LOST in Blue Apk indir

1.129.0

LOST in Blue Apk indir, Bir uçak kazasından sağ kurtulduktan sonra, bu garip adanın unsurlarına dayanacak silahlar ve aletler yapmak, tesisler ve evler inşa etmek için kaynakları toplamanız gerekir. 
Apk indir
4.4/5 Oylar: 62
Boyut
1183.45MB
Sürüm
1.129.0
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • LOST in Blue Sınırsız Para, Menü Modu

Tanım

LOST in Blue Apk indir, Bir uçak kazasından sağ kurtulduktan sonra, bu garip adanın unsurlarına dayanacak silahlar ve aletler yapmak, tesisler ve evler inşa etmek için kaynakları toplamanız gerekir. Ateşli volkanlar, donan buzullar gibi çeşitli doğal ortamlarda ve mutant zombiler, milisler, vahşi yaratıklar vb. dünyanın dört bir yanından oyuncularla arkadaşlıklar kurmalı ve sınırlı kaynakları toplamalısın.

KARAKTER GELİŞTİRME

Hayatta kalmak ve tabiat ananın sunduğu heyecanı sonuna kadar yaşamak için karakterini geliştir.-BENZERSİZ BİR ADA. LOST in Blue Apk indir PVE kısmı farklı herhangi diğerleri. Hayatta kalın ve plajlar, tropik yağmur ormanları, bataklıklar ve volkanlar gibi doğal manzaraları keşfedin. Aynı zamanda, 1980’lerden kalma bir keşif gemisi, birçok gizli araştırma laboratuvarı, antik yer altı kalıntıları ve ölümcül terk edilmiş tapınaklar gibi insan yapımı engellerle mücadele ederek ilerliyorsunuz.

YAPMAYI VE İNŞA ETMEYİ ÖĞRENİN

Malzemeleri toplayın ve kendi kampınızı inşa etmek için kullanın! Çeşitli araç ve silah türlerini yapmayı öğrenin. LOST in Blue Apk indir, Bir uçak kazasından sağ kurtulduktan sonra. Bu garip adanın unsurlarına dayanan silahlar ve aletler yapan. Tesisler ve evler inşa etmek için kaynakları toplamanız gerekir.  Hayatta kalmak için onlara ihtiyacın olacak! Duyusal kule, ok kulesi vb. gibi savunma tesisleri ve tohum ekip yiyecek yetiştirdiğiniz sebze tarlaları gibi hayatta kalma tesisleri veya avlanma veya toplama için aletler yaptığınız tezgahlar ile kendi benzersiz kampınızı kurun!-PVP VEYA PVEBu sizin seçenek! İster dövüşün, ister diğer oyuncularla çalışın!

HEYECAN VERİCİ MACERALARA DEVAM EDİN

LOST in Blue, oyunculara ıssız bir adada nihai hayatta kalma deneyimini sağlayan için geliştirilen. PVE ve PVP unsurları başka hiçbir oyunda asla bulamayacağınız şeylerdir! Bu adada hayatta kalıp eve döner misin?

İNDİRSE APP’yi yüklemek için indir düğmesine tıklamanız yeterli. İndirse kurulum paketindeki LOST in Blue 1.129.0 ücretsiz mod sürümünü tek tıklamayla doğrudan indirebilirsiniz. Oynamanızı bekleyen daha fazla ücretsiz popüler mod oyunu var, bunlar neler bekliyorsun, hemen indir!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir