Moonshades Apk indir

1.8.52

Moonshades Apk indir son zamanlarda çok popüler bir rpg oyunu olarak tüm dünyada rpg oyunlarını seven hayranların ilgi odağı oldu.
Apk indir
5.0/5 Oylar: 1
Boyut
196 Mb.
Sürüm
1.8.52

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

MOD ÖZELLİKLERİ
* Tanrı modu

Tanım

Eski tarz zindan paletli ve aksiyon rol yapma oyunlarını sever misiniz? Moonshades Apk indir, keşfetmeyi bekleyen bir hikayesi olan birinci şahıs bakış açısıyla çevrimdışı RPG zindan tarayıcısı. Sürükleyici bir atmosfere sahip karanlık bir dünyada kurulmuştur. Bu aksiyon RPG oyununda antik sihir ve mitlerle dolu esrarengiz bir diyarı keşfedin. 

Bu çevrimdışı RPG macera oyununa girerken büyük efsaneler yeniden doğuyor! Hikaye sizi piksel krallığın ykayıp kasabası içinde korkunç, ürkütücü zindanlar. Hayalet ışıkta yuva yapan canavarlara götürmekte. Harten’in torunlarından bazıları hala tüm güçleriyle direnmekte. Bununla birlikte ataların büyüsünü bir sır olarak tutuyor. 

Bu fantezi dünyasına özgürlüğü ve ışıltıyı geri getirme görevine katılın! İmparatorluğun görkemi yok oldu ve birçok karanlık krallık diyarı işgal etti. Fakat tarihin ipuçlarını değiştirme umudu ölümcül zindanlarda kaybolmaz. Zindanlar vadisinde aksiyon dolu destansı bir macera arayışına çıkın ve en karanlık topraklara baskın yapın. Bu çevrimdışı aksiyon rol yapma oyununu tekrar oynamakta özgürsün, bu yüzden hayallerinin avcısı ol! Kötülük yükselir ve gerçek bir ölümsüz kahraman olabilirsin! 

Köşede karanlıkta gizlenen bir patron var. Şaşırtıcı dövüş hareketlerini herkesin kolayca erişebileceği sıradan kontrolleri keşfedin. Bir avcı olarak maceranız hapishane zindanında başlar. Birden fazla zindan paletli görevinde canavarları, kara şövalyeleri ve şeytan minyonları avlayın. Birden fazla oda zindanlara bağlanır. Görevler ve ödüller, her zindanın odasında kareler halinde basitleştirilmiştir. Hikayeyi keşfetmek ve zindanları gezmek için kareleri tıklarken krallıkta yolunu ara. Zindan tarayıcılarının tüm hayranları bu oyunu kaçırmak istemeyecek! Bunun için rol yapma oyununda zindan simülasyonu ve RPG macera oyunlarını deneyimleyebilirsiniz. 

Moonshades Mod Tanrı Modu

Moonshades Apk indir Özellikleri

Bu ARPG zindan paletli oyununda kendinizi karanlık bir macera dünyasına ve efsaneye bırakın. Aksiyon RPG’leri ve hikaye. Her ikisinin de klasik rol yapma oyunlarında görevleri tamamlamada önemli bir rol oynadığını söylemek. Silah, zırh ve işçiliği eşyaları toplamak için savaşın. Piksel kötülüğü ile bu bağımsız RPG’de zindan korkunç labirentlerinin macerasına dalın! Nihai savaşa meydan okuyun inanılmaz bir piksel grafik oyunuyla çevrimdışı aksiyonda. Kötü ruhlara ve ejderhalara karşı savaşmak için en sevdiğin karakteri seç ve yarat. Her karakter kendi hikayesiyle benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır.

Düşmanları yenmek ve patronla savaşmak için kuşatılmış bir zindanın savunmasını yönetin. Magic Forge harikasıyla deneyler yapın. Güçlü iksirler yapın, destansı oluşturun ve donanımınızı büyüleyin! Bu RPG tarzı zindan savunma modunda eşyalarınızı yükseltin. Büyüleyici bir zindan paletli hikayesi ile yağma ve beklenmedik kötülüklerle dolu destansı zindanlar. Buna ek olarak çevrimiçi ve çevrimdışı modda oynayın! 

Çevrimiçi / Çevrimdışı

Bu aksiyon RPG oyununda esrarengiz bir diyarı keşfedin, krallığın zindanlarını keşfedin ve canavar sürüleriyle savaşın. Moonshades’de daha önce hiç savaşmadığınız gibi kötü patronlarla savaşın! Bu sonsuzluk zindanının kahramanı olmak için aksiyon RPG stratejini kullan! Karanlık bir fantezi dünyasında geçen zorlu bir aksiyon zindan paletli. Hayatta kalmak, Labirent çevresine dikkat etmeli ve tüm kötülüklere karşı savaşmalısın! Eski tarz zindan paletli oyunları oynayarak zaman öldürmek ister misiniz? Ölümcül bir zindanı keşfedin ve canlı kaçmak için canavar ordularıyla savaşın. Diğer tüm seviye atlama oyunlarından farklı olarak ruhla dolu bu çevrimdışı RPG oyununda ne kadar ileri gidebileceksiniz? Başlangıçta kolay bir kaçış olarak başlayan şey, hayatta kalma mücadelesine ve eski bir kötülüğe karşı savaşa dönüşür! Eşyalarınızı yükseltin ve bu kötü avcı oyununda hayatta kalmak için kaynaklarınızı akıllıca harcayın. 

Diğer tüm seviye atlama oyunlarından farklı olarak ruhla dolu bu çevrimdışı RPG oyununda ne kadar ileri gidebileceksiniz? Başlangıçta kolay bir kaçış olarak başlayan şey, hayatta kalma mücadelesine ve eski bir kötülüğe karşı savaşa dönüşür! Eşyalarınızı yükseltin ve bu kötü avcı oyununda hayatta kalmak için kaynaklarınızı akıllıca harcayın. Diğer tüm seviye atlama oyunlarından farklı olarak ruhla dolu bu çevrimdışı RPG oyununda ne kadar ileri gidebileceksiniz? Başlangıçta kolay bir kaçış olarak başlayan şey, hayatta kalma mücadelesine ve eski bir kötülüğe karşı savaşa dönüşür! Eşyalarınızı yükseltin ve bu kötü avcı oyununda hayatta kalmak için kaynaklarınızı akıllıca harcayın.

Moonshades Apk indir Giriş

Eşsiz Oyun

Moonshades Popüler bir rpg oyunu olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel rpg oyunlarından farklı olarak, Moonshades’de sadece acemi eğitimini geçmeniz yeterlidir, böylece tüm oyuna kolayca başlayabilir ve klasik rpg oyunları Moonshades 1.8.52’nin getirdiği keyfin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda moddroid, rpg oyunu sevenler için özel olarak bir platform oluşturmuş, dünyadaki tüm rpg oyun severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanır, ne bekliyorsunuz, moddroid’e katılın ve tüm küresel ortaklarla rpg oyununun tadını çıkarın. mutlu

Güzel Ekran

Geleneksel rpg oyunları gibi, Moonshades benzersiz bir sanat stiline sahiptir ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri Moonshades’i çok sayıda rpg hayranını cezbetmektedir ve geleneksel rpg oyunlarına kıyasla Moonshades 1.8.52 güncellenmiş bir sanal motor benimsemiştir ve cesur yükseltmeler yaptı. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde iyileştirildi. Orijinal rpg stilini korurken, maksimum Kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı türde apk cep telefonu vardır, bu da tüm rpg oyun severlerin Moonshades 1.8.52’nin getirdiği mutluluğun tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel rpg oyunu, oyunun hem özelliği hem de eğlencesi olan oyunda kullanıcıların zenginlik/yetenek/becerilerini biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir, ancak aynı zamanda biriktirme süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. , ancak artık modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazmıştır. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu işlemi atlamanıza kolayca yardımcı olabilir, böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir