Knots Apk indir

8.1.1

Knots Apk indir 3D oyunu sizin hikayeniz gibidir, oyuncunun bu ipleri kırmak için aklını kullanması gereken sıkı düğümlerle yepyeni bir oyun türüne meydan okur.
Apk indir
4.1/5 Oylar: 42
Boyut
149.12MB
Sürüm
8.1.1
Gereksinimler
Android 5.0+
Google Playden İndir
Google Play

Bu uygulamayı bildir

Yenilikler

  • Knots 3D MOD APK Ücretsiz ücretli İndir

Tanım

Bugünün hayatında, herkes zorlanmadan mükemmel doğar. Hayatınızda hiç birçok sorunla veya sıkıntıyla karşılaştınız. Ortaya çıkan her şeyi çözmekte iyi misiniz veya bununla yüzleşemeyeceğiniz için yenilgiye mi uğradınız? Knots Apk indir 3D oyunu sizin hikayeniz gibidir. Oyuncunun bu ipleri kırmak için aklını kullanması gereken sıkı düğümlerle yepyeni bir oyun türüne meydan okur.

ZORLUKLARLA EĞLENCE

Knots 3D, Google oyun dünyasında tanınmış bir oyun yapımcısı olan. Nynix LLC tarafından üretilen tamamen yeni bir sürümle oluşturuldu. Knots Apk indir 3D’de, zorluklar kolay geçilebilir seviyelerle belirlenir. Oyuncular, sabit iskelelerdeki sıkılmış düğümleri çözmenin bir yolunu bulmalıdır. Kaotik düğümleri çözmek için zengin hayal gücünüzü kullanın. Oynarken, oyunculara talimatlar verilmeyecek, ancak oyunun ilk seviyeden kolay kullanımı konusunda endişelenmeyin. Knots 3D kolaydan yüksek seviyelere doğru başlayacak. Her zorlu seviyeden geçme isteği artayan ve yapılan görev de daha zor olacak. Artan zorluklar iplerin rengidir. Daha fazla kilometre taşı, oyunu daha karmaşık hale getirir. Oyuncunun her bir düğmeyi çözmek için sabırlı olmasını gerektirir. Oyuncuların yaratıcılığı tüm zorlukları aşacaktır.

TEK MÜZİK İÇİNDEKİ DÜĞMELER NASIL ÇÖZÜLÜR

Knots Apk indir, nihai cevabı çözmek için yaratıcılığınızı kullanarak. Düşünmeniz gereken bir bulmaca olarak kabul edilen. Yapımcı, oyun içinde belirlenen birçok zorluğu içeren bir program sistemi kurmuştur. Oyun bir yapboz oyunu ama son derece ilginç. Hatta bazen takım arkadaşları bile. Bildiğiniz gibi, zorlu zorluklar onu çözmek için çok zaman harcamanıza neden oluyor. Sizi birlikte fethetmek için etrafta arkadaşlar bulmaya zorluyor.

1. seviyeden 10. seviyeye kadar olan ön sevişme seviyeleri oyuncu için oldukça basittir. Ancak o andan itibaren ekranda çok renkli ipler birbirine karışarak. Oyuncunun doğru yöne ve güvenli bir şekilde gitmek için gözlerini zorlamasına neden olur. Sorun gidermeyi düzgün bir şekilde düşünmek için her eyleminizde ve zamanınızda dikkatli olun. Sırayı takip etmezseniz, çözmek çok zaman ve çaba gerektirecektir. İpe ne kadar uzun süre göz kulak olursanız, ipi o kadar hızlı çözeceğinizi daima unutmayın.

SEVİYE BAŞINA HANGİ ÖDÜLLER VERİLIR?

Tabii ki, üretici Nynix LLC tarafından yayınlanan her oyun iyi ya da değil. Kazanmayan herhangi bir oyun. Oyunda oyuncuların aldığı ödüller altın paradır. Görev aracılığıyla, alınan ilk jeton miktarı 5 senttir ve seviyeniz ne kadar yüksekse. 5 sentten birkaç kat daha fazlasını alırsınız. Bu nedenle, oyuncular görevi tamamlamak için keskin zihinlerini kullanmalıdır. Ve her 10 seviye için, kullanıcılar oyundan büyük bir hediye kutusu alacak. Knots Apk indir, oyuncuların oyunu tekrarlamaması için çeşitli engeller getiren 150’den fazla düğümle oluşturulmuştur. Bu bölümde bahsedilen bir not, oyuncuların Knots’u bir hafta boyunca ücretsiz olarak deneyebilecekleridir. Herhangi bir sorun yaşarsanız, yardım için üreticiyle iletişime geçin; oyunun değerli hediyelerini almak için oyun.

HAYATTA UYGULAMAK İÇİN 3B DÜĞÜMLERİ OYNAYIN

Bildiğiniz gibi, Knots Apk indir oynamak hayatınızdaki karmaşayı bozmak gibidir. Oyun, oyunculara dostça bir his veren, hayata yakın basit temalarla oluşturulmuştur. Birçok yüklü oyuncu, oyunu bazen aklınız gibi son derece yararlı olarak değerlendiriyor. Oyunda bir düğümü çözdüğünüzde stres atıyormuş gibi hissetmeye çalışacağınızı zannediyorsunuz. Üstelik yorucu iş günlerini çok ilginç hissederek geride bırakmanız için de bir oyun. Bazen çok oyun oynarken, bir ipin veya zincirin düğümüyle karşılaştığınızda ipi açmanın çok kolay olduğunu göreceksiniz. Çok kullanışlı, değil mi? 150’den fazla darboğaz ile eğlenceli oyunlar oynamak ve bunları hayata uygulamak, oyundaki bilgileri gerçek hayatta keşfetmeniz ve bunlardan yararlanmanız için her biri size örnek olacaktır. Oynadığınız bir oyundan daha iyi olan şey, İnterneti kullanmanıza gerek yok, çevrimdışı modda oynarken oyuna olan tutkunuzu serbest bırakın. Oyuncuların oyuna erişmesi gerçekten çok kolay. Açıklandığı gibi oyunculara güzel şeyler getirmeyi vaat ediyor. Knots3D’nin size her zaman, her yerde eşlik etmesine izin verin, insanlara ilginç deneyimler yaşatın.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir