Merge City Building Simulation Apk indir

1.0.2372

Şehir yönetimi ve geliştirme deneyimi çevrimiçi oyun Merge City Building Simulation Apk indir da geri dönüyor ve oyunculara heyecan verici eğlence süreleri sunuyor. Oyuncular şehri kendi başlarına geliştirecek ve tamamen güzel bir şekilde geliştı
Apk indir
4/5 Oylar: 26
Boyut
135.62 MB
Sürüm
1.0.2372

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Şehir yönetimi ve geliştirme deneyimi çevrimiçi oyun Merge City Building Simulation Apk indir ‘da geri dönüyor ve oyunculara heyecan verici eğlence süreleri sunuyor. Oyuncular şehri kendi başlarına geliştirecek ve tamamen güzel bir şekilde geliştirmenin bir yolunu bulacaklar. Aynı zamanda belirli bir maaşı kazanma için çok zaman harcayacaklar ve bu da etkileyici bir şehir inşa etmek için kesinlikle önemli bir faktör.

Merge City – Building Simulation Game – Gözlerinizin önünde minyatür bir şehir açılıyor

Merge City Building Simulation Apk indir oyununda oyuncular eğlence ve güzelliklerle dolu bir dünyaya girecekler. Oyunun ortamı, oyuncuların dikkatini çekebilme için tamamen etkileyici ve parlak tasarlanmıştır. Aynı zamanda, oyuncuların bu çevrimiçi oyunda gözlemledikleri bakış açısı, bu çevrimiçi oyunda neler olup bittiğini gözlemlemelerine yardımcı olacaktır ve bu, bir şehrin yönetimi oyununu deneyimlediğinizde kesinlikle ilginç bir aktivitedir.

Oyunun başında minyatür bir harita üzerinde bir şehir deneyimi yaşayacaksınız ve içindeki aktiviteler yine normal bir şekilde devam edecek. Yukarıdan aşağıya bir görünümle, bu çevrimiçi oyunda neler olup bittiğini ve hangi benzerliklerin görünebileceğini görebileceksiniz, bu yüzden onları kaçırmayın. Bu nedenle, bu tamamen kullanışlı bir bakış açısıdır ve oyuncuların kendi tercihlerine göre etkileyici bir şehir oluşturmasına yardımcı olur. Aynı zamanda oyun, şehri geliştirme hedefi de veriyor.

Belediye başkanı olun ve şehri geliştirin

Oyuncular için yeni ve heyecan verici bir deneyim, bir şehri yönetmektir ve içinde her şeyi yapabilirsiniz. Spesifik olarak, Merge City Building Simulation Apk indir, binaların konumunu ayarlayıp bir araya gruplandıracağınız zaman tamamen basit ve anlaşılması kolay bir oynanışa sahiptir. Gruplandırır binalar aynı tip ve büyüklüktedir. Yani bir önceki versiyondan daha iyi bir bina oluşturmak için bir araya gelecekler.

Bu iki öğeyi birlikte girdiğinizde, o iki yapının yerine yeni öğeler çıkacaktır. Örneğin, daha büyük bir ev yapmak isteseydiniz, bir evi diğerinin konumuna sürüklerdiniz. Bundan sonra iki ev kaybolacak ve yeni ve daha büyük bir ev ortaya çıkacak. Aynı zamanda, çevrimiçi oyun başlığı, eski konumlarda aynı tip binalar ve en düşük dereceli formda göründüğünde bazı orijinal unsurlara sahiptir. Bu çevrimiçi oyundaki binaların hepsinin kendileri için belirli bir seviyesi vardır.

Benzer iki faktörü birleştirdiğinizde, Şehir Puanı olan bir puan alırsınız ve birleştirme işlemini yaptıkça sürekli artacaktır. Aynı zamanda şehrinizde ortaya çıkar bazı sorunları çözelecek bir itfaiye istasyonu kurun. Bir yangın olduğunda, itfaiye aracı görünen ve onunla ilgilenin. İtfaiye istasyonunu inşa ettikten sonra. Şehir Puanı veya koruma hedefi gibi farklı türde puanları toplayarak. Tamamlamanız gereken yeni bir görev de görünür.

Şehri geliştirmek için çok para kazanın

Oyuncular, oyunun mekaniği hakkında açıklamalar aldıktan sonra. Merge City Building Simulation Apk indir ‘nin oynanışını deneyimleyebilir ve anlayabilirler. Herkesin ilgisini çekecek önemli hususlardan biri. Konsolidasyon yoluyla yeni bir bina oluşturmanın belirli bir miktar paraya mal olmasıdır. Belirli bir binanın derecesini yükseltmek istiyorsanız, zamanla çok paraya ihtiyacınız olacak. Bu nedenle para kullanımı da çözmeniz gereken bir sorundur.

Bir binayı başarılı bir şekilde birleştirdiğinizde, madeni paralarınızdaki ve dolayısıyla önceki binadaki artışı görebileceksiniz. İşlem tamamlandığında. Bir saat içinde kaç jeton aldığınızı gösteren bir çubuk olan jetonlarınızın sayısını aşağıda göreceksiniz. Merge City Building Simulation Apk indir. Aynı zamanda, belirli bir bina derece olarak yükseltildiğinde değişen madeni para sayısını da temsil eder. Yani şehirde yaşayanlar belli bir miktar para kazanmanıza yardımcı olacaktır.

Geleneksel para kazanma yöntemiyle karşılaştırıldığında. Daha ilginç olan ancak yalnızca belirli bir süre içinde gerçekleşen başka bir para kazanma yolunu. Farklı mini oyunlara katılmayı göz ardı edemeyiz. Spesifik olarak oyunda bir NPC’nin şehrinden geçeceksiniz ve orası tamamen gelişmiş bir şehir. Aynı zamanda mini oyunu tamamladığınızda etkileyici miktarda para da alıyorsunuz. Fakat bu işlem sadece 8 saatte bir oluyor bu yüzden katılmak için süreye dikkat edeceksiniz.

Şehri beğeninize göre inşa edin

Merge City Building Simulation Apk indir ‘deki şehir tamamen size ait ve onunla istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Zamanla daha fazla şey inşa edebilir ve şehrinizin boyutunu genişletebilirsiniz. Ancak bu işlemin tamamlanması çok zaman ve para alacaktır. Elbette herkes NPC’lere benzer birçok farklı binaya sahip büyük bir şehri sevecektir. Öyleyse, çok para kazanmanın ve istediğiniz şehri inşa etmenin bir yolunu bulun.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir