Monster Truck Vlad & Niki Apk indir (Sınırsız Altın/Dişliler)

1.6.3

Mevcut yarış oyunları, kolay oynanışı, renkli ve eğlenceli fotoğrafları ile tercih edilmektedir. Hız aşığıysanız ve kolay şarkıları seviyorsanız, Monster Truck Vlad & Niki MOD APK‘nin çocuklara özel yarış pistine gelin. 3 yaş ve üstü gençler için bir yarış oyunu, kazanabilecek misiniz
Apk indir
4.5/5 Oylar: 22
Boyut
194.73
Sürüm
1.6.3

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Mevcut yarış oyunları, kolay oynanışı, renkli ve eğlenceli fotoğrafları ile tercih edilmektedir. Hız aşığıysanız ve kolay şarkıları seviyorsanız. Monster Truck Vlad & Niki APK‘nin çocuklara özel yarış pistine gelin. 3 yaş ve üstü gençler için bir yarış oyunu, kazanicak misiniz?

Monster Truck APK hakkında

Monster Truck Vlad & Niki, basit ve ilginç yarış zorlukları yaşayan çocuklar için eğlenceli bir çizgi film acele etme oyunudur. Diğer çeşitli yarış oyunlarından farklı olarak Monster Truck. Renkli ve tehlikeli yarış arazilerinde düzenlere ve fotoğraflara para harcıyor. Birden fazla manzara üzerinde çalışma hissini yaşiyacak ve oran tutkunuzu tatmin eder.

Kolay oyun

Oyunla ilgili çalışma aparatı, ekranda gaza basmak ve zamanında durdurmak için iki büyük kontrol düğmesine odaklanarak gerçekten kolaydır. Kesinlikle karakter seçmeye başlayacaksınız ve 1. turda bir süper arabanın kilidi açılıyor. Görev, çeşitli ve cüretkar yarış yüzeyinin zorluklarını aşmak ve hemen bitiş çizgisine ulaşmaktır. Bu oyun tarzı, yalnızca arazilerde çalışırken basit görünür, ancak kazanmak için hızlandırıcı, sıvı nitrojen ve ekipman kolunu içeren sorunsuz bir koordinasyona ihtiyaç duyar.

Farklı acele manzaralar

Monster Truck Vlad & Niki oyununda deneyim, engebeli tepeler, zorluklarla birçok farklı yüzeyden geçmeyi bekleyebilirsiniz. Sıralama ne kadar büyük olursa, oyuncular o kadar eşsiz. Eğlenceli ve nefes kesici manzaraların kilidini açacaktır. 2D grafik tasarımlı oyun, 20’den fazla farklı oyun anı ve özellikle kilidini açmak için çoğu süper araba. Özellikle, önemli ölçüde daha fazla puan ve teşvik kazanma için. Engellerin üstesinden geldiğinizde uçan gösteriler veya zorlu yetenekler yaparsin.

Canlı resimler

Monster Truck Vlad & Niki ‘nin muhteşem ve etkileyici grafiklerin bir karışımı. Oyuncunun zevklerine göre aracı özelleştirmeye izin veren bir modun karışımı olan animasyonlu bir yarış çevrimiçi. Oyunu olduğu söylenebilir. Şu anda oyun, diğer çeşitli yarış oyunları gibi oynama veya güncelleme süresi sınırlaması olmaksızın CH Play ve Appstore’da ücretsiz olarak dağıtılabiliyor. Ritmi kullanarak hızlı oynanışı kullanarak parçayı karıştırmak kolaydır. Monster Truck oyununda ortaya çıkan zorlukları ustalıkla aşın. Monster Truck  video oyununu indirdiniz ve yarış pistinde çarpışmaya hazır mısınız?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir