MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir (Menü, İyi Moda) 

12.1.0

MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir ,kişisel olarak sizin için favori bir manga oyunudur. Bu video oyunu, aslında pek çok mükemmel özelliğe sahip olduğu için çevrimiçi oyun meraklıları için yaratılmıştır.
Apk indir
4/5 Oylar: 23
Boyut
80.23 MB
Sürüm
12.1.0

Bu uygulamayı bildir

Tanım

MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir ,kişisel olarak sizin için favori bir manga oyunudur. Bu video oyunu, aslında pek çok mükemmel özelliğe sahip olduğu için çevrimiçi oyun meraklıları için yaratılmıştır.

MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir

gençliğinize dönün ve ilahi oyunları hissedin, kazanır mısınız? MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir, Japon animelerini seviyorsanız kişisel olarak sizin için mükemmel bir çevrimiçi oyundur. Japon filmlerindeki bazı fikirlerle güçlü bir şekilde mücadele etme temelinde, bu video oyunu hayranların zihninde kalıcı bir iz bırakacaktır. Genel oyun miktarları kademeli olarak artar, böylece bu video oyunundan gözlerinizi ayıramazsınız. Sayısız yoğun muharebe zorluğundan önce yeteneğinizi gösterebilmeniz için buradaki koşullar zor olacaktır.

BÜYÜYÜCÜ ARSA

MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir. Bununla birlikte video oyununa sahip olarak, orijinal bir hikayeye sahip bir savaş küresini mükemmelleştiriyorsunuz. Ünlü anormal avcılar X ve Zero olarak oynayın ve dünyaca bilinen “Derin Günlükler”i kabul edin. Bu, benzersiz bir manga hikayesinden üretilen bir dünya. Ne kadar ileri gitmeyi seçerseniz, o kadar çok yeni beceri elde edeceksiniz. Mega Man X’in önceki sürümlerindeki aynı bilgisayar sistemi küresine sahiptir: “Deep Log”. Spesifik durum, bir keresinde Derin işarette açıklanamayan bir hatanın meydana gelmesiyle başladı ve “Mega Man X” oyun bilgilerinin bozulmasına neden oldu.

Alışılmadık verilerle başa çıkmak için “X” ve “Zero” gibi ünlü kahramanlardan yararlanın. Ve bu sorunları tanıyor ve çözüyor musunuz? Güçlü iradenizi eğitmek için zorluklarla. Gerçek Mega adam eylemlerinin gerçekçi ve tavizsiz bir sunumu. Dash, jump, buster ve saber gibi keşfetmenize yardımcı olacak sayısız şey. Oyununuz, otomatik 360 derecelik nişan alma ve ateş etme işlevini eklerken “Mega guy X”in pratik aktivitelerini koruduğu anlaşılmaktadır. MEGA MAN X için benzersiz optimizasyon, hareketleri daha da pürüzsüz hale getirmeye yardımcı olur. Oyun oynarken büyük kolaylıkların keyfini kolayca çıkarabilirsiniz.

KESİNTİSİZ HAREKET

Düğmelerle ilişkili boyut ve yer de onu “Mega Man X”e gerçekten yaklaştırmak için özel olarak üretile. Ekranda beliren birkaç buton ile kavramanız mümkün. Özellikle, “Mega adam X”in kült figürleriyle tanışacak ve sırayla her seviyede rol yapacaksınız. MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir Çevrimiçi oyunun içindeki 3B görüntüler ve modeller. En son gereksinimler kullan yeniden oluşturan. Bu nedenle, kesintisiz hareketli resim görevleri. Size birçok unutulma deneyimi yaşatmayı garanti eder. Aynı zamanda Kendi figürler yepyeni görünümlerle tanıtılir! Sürpriz ve sürpriz, bu video oyununun size sunduğu şey olmalı.

DONANIM VE YÜKSELTME

Oyuna girmek, birkaç modern öğeyi aradığınız ve yendiğiniz zaman olur. Hızlı bir şekilde kazann için bir dizi silah ve BOS patates cipsi yapmak için birine meydan okuyun. Gerekli büstler ve kılıçların yanı sıra, oyuna dahil olan çoğu silaha sahip olacaksınız. İnsanlar ayrıca belirli birkaç görevlerine odaklanmış olarak savaşabilirler. Azrail için Sigma’nın ışın orağını denemeye karar verin ve düşmanlarınızı parçalamanın heyecanını yaşayın. İşte tam da bu oyunun size vereceği şey bu.

Ek olarak, İŞVERENLERİ yenerek eşleşen patates cipslerini toplayın. Bu, bir araç kutusunun EMPLOYER yetenek unsuruyla sonuçlanabilir ve tüm düşmanları olabildiğince çabuk fethedebilir. Her küçük şeyi ve bu nefes kesen manga dünyasını mükemmelleştirme hissini yaşayın. MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir. Özellikle çevrimiçi oyun, sizi Co-op / Versus Modunun olağanüstü heyecanına yaklaştırıyor. İşte “Kooperatif” sistemi ilk kez “Mega Man X” şovunda uygulanıyor. Ayrıca birçok oyuncu için yepyeni ve çekici. Arkadaşlarınızla birlikte zorlu işler yapmayı seviyorum. Kazanmak ve ölümü fethetmek istiyor musun?

Versus Mode’da kendi geliştirdiğiniz karakterleri istediğiniz zaman kullanmalısınız. Bunun gibi, rakiplerinizi yenmek için çeşitli yeteneklerle mücadele etmeye ve bunları göstermeye alışın. Bununla birlikte Çevrimiçi oyun, kullanıcılar için en mükemmel seviyeyi garanti etmek için birçok farklı tablo ile güncellendi.

MEGA MAN X DiVE LATAM Apk indir’NIN TEMEL ÖZELLİKLERİ

  • Çeşitli oyuncularla rol oynama işlevi
  • Versus modu ve farklı oyun türleri
  • Çarpıcı 3D görüntüler, canlı, Ayrıca çok sayıda meraklı için çekici, bireysel gereksinimleri karşılamak için birçok seviye güvenli
  • iyileştirmeler için bir dizi araç ve kaynak arayın
  • Daha önce hiç olmadığı gibi mükemmel bir manga karakterinden geçin
  • Tamamlanacak ilginç haritalar ve görevler, istediğiniz zaman kendi cephaneliğinizi oluşturun
  • oynaması basit, yönetim becerilerinizi geliştirin ve kürenizi parmaklarınızın ucuna getirin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir