MonsterTD Oyun Apk İndir

62

MonsterTD v62, sevimli bir 3D fantezi RPG dünyasında geçen, Destansı canavarların kötü insanlara karşı oynadığı sonsuz bir boş Kule Savunma oyunudur;
Boyut
98.32 MB
Sürüm
62

Bu uygulamayı bildir

Tanım

MonsterTD , sevimli bir 3D fantezi RPG dünyasında geçen. Destansı canavarların kötü insanlara karşı oynadığı sonsuz bir boş Kule Savunma oyunudur. Portalı sonsuz bir istilacı insan sürüsünden korumak için 120’den fazla benzersiz canavarın kilidini açın, yükseltin ve en önemlisi EVOLVE yapın. Güçlü yeteneklerini optimize etmek için canavarların en etkili yerleşimini strateji haline getirin. Bu boş, musluk kralı, otomatik savaş oyununda yönetim çok önemlidir! Kule savunmasının bu keyifli versiyonu. Senaryoyu tersine çevirerek, insan işgalcilerin üssünüzü yok etmesini engellemeye çalışan yardımsever ürkütücü sürüngenlerin sorumluluğunu üstlenmenizi sağlar. Artan otomatik altın üretimi için “Güneş Çiçeği” gibi sevimli müttefikler yerleştirmek için stratejik olarak dokunun veya daha ağır hasar için “İskelet Büyücüsü” kullanın. Ve işler gerçekten zora girerse, bir “Ateş Yağmuru” büyüsüyle haritayı temizlemeniz yeterli! Kule Savunma’nın en büyük kralı olun!. Ne kadar çok insanı yok ederseniz, o kadar çok canavar kazanırsınız.  MonsterTD , Yeni yaratıkları keşfetmek ve geliştirmek eğlencenin bir parçasıdır. Idle Monster TD de siz yokken kendi başının çaresine bakar. Oyunun otomatik olarak savaşmasına izin verin. Ardından birkaç gün içinde boşta altın almak ve kule savunmanızı güçlendirmek için geri gelin. Düşman uyumaz – ama canavar kuleleriniz de uyumaz. Arkanıza yaslanın ve sonsuz, boşta kalan otomatik savaşçı işini yaparken rahatlayın.

MonsterTD Tanıtımı

MonsterTD çok popüler bir strateji oyunu olarak, tüm dünyada oyunları seven birçok hayran kazandı. Ücretsiz oyun indirme sitesi olan bu oyunu indirmek istiyorsanız indirse en iyi seçiminiz.  MonsterTD’nin en son sürümünü size ücretsiz olarak sağlamakla kalmaz. Aynı zamanda One Hit Kill modunu ücretsiz olarak sağlayarak oyundaki tekrarlayan mekanik görevi kurtariyor. Böylece oyunun getirdiği neşenin tadını çıkarmaya odaklanirsin. İndirse, herhangi bir MonsterTD modunun oyunculardan ücret talep etmeyeceğini ve %100 güvenli. Kurulumu ücretsiz olduğunu vaat ediyor. Sadece indirse istemcisini indirin, MonsterTD’yi tek tıklamayla indirip kurabilirsiniz. Neyi bekliyorsun, indirsed’i indir ve oyna!

Eşsiz Oynanış

MonsterTD v62 Popüler bir strateji oyunu olarak, benzersiz oynanışı, dünya çapında çok sayıda hayran kazanmasına yardımcı oldu. Geleneksel strateji oyunlarının aksine, MonsterTD’de sadece acemi öğreticisini incelemeniz yeterlidir. Böylece tüm oyuna kolayca başlar ve klasik strateji oyunları MonsterTD 62’nin getirdiği neşenin tadını çıkarabilirsiniz. Aynı zamanda, indirse özel olarak bir platform oluşturmuştur. Strateji oyunu severler için, dünyadaki tüm strateji oyunu severlerle iletişim kurmanıza ve paylaşmanıza olanak tanıyan, ne bekliyorsunuz, moddroid’e katılın ve tüm küresel ortaklarla strateji oyununun tadını çıkarın mutlu olun

Güzel Ekran

Geleneksel strateji oyunları gibi, MonsterTD’nin de benzersiz bir sanat tarzı vardır ve yüksek kaliteli grafikleri, haritaları ve karakterleri MonsterTD’nin birçok strateji hayranının ilgisini çekmesini sağlar ve geleneksel strateji oyunlarına kıyasla MonsterTD v62, güncellenmiş bir sanal motoru benimsemiştir ve cesur hale getirilmiştir. yükseltmeler. Daha ileri teknoloji ile oyunun ekran deneyimi büyük ölçüde geliştirildi. Orijinal strateji tarzını korurken, maksimum kullanıcının duyusal deneyimini geliştirir ve mükemmel uyarlanabilirliğe sahip birçok farklı apk cep telefonu türü vardır, bu da tüm strateji oyunu severlerin MonsterTD 62’nin getirdiği mutluluğun tam olarak tadını çıkarmasını sağlar.

Eşsiz Mod

Geleneksel strateji oyunu, kullanıcıların zenginliklerini/yeteneklerini/becerilerini oyunda biriktirmek için çok zaman harcamasını gerektirir ki bu oyunun hem özelliği hem de eğlencesidir ancak aynı zamanda birikim süreci kaçınılmaz olarak insanları yorgun hissettirecektir. , ancak şimdi modların ortaya çıkması bu durumu yeniden yazdı. Burada, enerjinizin çoğunu harcamanıza ve biraz sıkıcı “birikimi” tekrarlamanıza gerek yok. Modlar, bu süreci atlamanıza kolayca yardımcı olabilir ve böylece oyunun keyfini çıkarmaya odaklanmanıza yardımcı olabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir