Madhouse13 Apk indir (Son)

1.2

Madhouse13 Apk indir heyecan verici , dolu ve mistik güçler sizi avlıyor bu oyunu oynarken size tüyler ürpertici bir deneyim yaşarsin.
Apk indir
3.1/5 Oylar: 16
Boyut
25 MB
Sürüm
1.2

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Madhouse13 Apk indir heyecan verici unsurlarla dolu ve mistik güçler sizi avlıyor. Bu, tamamen yeni bir hikaye ve bu oyunu oynarken size tüyler ürpertici bir deneyim yaşatmayı vaat eden. Ayar ile birlikte çok popüler bir oynanışa sahip cep telefonlarında bir korku oyunudur. Unutma, asla bir çıkış yolu aramayı bırakma. Çünkü barbar bir karanlık güç, sen çıkana kadar her zaman seni arıyor.

BÜYÜLEYİCİ ARKA PLAN

Madhouse13 Apk indir, oyuncunun kararlılığına meydan okuyan son derece karanlık ve kasvetli bir atmosfere sahip bir akıl hastanesinde geçiyor. Oyundan başlayarak, oyuncu bu sinir bozucu akıl hastanesinde uyanır. Sürekli olarak korkunç derecede inatçı bir yaratık tarafından avlan. Oyunun temel amacı, oyuncunun bir korku oyununda gerekli olan aksiyon, avlanma, bulmacalar da dahil olmak üzere tüm unsurları kullanması gerektiğidir. Korkunç nesneler, kaçış başarısız olursa oyuncu için büyük bir takıntıya neden olur.

ZORLU BULMACALAR

Madhouse13 Apk indir Koşu sırasında, oyuncu sürekli olarak onu takip eden şeyden kaçmanın bir yolunu bulmak için. Her odada saklanır ve her birinin içindeyken hepsini araştırır. Farklı sınavlarda belirli zorluklar vardır. Oyundaki bulmacalar arama, analiz, bulmaca gibi çok çeşitli… Hepsi başarılı bir şekilde çözüldüğünde belirli ipuçları verecek ve cevapları ipuçlarıyla birlikte kullanmanız gerekiyor. Çözdüğünüz bulmacalardan eşleştirmeler yap, bir an önce çıkış yolunu bulmak için bunları bir araya getir. Unutmayın, kaçış sürecinde başarılı bir şekilde kaçmak için. Ayaklarınızı kullanmanın yanı sıra muhakeme ve düşüncenizi de kullanmalısınız!!!

Ürkütücü Görsel Efektler

Yaygın bir korku oyununun doğasına uygun olarak, Madhouse13 Apk indir bağlamı her zaman küçük ayrıntılarla koyu bir renge sahiptir. Ancak mümkün olduğunca korku getirmek için deneyimlerken oyuncuya bir korku duygusu getirir. Ve sadece karakterinizin etrafındaki atmosferin değil. Sizi kovalayan korkunç yaratığın da aynı şekilde musallat olduğundan emin olun. Bu korkunç yaratık tarafından yaklama istemeyeceksin. Çünkü etkileri zihinsel olarak güçlü bir kişiye kalbi durduracak bir aşama vermek için yeterli. Genel olarak oyun, oyunculara çok gerçekçi bir görüntü kalitesi veriyor ve ayrıca. Mümkün olan en korkunç deneyimi yaratma için ses efektleri ve animasyonlar son derecede karanlık.

ANA ÖZELLİKLER

  • Benzersiz içerik devresi ve Madhouse13 Apk indir teki ayrıntılar ve ipuçlarıyla son derece yakından bağlantılıdır.
  • Görsel ve ses efektleri, oyun sırasında oyuncunun kalbinin atmasını sağlayacak kadar ürkütücü.
  • Oyun sırasında bulunan öğeler derecede çeşitlidir ve oynanışta bir zenginlik yaratır.
  • Birçok bulmaca öğesi, arama, sıralama ve özellikle ipuçlarını bulmak için analiz etmeyi içerir.
  • Kontrollere alışması basit ve kolay, oyunu deneyimlemeyi kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir