak. Uygulama, onları geride bırakmaları için tüm kolaylıkları onlara sağlayacaktır.

MANTIKLI TARTIŞMALARLA DAHA AKILCI OLUN

NeuroNation Apk indir, kullanıcıları son derece ayrıntılı. Etkili tartışma modlarıyla tanıştıracak ve güçleri dahilinde olduğu sürece dünyadaki her tartışmayı kazanmalarına yardımcı olacaktır. Uygulama, bir sürü sanal tartışma ile programlanmıştır ve birkaç seviyeye ayrılmıştır. Kullanıcının alanına bağlı olarak, kullanıcı okuma, ezberleme ve bir noktaya değinme dahil her şeyi yapar. Üstelik bu durum kullanıcının o ana kadar beyin jimnastiği. Pratikte tüm becerilerini uyguladığı sürenin sonucu olarak da görülmektedir. Uygulama, argümanları düzeltmelerine veya rakibin noktalarını vurgulamalarına yardımcı olmak gibi tüm tartışma boyunca kullanıcıya sürekli olarak yardımcı olacaktır.

DAHA FAZLA ETKİNLİK İÇİN GÜZEL GÖRSELLER

Her tür beyin jimnastiği alanında, görseller veya sesler, kullanıcının egzersiz verimliliğini artırır. Yani NeuroNation görselleri her şey için ve farklı alanlarda kullanan. Ve aynı zamanda her şeyi pürüzsüz ve akıcı hale getirecek. Pek çok kişi, yalnızca metin veya basit örnekler kullanmanın etkisiz olduğunu fark ettiğinden uygulama. Her şeyi uygun şekilde tasarlamak için görsel uzmanlarla işbirliği yaptı. Her alıştırmanın içeriğine bağlı olarak görseller. Kullanıcıların adlarını veya kullanımlarını tanıyabilmeleri için basit nesneleri bile göstererek birçok farklı rol oynayacaktır. Görsellerle kombinasyon, uygulamayı şimdiye kadar bu kadar başarılı kılan büyük bir adım. NeuroNation Apk indir, özellikle zekasını geliştirmek isteyenler için harika bir uygulamadır. Uzmanlar, egzersizlerinin etkinliğini kanıtladılar, ve her şey, kullanıcıların kendilerine meydan okuması için farklı seviyelere ayrılmıştır. Basit ama kullanışlı bir beyin jimnastiği uygulaması arıyorsanız, bu uygulama doğru seçimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir