Minecraft PE AddOns Maker (Full Sürüm)

Kod satırları kullanmadan birden çok eklenti oluşturmak için yaratıcı ve tasarım becerilerine sahip birisiniz. O halde Minecraft PE AddOns Maker ve Creator for MCPE , zekanızı test etmek için bir programlama oyunudur; İhtiyaçlarınızı karşılamanız için size yeni ve çekici şeyler getirecektir. Zaman zaman sizi şaşırtacak gizemler ve sürprizlerle karşılaşmak için bizimle keşfedin.

Minecraft PE AddOns Maker Nedir?

Eski sürüm sonrası, Addons Maker’ın geri dönüşü pek çok yeni getirdi. Bu yeni sürüm, pek çok kişi tarafından yaygın olarak kullanılan popüler bir uygulama olan oldukça fazla özelliğe sahiptir. Şimdiye kadar, indirme sayısı büyük bir sayı aldı ve çoğunlukla temelde birçok kullanıcıyı memnun etti. Sadece bu değil, gerçekten de arkadaş canlısı ve arkadaşça bir araç olarak görülüyor, oyuncuların kolayca adapte olmalarına ve kesinlikle popüler inancın aksine birçok yeni ve eğlenceli hikaye yaratmalarına yardımcı oluyor. Oyunculara eğlenceli ve iyimser bir atmosfer, aşk hayatı verir.

AddOns Maker Araçlar

Bu oyuna katılırken, hayvanın becerilerini ve davranışlarını istediğiniz gibi değiştirme hakkına kesinlikle sahipsiniz. Daha sonra, çoklu hayvanları değiştirmek için yarasa, ateş, iskelet gibi formları kullanmak mümkün. Ek olarak, isterseniz başka şeyleri de değiştirebilirsiniz, çünkü bu oyunda aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli şeylere sahip olacaksınız. Bunun ötesinde, cildi ve bazı davranışları korumak için silahlar yaratmayı unutmayın. Blok, Çevre, Renk Haritası vb. Adında özel bir dokulu sistem vardır. Tercihinize göre bu arazilerden birini seçmek mümkün ve ayrı programlama oluşturabilirsiniz. Ek olarak, binlerce farklı hayvan ve bitki ile yeni bir biyom oluşturma hakkına da sahipsiniz.

ÖZEL FONKSİYONLAR

Yeni sürüm ve binlerce yeni işlevle, kendinizi zengin ve heyecan verici olanaklarla tasarlamanıza ve yaratmanıza izin verir. Burada olmanın özel yanı, blokların hızlı bir şekilde kırılabilmesidir. Daha sonra yapraklı yeni bir ağaç oluşur. Ya da suyun kimyasal renkleri, hatta bir hayvanın uçabildiği. Hepsi MCPE tarafından saklanan hafızada yer alır. Kendiniz için harika ve mükemmel bir ortam yaratmak için sayısız araç ve araç arasından keşfetme, deneyimleme ve seçim yapma hakkına sahip olacaksınız.

Minecraft PE AddOns Maker Özellikler

Bu oyun uygulamasındaki karakterler sevimli ve sevecen bir şekilde inşa edilmiştir. Her karakterin kendi rengi, şekli ve işlevleri vardır. Her karakterin kişiliği birbirine çok yakın ve oyuncunun kontrolünü kolay ve rahat hale getiriyor. Buradaki sahne de çok çekici ve gerçekçi yaratılmış, oyunculara oyuna daha fazla çekilme hissi veriyor. Böylesine mükemmel bir oyun koşulu sayesinde, kendinizi dinamik ve eğlenceli bir ortamda programlayabilirsiniz. Ayrıca, fon müziği de çok hassas ve naziktir, insanları daha iyi hissettirir ve daha rahat hissetmenizi ve daha mutlu bir yaşam sürmenizi sağlar.

Nasıl Yapılır?

Bu oyunda herhangi bir yaş veya milliyet belirtilmemiştir; farklı yaşam ortamlarının programlama düzeyini iyileştirmek isteyen herkes katılabilir. Ayrıca, oynamaya ek olarak, iş ve yaşamda eğlendirmemize, stresi ve baskıyı azaltmamıza yardımcı olur. Siz bir öğrenci, öğrenci, çalışansınız veya hatta daha yaşlı bir adamsınız, ancak bu oyunu oynarken her zaman neşe duyun; lütfen kurun ve hemen oynayın. Ayrıca, çocukların tam bir beyin geliştirmelerine ve zekalarını geliştirmelerine, zekalarını, öğrenme ve yaşamdaki çevikliklerini artırmalarına ve çocuklarını daha akıllı hale getirmelerine yardımcı olmak için bu oyunu oynamasına izin verin. AddOns Maker ve Creator her zaman sizi bekliyor!

Minecraft PE AddOns Maker Dikkat!

Bu oyunu takip etmeyi ve her zaman desteklemeyi unutmayın! Bu, oynamak için internete veya bir wifi ağına bağlanması gereken bir oyun uygulamasıdır. Sorunsuz ve hızlı, temel olarak zayıf veya güçlü ağ moduna bağlıdır. Ağ çok zayıfsa, oyun sırasında kesintilere neden olur. Hayal kırıklığına uğramak zahmetsizdir. Ayrıca bu oyun çok kullanışlı; her yerde, her zaman, her yerde oynayabilirsiniz. Okulda veya iş yerinde teneffüste boş zamanlarınızda oynayabilirsiniz; telefonunuzu çıkarabilir ve herhangi bir eğlence için kullanabilirsiniz.

GÜNCELLEME TARİH 22/05/2021
Okyanustan Çek
Lütfen Bekleyin…
Otomatik indirme başlamadıysa, Tıklayın.
Ana Sayfaya Git
Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul etmek Mesajları Oku