Netboom Apk indir

1.7.1.1

Netboom Apk indir Bulut Oyun Hizmetleri şu anda güçlü bir geliştirme aşamasındadır ve insanlara mutlak esneklik sağlar ve İnternet'e bağlandıklarında her zaman, her yerde en sevdikleri oyunların keyfini çıkarmalarına yardımcı olur. 
Apk indir
3.6/5 Oylar: 12
Boyut
44.42MB
Sürüm
1.7.1.1
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Netboom MOD APK Kilidi Açık İndir

Tanım

Netboom Apk indir Bulut Oyun Hizmetleri şu anda güçlü bir geliştirme aşamasındadır. İnsanlara mutlak esneklik sağlar ve İnternet’e bağlandıklarında her zaman. Her yerde en sevdikleri oyunların keyfini çıkarmalarına yardımcı olur. Daha da etkileyici olanı, bulut oyun hizmetinin orta sınıf veya daha zayıf cihazlara yönelik olmasıdır. Oyuncuların, cihaz performansının fiziksel müdahalesi olmasa bile bu oyunların hiçbirini indirmesine gerek yoktur. Bugün dünyada birçok farklı bulut oyun hizmeti var. Ancak NetBoom en öne çıkan ve en çok sevilen unsur. Yeteneği güçlü ve kullanışlıdır ve oyunculara dünyadaki tüm popüler bilgisayar oyunlarını verir.

BULUT OYUN HİZMETİNE AŞIK OLUN

Bulut Oyun hizmeti, oyuncuların herhangi bir cihazda herhangi bir emülatör. Bu oyunlardan herhangi birini indirmeden platformlardaki birçok oyunun keyfini çıkarmasına olanak tanır. Oyuncuların bulut oyun hizmetini kullanırken ihtiyaç duydukları tek şey. Sevdikleri tüm bilgisayar oyunlarını oynamak için sabit bir internet bağlantısıdır. Bunun yerine, her oyun için tüm bellek. Performans ve içerik Netboom Apk indir ‘un yerel sunucusunda barındırılir. Kullanıcılar en sevdikleri oyunu seçtikten sonra, uygulama yayınlanan. Oyuncunun herhangi bir ekstra içerik indirmeden oyunu rahatça kontrol etmesine izin verecektir. Uygulama, her kullanıcıya, her zaman, her yerde keyfini çıkarmak ve diğer cihazlarla senkronize etmek için her oyunun tüm verilerini depolayan ayrı bir hesap sağlayacaktır.

BİNLERCE PC OYUNU İLE BÜYÜK KÜTÜPHANE

Kullanıcılar, Netboom Apk indir her oyuncuya kolaylık sağlamak için. Bulut oyun hizmeti ile desteklenen tüm içeriklerle dev bir oyun kitaplığı olarak görebilirler. Uygulamadaki oyunların sayısı sonsuzdur ve kullanıcıların keşfetmesi için çok yönlü bir arama motorunun yanı sıra farklı türlere ayrılmıştır. Harika olan şey, kütüphanenin hem çevrimiçi hem de çevrimdışı oyunlar içermesi. Yani oyuncuların platformlar üzerindeki anlaşmazlıklara rağmen arkadaşlarıyla oynamanın keyfini çıkarabilmesidir. NetBoom’da en çok aranan türlerin tümü genellikle Aksiyon, Strateji, RPG, Hack ‘n slash ve daha fazlasıdır. Oyun içeriğinin ve türlerinin çeşitliliği, uygulamanın en önemli özelliğidir. Yalnızca sanal ekranıyla tüm oyunlara aşina hissetmeyi vaat eder.

KAPSAMLI VE ÖZELLEŞTİRİLEBİLİR SANAL KONSOL

Netboom Apk indir , mobil platform için geliştirilmiştir ve amacı. Tüm oyunların harici cihazların eşlik etmesi gerekmeden dokunmatik ekranda rahatça çalışmasını sağlamaktır. Dahası, birçok oyun tüm kontrol mekaniğini değiştirecek. Oyuncuların doğrudan ekran üzerinden etkileşime girmesine izin verecek olsa da. Kitaplıktaki her oyunun kendi konsol tasarımı vardır. Kullanıcılar konsolu kendi tarzlarına göre rahatça özelleştirır ve konsollar. Kullanıcının özelleştirmesini tatmin edecek birçok öğeyle tasarlanmıştır. Ayrıca çoğu oyun harici denetleyicileri destekler ve oyuncular bunları her zaman. Her yerde daha fazla esneklikle eğlenmek için kullanın.

DİĞER PLATFORMLARLA SENKRONİZE ETME

Netboom Apk indir , mobil platformlar için tasarlanmış ve diğer platformlarda geliştirilmiş olup. Bulut Oyun hizmetinin başarılı olmasını ve güçlü bir donanıma sahip olamayan herkesi memnun etmesini sağlar. Bu nedenle uygulama, herhangi bir platformdaki herhangi bir oyundaki tüm oyuncunun verilerini. İlerlemesini otomatik olarak depolayan bir akıllı senkronizasyon işlevi sunar. Bu işlev, oyundan keyif alan insanlara pek çok yeni deneyim kazandırdı ve onların ihtiyaç duyduğu şey sabit bir bağlantı. Ayrıca, kullanıcılar senkronizasyon sürecini kişiselleştirebilir, mekanizmasını ve trafiğini değiştirebilir.

DAHA FAZLA OYUN DENEYİMİ İÇİN ÇEŞİTLİ UZATMALAR

Sürekli aksiyon oyunları başta olmak üzere tüm PC oyunları, mobil platform için farklı bir deneyim ve daha esnek kontrol mekanizması ile farklı tarzlarda geliştirilmiştir. Bu nedenle Netboom Apk indir uygulama, oyunculara sayısız durumda yardımcı olmak için birçok kullanışlı ve etkileyici özellik geliştirecektir. En göze çarpan özellik, oyunculara FPS oyunlarını deneyimlerken mutlak doğruluk sağlayan otomatik kilitleme ve otomatik nişan almadır. Sırada, aksiyon rol yapma oyunları için esnek kontrol mekanizması ve son olarak, yalnızca gerçek zamanlı veya sıra tabanlı strateji oyunları için dokunmatik ekran var ve oyuncunun parmakları nokta tıklama aracı olacak.

ARKADAŞLARINIZLA KOLAYCA ÇEVRİMİÇİ OYUNLAR OYNAYIN

Netboom Apk indir , benzersiz işlevselliği ve protokolü sayesinde platformlar arasındaki çizgiyi aşacak ve insanların birçok oyunda birbirleriyle çapraz oynamasına olanak tanıyacak. Her şey normal bir oyun gibidir ve oyuncular çevrimiçi oyunlara kolayca katılabilir. Uygulama, birçok kullanışlı bağlantı özelliğini de destekleyerek, en iyi çevrimiçi oyun deneyimi için oyuncuların sevdikleri her oyunda akış kalitesini artırır.

Netboom Apk indir , bulut oyun hizmetleri sağlayan ve platformlardaki tüm sınırları aşan, insanlara en sevdikleri oyunların keyfini çıkarma koşullarını sağlayan bir uygulamadır. Ayrıca uygulama, mobil platformlarda oyun kalitesini artırmak için oyun cihazlarıyla bağlantı ve oyuncuların tüm oyunları rahatça oynaması için gelişmiş özellikler gibi birçok heyecan verici özellikle birlikte gelir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir