Lily’s Garden Apk indir

2.46.1

Etkileyici bir evi devralmak, ancak Lily’s Garden Apk indir 'da pek çok eski öğeye sahip olmak, oyuncuları keşfetmeye ve istedikleri şeyleri değiştirmek için zaman harcamaya teşvik edecek.
Apk indir
4.3/5 Oylar: 52
Boyut
133.10MB
Sürüm
2.46.1
Gereksinimler
Android 5.0+

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Lily's Garden (MOD, Unlimited Stars/Coins), ilgi çekici 3'lü eşleştirme bulmacaları ve oyuncuların evi şık fikirlerle tasarlaması için muazzam mobilya seçenekleri içeren bir ev dekorasyon oyunudur.

Tanım

Etkileyici bir evi devralmak, ancak Lily’s Garden Apk indir ‘da pek çok eski öğeye sahip olmak, oyuncuları keşfetmeye ve istedikleri şeyleri değiştirmek için zaman harcamaya teşvik edecek. Keşfetmeniz ve ihtiyaçlarınıza göre seçmeniz gereken birçok şey olacak. Aynı zamanda oyuncuları yenilik yapmak için etkileyici bir dünya bekliyor ve hikayeler her an gözünüzün önünde belirebiliyor.

MARY TEYZE’NİN EVİNE DÖNÜŞ

Lily’s Garden Apk indir ‘nin hikayesi tipik bir işten geçerken başlar ama işler onun istediği gibi yolunda gitmez. Anahtarı kanalizasyona düşürdüğü için eve giremeyene kadar iş yerinde bazı sorunlar yaşadı. Üzgün ​​​​olduğu sırada, Mary teyzesinin vefat ettiğini bildiren beklenmedik bir mektup ona gönderildi. O zamandan beri mevcut hayatını değiştirmek için bazı kararlar almaya başladı. Ölümünden sonra teyzesi ona birçok şey bıraktığı için şehir hayatını bırakıp teyzesinin evine gitti ve bunlardan biri de evdi. Ancak herkesin dikkat etmesi gereken bir şey de evin görüntüsünün hiç de sandığınız kadar güzel olmadığıdır. Son derece geniş olmasına rağmen içindeki bazı eşyalar belli oranda hasar görmüştür. Bu yüzden o da onarım yapmaya ve teyzesine yeni bir görünüm vermeye karar verdi

EVİN GÖRÜNÜMÜNÜ YENİLEYİN

Lily’s Garden oyununa başladığınızda Lily’nin teyzesinin ona bıraktığı evde ne varsa tamir etmeye başlayacaksınız. Aynı zamanda bu eşyalar tamamen zarar görmüş durumda ve hiçbirini tekrar kullanamıyorsunuz. Bu öğeleri benzerleriyle değiştirerek onarmak için biraz zaman harcayacaksınız. Ancak daha yeni bir görünüme sahipler. Tercihlerinize bağlı olarak aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli stiller var. Ancak bu değişiklik tamamen ücretsiz değildir. Lily’s Garden Apk indir Bu başlıkta kolayca tanıyabileceğiniz. Aramak için zaman harcayabileceğiniz yıldız şeklinde bir kaynak var. Geçeceğiniz üç maçlık maçların sonucudur. Ayrıca, hasarlı bir nesneyle karşılaştığınızda testi geçecek ve ardından onarmanız için yıldızlara sahip olacaksınız. Çoğu durumda, üç vakanız olacak ve bir seçim yapabilirsiniz.

Bu oyundaki mekanik, oyuncuların oyundaki ilerlemelerini keşfedecekleri bir görev sistemi içerir. Bu ekranın sol tarafında görünür. Ayrıca, bir görevi tamamladığınızda, bir sonraki mücadele için çıkmaza giren bir başkası görünecektir. Yani oyun içindeki her nesneyi değiştirme işleminiz bu kadar. Zamanla evde gözle görülür bir değişiklik göreceksiniz. Kesinlikle seveceksin.

BENZERSİZ ÜÇLÜ EŞLEŞTİRME OYUNUNU TAMAMLAYIN

Oyuncular, Lily’s Garden Apk indir fantastik dünyasını keşfetmenin yanı sıra. Üçlü eşleştirme mücadelelerinin kendilerine getirdiği heyecanı kesinlikle görmezden gelemezler. Bu oyunun mekaniğini anlamak için çok fazla zaman harcamayacaksınız çünkü birçok kişiye tamamen yakın. Aynı zamanda bu seviyeyi tamamlamak ve bu oyunda belirli bir ilerleme kaydetmek için. Belirli bir gereksinimi elde etmek için bir üçlü eşleştirmedir. Oyuncunun hesaplanmış hamlelerini gerektireceği söylenebilir.

Seviye tamamlama talebi görünecek ve belirli miktarda karonun kaybolduğunu görebileceksiniz. Aynı zamanda gerekliliklerin yanı sıra her oyuncunun uyması gereken. Tamamen makul hamlelere sahip olması gereken hamle sayısından da bahsetmemiz gerekecek. Başka bir deyişle, yakınlarda aynı türden üçten fazla öğeyi eşleştirirken etkileyici kombinasyonlar oluşturmaları gerekecek. Lily’s Garden Apk indir Bu oyunda birçok seviyeyi geçmek için zaman ayıracaklar.

LILY’NİN HEYECAN VERİCİ DÜNYASINI KEŞFEDİN

Yukarıda bahsedildiği gibi, oyuncular üçüncü maç seviyesini somut hedeflerle geçecek ve hızlı bir şekilde yanıt vermeleri gerekecek. Aynı zamanda, meydan okumanın zenginliğini herkes anlayacaktır çünkü evin içindeki tek bir öğeyi değil birçok öğeyi değiştireceksiniz. Lily’s Garden Apk indir Yani bir seviyeden diğerine geçeceksiniz ve gerçekten de oyun sırasında zorluk derecesi yüksek gereksinimler gözünüzün önünde belirecek.

Oyunda bölümlerin yanı sıra her karakterin etkileşimleri ve hikayeleri de önemli. Lily’s Garden Apk indir ‘da Lily ile ilgili bir hikaye sistemi var ve onun teyzesinin evine yaptığı yolculuğu takip edeceksiniz. Aynı zamanda, oyuncunun gözleri önünde gelişen birçok heyecan verici hikayenin yer aldığı renkli bir dünyayı keşfetmek hayranlık uyandıran bir deneyim olacak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir