Life is Strange Apk indir

1.00.310

Life is Strange Apk indir, beş farklı oyundan oluşan bir zamanda yolculuk macerasını konu alan en beğenilen oyun serisidir. Özellikle oyun
Apk indir
4.8/5 Oylar: 59
Boyut
1012.13MB
Sürüm
1.00.310

Bu uygulamayı bildir

Tanım

Life is Strange Apk indir. Beş farklı oyundan oluşan bir zamanda yolculuk macerasını konu alan en beğenilen oyun serisidir. Özellikle oyun, oyunculara tamamen yeni bir görünüm kazandıran gerçekçi bir grafik ve dramatik bir hikayeye sahiptir. Oyunda oyuncular. Eski kız arkadaşının zamanda yolculuk yapma yeteneğine sahip olduğunu keşfeden. Bir fotoğrafçılık öğrencisinin karakterine kendilerini kaptıracaklar. İki karakteri hiç beklemedikleri bir maceranın içine sürükleyen pek çok olay gerçekleşir.

GİZEMLİ HİKAYE KOMBİNASYONU MACERA OYUNU

Zamanda yolculuk türüyle ilgili bu oyun, oyuncuları bugünü ve geçmişi etkileyen merak uyandıran ayrıntılarla dolu bir hikayenin içine getiriyor. Tüm seyahat oyunları arasında en başarılı sayılan oyundur deniıir. Life is Strange, Life is Strange Apk indir oyuncuyu, özel süper güçleri olan eski arkadaşı Chloe’nin bir sırrını keşfeden kıdemli bir fotoğrafçı olan Max Caulfield rolüne sokuyor. Çok uzun süredir gömülü olan hikayeleri bulmaya için zamanda geriye yolculuk yapılir.

HİKAYE SIRLARINI KEŞFEDİN

Oyun birçok büyüleyici detay sunuyor ve bu iki genç. Bu özel yeteneği kullanarak birçok gizli gerçeği keşfetmek için sırayla geçmişe dönecekler. Life is Strange Apk indir ayrıca oyun dünyasını daha gerçek kılmaya için her küçük ayrıntıya dikkat ediyor. Bazen oyuncular, oyunun asıl amacının konumun olmadığı hissine kapılırlar. Bu oyunda birçok gizemli hayalet hikayesi, oyuncuları oyuna bağlıyor. Sadece bu da değil, bu iki karakter de gizemli bir şekilde kaybolan arkadaşları Rachel Amber hakkındaki gerçeği bulmaya için gizli detayları ortaya çıkarmak zorunda.

BİR ARKADAŞIN GİZEMLİ KAYBOLUŞUNU ARAŞTIRMAK

Bunun nedeni, bir lise arkadaşının ortadan kaybolmasının. Bu iki karakterin her zaman ölümden sonra başka şüpheler olduğundan. Şüphelenmesine neden olan kıvrımları ve dönüşleri olmasıdır. Oyuncular, Aradia Körfezi’ndeki hayatın karanlık bir tarafını ortaya çıkarmak için. Gizemli ortadan kaybolma olayını hızla araştırmak zorunda kalacaklar. Üçüncü şahıs bakış açısıyla geliştirilen bir macera oyunu olarak oyuncular büyüleyici detaylarla karşılaşacaklar. Oyuncuların, sınıf arkadaşlarının ortadan kaybolmasıyla ilgili soruşturma sırasında doğru kararları verebilmeleri için birçok farklı seçenek hazırlaması gerekiyor.

GEÇMİŞİ DEĞİŞTİRİRKEN ÇOKLU SONUÇLAR

Oyunda, kısa vadeli veya uzun vadeli kararlarınız oyunu etkileyecektir. Bu pek çok iyi şey anlamına gelir, ancak geçmişi değiştirmenin çok büyük sonuçları vardır. Life is Strange, oyuncunun seyahate çıkmadan önce topladığı eşyaları saklamasını gerektirir. Ayrıca oyuncular, elle çizilen simgelerden oluşan bir kullanıcı arabirimi aracılığıyla nesneleri inceleyen ve nesnelerle etkileşim kuran. Life is Strange Apk indir Ancak bazı kararlarınız. Geçmişi değiştirmenin gelecekte korkunç sonuçlar doğurabileceğinin farkına varmanız gerekecek. Bu nedenle, oyuncular hikayeyi farklı bir şekilde döndürmemek için doğru kararlar vermek zorunda kalacaklar. Geçmişi, bugünü ve geleceği önemli ölçüde etkileyen.

GERÇEK GÖRÜNTÜ İLE GRAFİKLER

Gerçekçi görsellere sahip bir grafiğe sahip olan oyun. Yüz ifadeleri ve güzel Oregon şehir manzarası ile elle çizilmiştir. Görsel efektler, kadın karakter benzer olay örgüsüne sahip filmleri düşünerek geçmişe döndüğünde de kullanılir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir