Lirica Apk indir (Abone Olundu)

5.4

Lirica Apk indir egzersizleri eğlenceli ve kolay hale getirerek hem İspanyolca hem de Almanca öğrenmeniz için etkileşimli bir yol sağlar.
Apk indir
3.7/5 Oylar: 18
Boyut
93.94 MB
Sürüm
5.4

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Lirica Apk indir ,Hiç bir dil keşfetmek istediniz. Ancak orijinal sınıf kurmanın çok göz korkutucu olduğunu gördünüz mü? Ya da belki zaten birkaç temel ifadenin farkındasınız. Ancak çok daha akıcı konuşmayı başarmak mı istiyorsunuz? Bu durumda, Lirica Apk indir tam olarak ihtiyacınız olan şey olur. Bu harika yazılım dil egzersizleri ve egzersizleri eğlenceli ve kolay hale getirerek hem İspanyolca hem de Almanca öğrenmeniz için etkileşimli bir yol sağlar. Artı, pahalı kursların veya seyahatin önemi yok – Lirica doğrudan Android cihazınızdan kullanır. Neden bu günlerde test etmiyorsunuz? Yeni içeriği ne kadar çabuk almaya başladığınıza şaşırabilirsiniz.

Lirica Apk indir, şarkılar aracılığıyla İspanyolca ve Almanca öğrenmenize yardımcı olan bir dil öğrenme uygulamasıdır. Uygulama, öğrenme prosedürüne şarkılar da dahil olmak üzere benzersiz bir dil uzmanlığı yöntemi kullanır. Bu, kişinin neyi ve ifadeleri daha kolay ve hızlı bir şekilde bulmasına izin verir. Dili keşfetmenin harika ve çekici bir yolunu sağlar. Yazılım, keşiflerinizde doğru yolda kalmanıza yardımcı olacak bilgi kartı inceleme ve geliştirme izleme gibi bir dizi başka işlevle birlikte gelir. Lirica ile İspanyolca ve Almancayı hemen öğrenebileceksiniz! Bugün indirin!

LİRİCA APK İNDİR

Bu durumda, Lirica Apk indir tam olarak ihtiyacınız olan şey olur. Bu harika yazılım dil egzersizleri ve egzersizleri eğlenceli ve kolay hale getirerek hem İspanyolca hem de Almanca öğrenmeniz için etkileşimli bir yol sağlar. Artı, pahalı kursların veya seyahatin önemi yok – Lirica doğrudan Android cihazınızdan kullanır. Neden bu günlerde test etmiyorsunuz? Yeni içeriği ne kadar çabuk almaya başladığınıza şaşırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir