Muggle Solitaire Apk indir (Sınırsız Para)

1.3.5

Muggle Solitaire Apk indir, tarafından yayınlanan bir köy kurma simülasyonu çevrimiçi oyunudur. hayatta kalmanız için size yiyecek sağlanacak
Apk indir
3.5/5 Oylar: 12
Boyut
81.95
Sürüm
1.3.5

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Muggle Solitaire Apk indir, Mango Interactive Entertainment tarafından yayınlanan bir köy kurma simülasyonu çevrimiçi oyunudur. Bu çevrimiçi oyunda. Hayatta kalmanız ve çiftçilik yapmanız için size yiyecek ve diğer önemli kaynaklar sağlar. Ek olarak, yemek karşılığında bir kart koleksiyonunu. Köylülere müreffeh ve mutlu bir yaşam getiren kaynakları keşfetmek mümkündür.

Tatmin edici bir yaşam standardını koruyun ve köylülerle ilgili huzuru koruyun

Muggle Solitaire Apk indir katılın, kesinlikle bir tanrı olarak eşsiz bir yolculuğa başlayacak. İnsanların iştahtan ve kötü hayvanların pusuya yattığı potansiyel risklerden kaçmalarına yardımcı olacaksınız. Her gün, köylülere verecek yeterli yiyecek olduğundan emin olmanız gerekecek. Yiyecek dağıtımı buna bağlı olduğu için buradaki halka dikkat etmeyi unutmayın. Kesin olarak dağıtmazsanız, yeterli yiyecek olmayacak ve birçok insan açlıktan ölecek. Ve bunların dolu olduğundan emin olarak. Bu köyü işgal etmek için gece gündüz saldıran garip hayvanlara karşı da köylüleri kullanarak savaşmalısınız. Açlığı ve yabancı işgalcileri birlikte fethetmek için bireylerle birlikte sağlam bir köy geliştirelim.

Çok sayıda dövüş modu

Muggle Solitaire Apk indir çok sayıda benzersiz savaş ortamı sağlar. Savaşlarda ortaya çıkan birçok farklı kötü hayvan göreceksiniz, örneğin kurt adamlar, cadılar, vampir yarasalar, …. Yasak ormanlık kart görünür görünmez, bu yaklaşan bir talihsizlik olduğu anlamına gelir. Savaşa hazır bir ordu oluşturmak için köylüleri hızla toplamanız, hepsini silah almaları için belirlemeniz ve savaş için donatmak üzere nadir metallerden iyi aletler üretmeniz gerekecek. Köylüler her talebinize uyacak, bu yüzden köylülerin hayatını korumak için akıllıca taktikler geliştirin.

Avantaj kazanmak için toplam görevler

İhtiyaçlarınız ve tüm köy için günlük hayatı devam ettirecek yiyeceklere, kaynaklara ve harika silahlara sahip olabilmek için, üretimi artıracak görevler üzerinde çaba göstermeniz gerekecek – mahsullerinizi toplayacak şekilde yetiştirin. Oynanış basittir, günlük ihtiyaçları karşılamak için mango, kırmızı üzüm gibi bazı ağaçları ve tahıl, patates, manyok gibi diğer bazı ana yiyecekleri yetiştirmek için ağaçta muggle’ları sürüklemeniz yeterlidir. Köylüleri kullanarak değerli metalleri toplayın ve onlara mücadele için özel araçlar yaratmanın ipuçlarını gösterin. İşleri iyi tamamlayarak, köylülere yemek satın almak için kesinlikle en çok altın kazanacaksınız.

Kasabayla ilişkili kahramana dönüşmek için bugün Muggle Solitaire Apk indir ‘sını yükleyin!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir