Mortal Kombat Apk indir

4.1.0

Mortal Kombat Apk indir olağanüstü şiddetli ve popüler bir dövüş oyunudur. Oyuncular farklı dövüşçüleri toplar ve özel büyü yetenekleri de var.
Apk indir
4.6/5 Oylar: 32
Boyut
937.07 MB
Sürüm
4.1.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Eğer bir aksiyon oyunu meraklısıysanız, bu popüler oyunu görmezden gelemezsiniz. Mortal Kombat Apk indir, iOS ve Android cihazlarda bulunan olağanüstü şiddetli ve popüler bir dövüş oyunudur. Oyuncular farklı dövüşçüleri toplayacak ve çıplak elle dövüş sanatları, yakın dövüş silahları gibi çeşitli dövüş sanatları ve silahlarıyla rakiplere karşı savaşmak için üçlü bir ordu oluşturacaklar. Ve hatta silahlar ve özel büyü yetenekleri de var. Oyun, Ancak acımasız ve kanlı savaşların yanı sıra serinin karakterlerini de koruyor. Siz dövüşürken ekranda çok fazla kan belirecek. Karakterlerin değiştirilen kendi varyasyon kıyafetleri olacak, ağırlıklı olarak seksi ve açıklayıcı kıyafetlere sahip kadın karakterler.

GİRİİŞ

Mortal Kombat Apk indir ‘ın Earthrealm ve Outworld olmak üzere iki ana karakteri vardır. Savaşmak zorundasınız ve turnuva başladığında bu iki karakterin kaderi sizin elinizde olacak. Oyuncu, savaşmak için tüm krallıklardan en büyük savaşçıları toplayan. Ardından oyuncular, bir dizi Kombatant oluşturacak ve destansı 3’e 3 savaşlarda güçlerini test edecek. Dikkatlice seçin ve kendinizi dünyadaki en önemli dövüş turnuvalarında kanıtlayın. Ek olarak, Outworld kulelerinin meydan okumasıyla karşı karşıya kalacaksınız ve tek oyunculu veya tek taraflı modda kendinizi şampiyon ilan edecek. Faction Wars’daki çok oyunculu savaşlarda takımınızın düşmanlara karşı birlikte azimli mücadelesini kanıtlamak için çevrimiçi savaşa katılacaksınız. Cesur vahşetin oyuncu hayranlarının, Hatta mevcut bir mobil yıkım paketinde oyundan beklediği şey buydu.

KARAKTER VE MÜCADELE

MK11, Mortal Kombat Apk indir ‘ta oldukça çok yönlü bir takımdır çünkü düşmanlarınıza büyük hasar vermek için benzersiz beceriler ve güçlü takım sinerjileri ile donatılmıştır. MK11 koleksiyonu, MK11 Raiden, Scorpion, Jade, Sub-Zero, Kabal ve Skarlet’i içerir. MK11’deki her ordu güçlü ve son derece savaşıyor. Hatta düşmanlarına karşı güçlü bir kritik vuruş olan aynı Fatal Blow’u bile gerçekleştirirler. Oyuncular, kendi güçlü savaşçı takımınızı oluşturarak ve deneyim. Yeni saldırılar ve güçlü eserler kazanmak için onları korkunç savaşlara yönlendirerek 3’e 3 Acımasız kombinasyonlarda savaşacak. Team Ronin, Nightmare ve Day of the Dead gibi düşmanlarınıza karşı mutlak bir avantaj. Ancak Elde etmek için benzersiz sinerjilere sahip savaşçılar bulun ve takım oluşturun. Takımınızın gücünü düşmana kanıtlayın.

ANA ÖZELLİKLER

Oyuncuların farklı takımlara katılabileceği. Birçok farklı yerden gelebildiği çevrimiçi rekabet modu ile bir kişiyle savaşıyorsunuz. Diğer birçok oyuncuyla rekabet ediyorsunuz. Haftalık heyecan verici ödüller kazanmak için Faction’ın liderlik tablosunda üst sıralara çıkın. Bununla birlikte Mortal Kombat Apk indir Takım arkadaşlarınızın kendilerini kanıtlamaları için karmaşık zorlukları tamamlamalarına izin verin. Yeni kadronuza güçlü savaşçılar eklemek için yeni haftalık savaşlara katılın.

Mortal Kombat, oyununuzu kişiselleştirmenize de yardımcı olur. Feats of Strength’te benzersiz karakter özelleştirmelerinin kilidini açın. Muzaffer pozlar, Zafer alay hareketleri ve şampiyona yakışır değerli Zafer pankartlarıyla dolu sonsuz eylem kombinasyonuyla ustalığınızı göstermek için savaşları kazanmaya çalışın. Ayrıca, Feats of Strength’in kilidini açmak, karakterinizin istatistiklerini artırmanıza da yardımcı olur.

GRAFİKLER VE SESLER

Oyunun grafikleri ve sesleri o kadar harika ki sizi kendine aşık edecek. Oyundaki karakterler, insan olmayan anatomi dahil olmak üzere hem dıştan hem de içten ayrıntılı olarak gösterilir. Ek olarak, dövüş kare hızı çok akıcı ve Mortal Kombat Apk indir ‘taki animasyonlar. Harmanlanmış gibi görünerek oyuncuların gözlerini oyun ekranından ayırmasını engelliyor. Ayrıca ses açısından, karakterin ayak sesleri. Savaştaki yumruk sesleri ve gerçekçi silah sesleri gibi küçük şeyler oyunculara tam bir güven duygusu verir. Şiddet, oyunun ana eylemidir; birbirini öldürürken kas dokusuna sahip bir karakter görüntüsü yerini ete. Ardından kemiklere ve göğüs kafesine bırakarak karın içindeki iç organları ortaya çıkarıyor. Oyun tüm kanlı ışıklardan üstün olduğu için buna alışacaksınız. Mortal Kombat, oyuncuların göz ardı edemeyeceği nihai aksiyon oyunlarından biridir. Her bakımdan, bu, oyunculara ilgi çekici bir deneyim sunmak için yapılmış. Bazen gaddarlığıyla dile getirilen harika bir oyundur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir