Little Big Snake Apk indir

2.6.78

Little Big Snake Apk indir sizi gerçek zamanlı bir maçta dünyanın dört bir yanından yüzlerce oyuncunun olduğu bir arenaya götürüyor.
Apk indir
4/5 Oylar: 38
Boyut
121.88 MB
Sürüm
2.6.78

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Belki de basit oynanışıyla bir süredir öfkeli olan, ancak oyunun rekabetçi doğası gereği çekicilik dolu olan kaygan oyuna çok aşinasınızdır. Artık Little Big Snake Apk indir Studio’dan aynı derecede ilginç bir “io oyunu” olan Little Big Snake’i deneyimleyebilirsiniz. Oyun sizi gerçek zamanlı bir maçta dünyanın dört bir yanından yüzlerce oyuncunun olduğu bir arenaya götürüyor. En büyük yılan olmak için görevleri tamamlamak, becerileri yükseltmek ve diğer oyuncuları yok etmek için rakiplerin üstesinden gelmeye çalışmalısın. Denemeye değer bir oyun olarak derecelendirilen çünkü size hem eğlenceli anlar hem de büyük rahatlama getirecek.

Basit ama eğlenceli bir oyun

Little Big Snake Apk indir ‘de büyük bir haritada küçük bir yılanı kontrol edeceksiniz. Oyun kuralları çok basit, başka yılanların bol olduğu bir ülkede mümkün olduğunca uzun süre hayatta kalmak için her şeyi yapmalısın. Yapmanız gereken tek şey, diğer yılanların saldırılarından kaçınırken parlak noktalar ve böcekler yemek için yılanınızın kaymasını kontrol etmektir. Işık noktaları haritada veya yeni öldürülen yılanlardan rastgele bulunan, yılanınız ne kadar çok yerse, boyutu o kadar büyük olur. İlk kez oynayanlar için kontroller çok basit. Yılanınız otomatik olarak hareket eder, gezinme için joystick’e dokunmanız veya hızlandıran için yıldırım simgesine dokunmanız yeterli. Aklınızda bulundurmanız gereken bir şey, yılanınız başka bir yılanın kafasına çarptığında hemen kaybedersiniz. Yılanın boyutu yeterince büyük ve yeterince uzun olduğunda, böcek aramak yerine başka yılanları avlamalısınız. Başka bir yılanı yakalamak için, rakibini kilitlemek ve kendini öldürmesini beklemek gibi bir daire içinde hareket etmek gibi, kafasını size sokmak için ne gerekiyorsa yapmanız yeterlidir. Kulağa çok çekici geliyor, değil mi?

Çeşitli yılan türleri

Oyun, kilidini açman için yüzlerce farklı yılandan oluşan devasa bir koleksiyon sunan. Oyundaki her yılan, nadirliklerine göre sınıflandırıldi görünüm. Renk ve cilt açısından benzersiz bir şekilde tasarlanmıştır. Bunlar arasında şunlar var. Yaygın, nadir, destansı ve efsanevi, bunlardan en nadir ve en pahalısı efsanevidir. Her seviyeden sonra yakutlarla satın alarak. Veya yeterli sayıda görünüm parçası toplayarak yeni görünümlerin kilidini açabilirsiniz. Ayrıca, şansın yaver giderse. Bir sandık açarak veya mini oyunlar oynayarak bir efsanevi bile elde edebilirsin. Unvan, sevimli, özel, işaretler,…

Çekici oyun modları

Little Big Snake Apk indir ‘in 2 ana oyun modu vardır: tekli ve çok oyunculu. Tekli modda, bot ile oynayacaksınız, bu çok oyunculu denemeden önce pratik yapmanız için doğru moddur. Diğer modda, dünyanın her yerinden diğer oyuncularla oynayacaksınız, yeteneklerinizi sergilemeniz için bir fırsat. Ayrıca, “OBServer Mode” deneyebilirsiniz, işiniz maça katılmak değil, sadece gözlemci olarak hareket etmektir. En yüksek puana sahip 30 oyuncudan birini rastgele gözlemleyebilir, böylece en iyilerden öğrenebilirsiniz.

Oyunun yeni noktaları

Maç sırasında mıknatıs, dürbün gibi rastgele eşyaları toplayabilirsiniz. Ayrıca, kısa bir süre için özel beceriler kullanmanıza izin veren Boost öğeleri olarak kabul edilirler. Evrim seçeneğini ziyaret ederek öğelerin kullanım süresini artırabilirsiniz. Burada efektleri yükseltmek için altın kullanmanız gerekiyor. Oyundaki her oyundan sonra anahtarları alabilirsiniz. 10 anahtarı da topladığınızda bir sandık açabilirsiniz. Bu, daha fazla altın, yakut ve deri parçası elde etmenin en kolay yoludur. Efsanevi sandıkları açarken yeni bir görünüm bile elde edebilirsiniz. Ayrıca VIP hesabıysanız, sandıkları açarken ödülleri ikiye katlayabilirsiniz. Özel bir özellik. Little Big Snake Apk indir in farklı platformlardaki oyuncuların maçlarına izin vermesidir. Yani oyunun platformları için bir bölümleme yok. Android’de oynuyorsanız, iOS veya PC sürümlerinde diğer oyuncularla rekabet edebilirsiniz. Ayrıca, deneyim sırasında rahatsız edici oyunculardan kaçınmak için reklam yoktur. Diğer bazı oyunların aksine, reklam izlemeden ekstra can alacaksınız.

Grafikler ve oyun kalitesi

İyi oynanışın yanı sıra “Little Big Snake”in grafikleri de sizi hayal kırıklığına uğratmayacak. Oyunda yer alan yılan görselleri birçok farklı stil ve renk ile oldukça şirin bir şekilde tasarlanmıştır. Her zaman gerçek yılanlardan korkuyorsanız. Bu oyun kesinlikle size tamamen farklı bir deneyim sunacak. Bu da sizi çok daha mutlu edecek. Little Big Snake Apk indir size kesinlikle çok eğlence. Kilidini açacak çok şey. Güzel grafikler ve son derece kararlı sunucu verecek en iyi io oyunlarından biridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir